Göz kapağı ameliyatı

öncelikle bu siteyi çok seviyorum yaa. herkes samimiyetle herşeyi paylaşıyor.a.s.

gelelim soruma benim göz kapaklarımda şişkinlik var sonradan olmadı genetik sanırım.. sarkma yada gevşeme değil ama daha yaşım genc zaten.. torbalanma ve şişkinlik olarak tarif edebilirim.

-benimle aynı durumda olan varmı? ve bunun için bir operasyon geciren?

-yada herhangi bir tavsiyesi olan biri?

fisfisfisfisfisfisfisfisfis

evet bende aynı durumdayım, sen ne yaptın?

sanırım bende vazgectim canım..a.s ameliyat ve sonrasında olusabilecek şişkinlik ve acı aklıma geldikce cayıyorum.. bide bakalım sonuç istediğimi gibi olacakmı? şimdilik vazgectim bakalım ilerde fikrim degişirmi bilmiyorum.:1rolleyes:

ne yaptın vaz mı geçtin, şimdi ne durumdasın...

Merhabalar, ben 22aralık'da meme büyütme 29 aralık'da üst göz kapağımdan ameliyat oldum. Antalya'da Doç. Dr. Ömer Özerdem ve Op. Dr Gökhan Özerdem di doktorlarım. Ama İstanbul'da da yerleri var orada da hasta bakılıp ameliyat yapılıyor.

Sonuçlardan çok memnunum. Şuan gözlerim oldukça şiş ama acı konusunda, garanti veriyorum hiçbir acmı ağrım olmadı. Gözlerimin son hali nasıl olur bilemiyorum ama eminim eskisinden iyi olucaklar. Ben doktorlarıma güvendiğim için eminim memnun kalıcam. Zamanla gelişmeleri yazarım, sorusu olanlara da yardımcı olurum.

Herkese iyi şanslar!

nasıl geçti amliyatın
bnde olmaya karar verdim ama hala korkuyorum bu temmuzda düğününm olcak nasipseeee olmam gerek bir an önce

ben 2 hafta önce ankra da nebil bozdoğana ameliyat oldum.başta çok tedirgindim aylarca araştırdım falan sonra nebil beye karar verdim.şuan sonuçtan çok memnunum ameliyat çok kolay oldu acısız ağrısız sonrasın da da bi ağrı hissetmedm çok yoğun sadece dikişlerin alınması biraz can acıtıo hepsi bu hiç korkma çok basit bi ameliyat.nebil beyde çok başarılı ve ilgili.tavsiye ederim

bn çok korkuyorum yaaa

göz kapağından dertli olan pek yok sanırım. göz kapağı ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi? ben de doktor araştırıyorum. çok zor bir ameliyat değilmiş ama bıçak işte sonuçta..:sm_confused

evt zor deilmiş
bnnimde olmam gerek ama korkularım var özel bi doktoara mı yokda devlet hastenesimi kaarra veremedim yaa

benim kuzenimde de esitsizlik sorunu var. yani bir gözün digerinden daha gevsek olmasi, ve bu yüzden birinin digerinden biraz daha büyük gözükmesi durumu.. ayni sorunu yasayanlar var mi? bu sorun da mi göz kapagi ameliyati içine girer?

evt ama kolay bir ameliyat diyorlarrr

1. gün çok şişlik yoktu.ancak 2. ve 3. gün çok şişlik oldu.Ağrı olmadı.
Üst göz kapağım bantlarla kapalı olduğu için üstü göremiyordum.ama gözümün altı fazlasıyla şişti.Bugün üstteki bant çıkarıldı yerine ince bant takıldı.Şu an çinli gibi gözüküyorum.Böyle mi kalacak yaa..

son durumun nasılll olduuu

göz kapağı ameliyatı olan bir yakınımın göz kapakları birbirinden farklı kaldı çok riskli

arkadaslar 1 hafta önce üst gozkapagi estetiği yaptırdım.bugün bantlar tamamen çıkarıldı ve bir gozkapagim diğerine göre çok çukurda kalıyor.sanki bir bölgeden itibaren ice çökmüş gibi.kapaliyken pek belli değil ama acikken çok bariz farklı.hani burun olsa odemdir iner diye dusunucem ama bu çok çokuk duruyor.benzer problemi olan,tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum.bugüne kadar moralim çok yüksekti ama su an psikolojim çökmüş durumda.

Son düzenleme:
ben 2008 yılında aralık ayında izmirde oldum benimde gözlerim çöktü içe doğru şimdiki aklım olsa olmazdım.

gerçekten çok riskli yüzünüz resmen değişiyor
Aslında ben ilk zamanlar çok memnundum 2-3 ay sonra gözlerde çökme oldu

Benim annem 1-2 sene önce İzmir'de Can Kopal'a göz kapağı ameliyatı oldu. Ve sonuç harika, çok doğal ne bir iz var ne bişey... Tavsiye ederim.

X