göz kapağı düşüklüğü

benim kızımda 2010 dogumlu göz kapak düşüklüğü var.ankarada dünya göz hastanesinde prof.a götürüyoruz konturole 5yaşına kadar her sene kontrole gidicez 5 yaşında ameliyatla kaldıracaklar inşallah doktoruma güveniyorum tavsiye ederim adam türkiyede bu konuda derece almış

merhaba:) geç oldu ama şimdi görebildim mesajınızı. doktorun adı nedir acaba? biz de sürekli göz doktorunun kontrolündeyiz. şimdi 4. yaşımız bitti. doktorun adını yazabilirseniz memnun olurum. teşekkürler.
görüşmek üzere

tahminim buu hocanın adı mehmet ünal dr.ankara dunya göz hastanesinde kendisine 1 numara derler benimde oglum suan 3,5 yasında 4 yasında ameliyat önermişti kendisi.gözkapağı dusuklugu için bu doktora ameliyat olan birileri lütfen bana ulassın bu forumu cok yakından takip edemiyorum mail adresimden ulaşabilirsiniz.gokcenunen@hotmail.com.yardımınızı bekliyorum..

Benim kızım ameliyat oldu ama biraz sArktı prof mehmet ünal işin ehli

cnm geçmiş olsun 16 aylık kızımda var, biz Alptuğ Çetinkaya ya gidiyorduk, Mehmet ünal çok övülmüş birdahaki sefere ona götüreyim. Şİmdilik ameliyat demedi, belki 5-6 yaşlarında diyor.

Kızımda 5 yaşında olucaktı ama 2yaşında yaptı çok düşmüş acil olması gerekti tam düzelme şansı olsa keşke hep bi fark olurmuş

canım benim kızım ameliyat oldu 2 yaşında şimdi 8 ay geçti iyi ama biraz düştü ilk zamankine göre yeniden çekicek doktor taktıgı ipi

Ankara dünya göz hastanesi mehmet ünala yaptırdık canım ilk zamanlar baya acıktı ara ara ama şimdi milimlik bi açıklık var kirpikleride çok ya belli olmuyo bile maşallah 1 haftaya kadar küçük bir operasyon daha olucak inşallah biraz daha kaldırıcak gözü. Diger gözü iri fark oluyodu

Canım biz olduk 3 gün oldu
Bursa bülent yazıcı iyi geçti sonrası sıkıntı ama 2 saatte bir damlası var bebek 1 yaşında.haliyle sabah akşam nöbetleri. Başka sorunuz varsa yazın.bu konuda kimse bir şey yazmıyor. Ameliyattan sonra siteye bile girmiyorlar. Ben bütün soruları cevaplayabilirim

Merhaba degerli arkadaslar...
Kizim 6 yasinda bu mayista istanbul da muslime akbaba ya ameliyat oldu. Idealist;humanist ve isin ehli bir doktor arayanlara tavsiye ederim. Slikon aski ile opere oldu. Bilindigi uzere operasyon sonrasinda riskleri olan bir ameliyat.cocugun kas yapisini iyi deherlendiren ve buna gore karar veren parayi ilk planda tutmayan idealist bir doktordur.

Merhaba degerli arkadaslar...
Kizim 6 yasinda bu mayista istanbul da muslime akbaba ya ameliyat oldu. Idealist;humanist ve isin ehli bir doktor arayanlara tavsiye ederim. Slikon aski ile opere oldu. Bilindigi uzere operasyon sonrasinda riskleri olan bir ameliyat.cocugun kas yapisini iyi deherlendiren ve buna gore karar veren parayi ilk planda tutmayan idealist bir doktordur.
Meraba arkadaşım ameliyattan sonra tamamen açıklık ne zaman kapandı. Bizimki uyurken hala açık. Bir de dikiş izleri ne durumda yazar mısın lütfen

Ameliyat sonrasi kapak acikligi 4 hafta filan devam ediyo. Ilk zamanki gibi olmasa da hala uyurken hafif aralik var. Dikis izleri ise 2 ay sonra hafif iz seklinde gorunuyor. Ama ameliyattan sonra hizla kapaniyo derideki izler.ancak onemli olan dis kisim degil icteki slikonun ic yapiyla butunlesmesi ki bu 6 ay gibi surermis. Cok gecmis olsun her zaman bana msj atabilirsin. Su an kizim rahatlikla tum aktiviteleri yapabiliyo malum yuzme istekleri var:)

X