göz kapağı düşüklüğü

Poetika öncelikle duyarlı olduğun için Sağol. Bu konuda paylaşım az.biz bursada yı z.damlalari ne kadar süre kullandınız. Bir de bizim dikişler kaşın 2 cm üstünde ve diger gözünden daha açık duruyo kapak kapanmadığindan sizin de öyle miydi

Poetika öncelikle duyarlı olduğun için Sağol. Bu konuda paylaşım az.biz bursada yı z.damlalari ne kadar süre kullandınız. Bir de bizim dikişler kaşın 2 cm üstünde ve diger gözünden daha açık duruyo kapak kapanmadığindan sizin de öyle miydi
Diltem bizim gozkapagi digeriyle ayni idi hatta biraz asagida diyebilirim ama doktor bunun daha iyi oldugunu soyledi eger daha acik olsaydi kizimin kaslari cok kuvvetli olmadigindan 2 goz kapagini ayni seviyeye getiremeyebilir demisti. Burada da cocugun kaslarinin kuvvetinin iyi tespitine ihtiyac var demekki. Bizim iki gozkapagi seviyesi esit oldugundan gozyasi damla ihtiyacimiz olmadi cok fazla ama antibiyotikli damlayi 3 hafta kullandik. Ayrica beni face ten eklersen zeynep i gorebilirsin simge karataş kalfaoğlu

Canım seni bekliyorum face ini ekledim

mrb benim kızımda 15 aylık sol göz kapağında düşüklük var..üç doktora ayrı gittik görmesini etkilemyo diye hepsi 9 yada 12 yaş dediler..sizinle konuşmak isterim bu konuda faceden de ekledim sizi..son durumunuz ne..

X