Kontakt Lens Göz renginizi kalıcı olarak değiştirebiliyorsunuz...

Lensten sıkılan gözleri lensten zarar gören yada lens kullanamayan ama gözlerinin renkli olmasını isteyen napacak peki???Bir yöntem olması gerekiyor değil mi? Ha doğal göz rengi bunlara göre çok daha güzel tabiki, ama daha iyi bir yöntem bulunursa, sağlık açısından bir sorun teşkil etmiycekse hem kalıcı hemde doğal bir görünüm sağlıycaksa neden yaptırılmasın ... Bunda bi saçmalık göremiyorum ... Ayrıca insan kendini iyi hissedecekse herşey yaptırılabilir tıpkı estetik gibi... yerimseniben

Evet yöntemler var ama gözü riske atan yöntemler... Sırf renkli göz seviyorum diye niye riskli olduğunu bile bile göz sağlığımdan olayım ki.. Bunları bile bile yapmak saçmalık evet... Lens kullanılsın onun yerine.. Sıkılan değiştirsin lensini..
Ha teknoloji dahada ilerler hiç bir sorun çıkmaz bu ameliyatlar sonucunda o ayrı ama daha yeni bulunan şeyler bunlar riskleri çok getirisinden fazla götürüsü var onun için saçma diyorum..

Evet yöntemler var ama gözü riske atan yöntemler... Sırf renkli göz seviyorum diye niye riskli olduğunu bile bile göz sağlığımdan olayım ki.. Bunları bile bile yapmak saçmalık evet... Lens kullanılsın onun yerine.. Sıkılan değiştirsin lensini..
Ha teknoloji dahada ilerler hiç bir sorun çıkmaz bu ameliyatlar sonucunda o ayrı ama daha yeni bulunan şeyler bunlar riskleri çok getirisinden fazla götürüsü var onun için saçma diyorum..

Bende ondan bahsediyorum ya zaten, yeni yöntemler bulunur teknoloji ilerler,sağlık açısından risk oluşturmaz ve görüntü olarakda doğal görünürse yaptırmak neden saçma olsun demiştim yazılı olan yöntemler için söylemedim...Doğruluğundan emin olduktan sonra tabiki yoksa kim sağlığını riske atar imaj için... :1no2:

ilk defa duyuyorum çok ilginç
İnsan oğlu o renkden sıkılınca ne olacak pekii bu işlem tekrarlanabiliniyor mu acaba?
Sadece merakden soruyorum

Benim gözlerimde yeşil bugün mavi lens takayım derken öyle acıdıki gözüm kendime acı çektiriyorum die çok kızdım:eek:klava:
Gözlerim mavi yeşil karışımı olsun isterdim anneminki gibi :asigim:
Ama napim Rabbim sadece yeşil göz vermiş renginden öte gözüm olduğu için şanslıyım ve artık lens bile takacaımı sanmıyorum buraya eklemek için mavi makyaj yaparsam ancak öyle takarım dışarı çıkarken kullanmıcam :umursamaz:
Lensi sorunsuz kullanabilenler içinse bence bu yöntemlerden daha iyi geliyo şimdilik lens kullanımı...:hulya:

kızlar ben daha kundaktayken içerde annemler gözlerimden bahsediyorlarmış masmavi maşallah flan diye abim de o zaman 5 yaşında.kıskanmış herkes benimle ilgileniyor diye.sen gel benim yanıma içerde uyuyormuşum yanımda kimse yok al eline deodorantı gözüme kutuyu boşalt sırnaşık şey ben tabi cırıl cırıl.ağlamama gelmiş herkes.o günden itibaren gözlerim yeşil kaydirigubbakcemile3 çok şükür bir sağlık problemi yok.
konuyla pek ilgisi olmasa da oft de görünce aklıma geldi yazayım dedim yerimseniben

kızlar ben daha kundaktayken içerde annemler gözlerimden bahsediyorlarmış masmavi maşallah flan diye abim de o zaman 5 yaşında.kıskanmış herkes benimle ilgileniyor diye.sen gel benim yanıma içerde uyuyormuşum yanımda kimse yok al eline deodorantı gözüme kutuyu boşalt sırnaşık şey ben tabi cırıl cırıl.ağlamama gelmiş herkes.o günden itibaren gözlerim yeşil kaydirigubbakcemile3 çok şükür bir sağlık problemi yok.
konuyla pek ilgisi olmasa da oft de görünce aklıma geldi yazayım dedim yerimseniben

Ben hep yeşil rengi maviden daha çok beğenmişimdir çok şanslısın ne güzel sırnaşık şey Bizde lensle idare ediyoruz işte ama kahverengi gözünde ayrı bi güzelliği var tabi renkli göz kadar olmasada ... (fukara tesellisi oldu benimki galiba ) kaydirigubbakcemile3

ben düşünce gücüyle gözlerimi koyu kahveden, ela rengine dönüştürdüm.:)

Ciddi misin pe ki nasıl akannehir
Bende düşünce ile göz rengimi kahveden yeşile dönüştürdüm kaydirigubbakcemile3
Şimdi maviye döndüresim var :hulya:

Son düzenleyen: Moderatör:
Mrb kızlar göz rengini kalıcı olarak değiştirmek için bir çok yöntem var aşağıda sizinle paylaştım bildiklerimi, sizin bunlar dışında bildikleriniz varsa yazarmısınız ...

Bunlardan 1. yöntem: Biyokinezi( Kinetik enerji ile beden değişimi)biyo kinezi ile kalıcı olarak göz rengi değiştirilebiliyormuş...
Burda biyokinezinin nasıl yapılacagını anlatmışlar...

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3: Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz

ÇOK SAÇMA BİŞEY BÖYLE BİŞEY MÜMKÜN DEĞİL İNANAMAYIN BU TİP SAÇMALIKLARA

ben düşünce gücüyle gözlerimi koyu kahveden, ela rengine dönüştürdüm.:)

arkadaşım sen ciddi misin ya? biyokineziye inanıyorum ben ama çok iyi konsatre olmak gerekiyor kolay iş değil..bi iki kez denedim anlık bile renkli olmadı gözlerim..bize de öğretsene bi :) bi de bu göz rengi değiştirme işine gelince teknoloji gelişcektir yeni yöntemler çıkarsa bnm zamanıma haresi falan verilirse doğal olursa ve risksiz olursa ilk yaptıran ben olucam bence hiçbi sakıncası yok..öyle bi çağdayız ki bunun da mükemmelleştirilicene inanıyorum hem de bu kadar takılan konu hakkında kaydirigubbakcemile2

arkadaşım sen ciddi misin ya? biyokineziye inanıyorum ben ama çok iyi konsatre olmak gerekiyor kolay iş değil..bi iki kez denedim anlık bile renkli olmadı gözlerim..bize de öğretsene bi :) bi de bu göz rengi değiştirme işine gelince teknoloji gelişcektir yeni yöntemler çıkarsa bnm zamanıma haresi falan verilirse doğal olursa ve risksiz olursa ilk yaptıran ben olucam bence hiçbi sakıncası yok..öyle bi çağdayız ki bunun da mükemmelleştirilicene inanıyorum hem de bu kadar takılan konu hakkında kaydirigubbakcemile2
ciddiyim şaka olsun diye yazmadım.
aynaya bakarken gözlerimin irisine odaklanıp,"gözlerim ela"diye tekrarladım.
gözlerimi kapattığımda "ela"olarak hayal ettim.bunu hissettim.
bir şeye odaklandığım an otizm derecesinde odaklanabilirim.bunun sayesinde olduğunu düşünüyorum.
hiç lens takmadım.:)
düşünce gücümle,siyaha dönük koyu kahveden-koyu ela rengine dönüştü.güneşte,tam ela rengi.

tavsiyem obsesif-kompulsifler, psikolojik rahatsızlığı bulunanlar uygulamasınlar.
onların beyin kimyaları,tekrarlayan ve istenmeyen takıntılı düşüncelerle donanabildiği için,
sonuç ne çıkar bilmem.ya odaklanırlar ya da inatla (istenmeyen) "kırmızı" rengini direttiklerinde sonuç sürpriz olabilir.
beyini iyi kullanabilmek,yönetmek gereklidir.
beyindeki her hangi bir komutu;bilinçaltı onaylayıp devreye sokar.bunlar inanılmayacak gizemli şeyler değil aslında.gözün renginin düşünce gücüyle değiştirebildiğini ben 3 sene önce öğrenmiştim,bunula ilgili geniş kapsamlı araştırmalar da yaptım.o yüzden şaşırmadım.

biyokinez gerçek bir olay ben 1,5 yıl önce herhangı bır konuda arastırma yaparken bırden bu bıyokınezle ılgılı yabancı sıte cıktı önüme ve orada bırcok resım gördüm.sonrasında o sıteyı aradım ama bulamadım...ama o odaklanma işini normal bunun eğitimini almayan bir insan kolay kolay yapamaz...
aksi halde gen yapısı bile olumsuz etkılenebılıyormuş.bu yöntemle boy uzatan ınsanlar var.yurt dısında ufak bır topluluk bu işin ehli..bir çok kişi eğitimini alsa bile o odaklanma durumunu gerceklestıremedıgı için yapamazmış.ama ben resımlerını görmüştüm boy uzatan göz rengını değiştiren insanların resmiydi ama nedense bakışlarında bır ürkütücülük vardı...
sınan çetinin sundugu bır program vardı.doğa üstü yeteneklerı olan vs insanlar burada gösterı yapıyolardı.bir adam sanıyesınde göz rengını sımsıyaha,buz mavısıne cevırebılıyordu...ama dediğim gibi bunu herkes yapamazmış :)

insan doğasıyla ne kadar cok oynanırsa o kadar ucubeye benzıyor
bu renkler hıc hoş degıl kendı renklerı daha cok yakışmış cok korkunc yapay duruyor

emdev ben şaka yaptığını düşünmüştüm :bbo: çok şaşırdım gerçekten.. Bana çok olağan üstü, mucizevi geliyor..

X