Güneş Gözlükleri Gözlük seçimi yardım

UmutsuzzVaka

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
13
3
Merhaba kızlar benim bir sorunum var güneş gözlüğü bulamıyorum kendime göre burnumdan dolayı kalın bir burun yapım olduğu için denediğim gözlükler uymuyor hiç bana :/ Benim gibi aynı durumda olup da kendine gözlük bulabilen birileri varmı acaba aranızda banada yardım edin lütfennnn

Merhaba, canım benimde sorunum senin ki gibi. Genellikle büyük gözlükleri tercih ediyorum, küçük gözlüklerde hoş olmuyor. Sana tavsiyem kahverengi tonları ve büyük gözlük seçmen olabilir. Örneğin; BEYMEN CLUB GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ - Beymen Club Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri sahibinden.com'da - 96891911 bu uyum sağlayabilir. Beğendim, sanada uyabilir. Benim gözlüğüm buna benziyor.

Teşekkür ederim yorumun için canım fakat böyle gözlükler olmuyor işte bana o ara yer burnumun taa tepesinde kalınca çok kötü bir görüntü çıkıyor ortaya :/ sen bulmuşsun gözlüğünü bende bulurum inşallah :/

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ NASIL SEÇİLİR

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlik güneş ışınları etkisini her geçen gün daha fazla hissettirmeye başladı ve doğal olarakta bu ayların ve yazın kullanılan aksesuarların başında gelen güneş gözlüğüne ihtiyaçta iyiden iyiye ortaya çıktı. Peki iyi bir güneş gözlüğü nasıl seçilir?

Öncelikle sağlık diyerek gözlüğümüzün gözlerimizi UV ışınlarından koruduğundan emin olmalıyız. Çünkü UV ışınları, kanserden körlüğe kadar pek çok probleme neden olan zararlı radyasyon ışınlarıdır.

İkinci önemli nokta ise yüz şeklimize uygun bir gözlük seçmemizdir. İşte şimdide hangi yüz tipine hangi model güneş gözlüğünün uygun olduğuna bakalım.

Kare Yüz Şekli: Bu şekilde olan yüz tipine en uygun güneş gözlüğü modeli oval ve yuvarlak modellerdir.

Oval Yüz Şekli: Gözlük konusunda en şanslı insanlardır. Çünkü her gözlük modeli yüzlerine uyacağından tüm çerçeveli gözlükler uygundur.

Uzun Yüz Şekli: Geniş çerçeveli ,kenarlıklı ve kare çerçeveli gözlükler bu yüz tipi için en uygun gözlüklerdir.
Yuvarlak Yüz Şekli: Yuvarlak yüz için ise üstten çerçeveli, köşeli modeller uygundur.

Dörtgen Şekilli Yüz: Bu yüz şekline sahip olanlar içi en uygun gözlük modeli ise oval çerçeveli gözlüklerdir.

Kalp Yüz Şekli: Kalp yüz şekline sahip olanlar küçük ve yuvarlak çerçeveli güneş gözlüklerini tercih edilmelidirler.

Üçgen Yüz Şekli: Son olarakta üçgen yüz şekli için en uygun olan güneş gözlüğü modeli kalın çerçeveli gözlükler ya da yarım çerçeveli gözlüklerdir.

Son olarak Avm Yolu com aracığı ile taksitli ya da kapıda ödeme seçeneğini de kullanarak gözlüğünüzü seçmek isterseniz sitemizde yer alan 74 markaya ait yüzlerce modele göz atabilirsiniz.
GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Son düzenleyen: Moderatör:
yaz geldi kalıtelı bır cam olması lazım sakın sokakta satılanlardan alamyın gozlerınızı maf edersınız bır cok ınternet sıtesınde uygun kampanyalar cıkıyor onları takıp edın raybanın damla modelı benım favo $Rayban Bayan Gozlukleri.jpg rım $Rayban Bayan Gozlukleri.jpg

X