Grmce(ler) le bam dertte:(

kızlar ben çok üzügünüm:1no2: küçük olan ablasıyla msnde konustuk 2 kez,gayet iyi konustuk.hatta kardesime karısmadık,ayrıl demedik sadece istemıoruz dedik ama şu an öle bişi yok dedi.bende sewindim saf gibi.aram düzeldi ne güzel diye düşündüm.yazışırken gayet içten konuştum.beni kıskandırma çabalarına istediği cevapları verip onu mutlu etmedim.yani şöle oldu.daha önce de anlattığım gibi bunlar erkek arkadasımın resmini koyup altına bi kız arkadaşlarına yorum yazdırtmışlardı.kız demişki ablacım dediğiniz şeyi kabul ediorum ne zaman geliosunuz,ablalarıda ayy kızımız güzelmiş kaçırmayalim bence canım süpersin sen ne zaman istersen o zaman geliriz tarzı şeyler yazmışlar.birde canım kardeşim seni yerim ben,çok güzel biriyle evlendiricem seni ben hanımhanımcık aklı başında falan yazmış.neyse bende söledim bunu o yazılar neydi görücü usulüyle mi evlendirceksin bu devirde kaldı mı haha dedim.o da yok değil tabikide ölesine yazılmış bişidi ama onun altına yazan çok kız olmuştu hatta almanyadan akrabamız vardı ciddi ciddi konusuldu falan dedi.bende ayy aşkımı paylaşamıolar kızlar haha dedim.hadi canım bu kadar iyimser olamazsın dedı ablasıda.yani resmen beni deli etmeye ugrasıo ama istedigini vermedim.o almanyadaki akraba dedigi insanda kendilerinden büyük bir kadın:)))
neyse,bir kez daha bir şekilde msnde konustuk.canım cicim şeklinde.dedim herhalde düzeldi artık.akşamına facebook'a ekledim ablasını.aradan 2 gün geçti hala ses soluk yok.bugün baktım kabul etmemiş:KK43: şu an çok saçma ve gereksiz bi dert gibi gelebilir size ama ben çok üzüldüm.özge falan ekli kendisinde beni eklemıo bile.hesapta artık bitti eskiler diyordu.bir daha konusmicam msnde ablasıyla.kandilde msj atmıştım ona da cewap wermedi.ben iyi olalım die çabalıorum ama olmuo işte geri tepio ben içten oldukça şevkim kırılıyor:KK43: bir de bana mektup olayını söledi.bir mektup olayı warmış dedi.ben bilmıorum ama ablam bulmuş ama önemseyip kardesime sölememiş bile.ne yazdını bilmıorum ama iyi şeyler yazmıo,akşam anneme sorucam dedi.halbuki mektup olayını bilio,yalan söluo.bende dedim safi kızgınlıkla yazılmış şeylerdi onlar,bendede sansür yokmuş ayıp oldu keşke yazmasaydım ama onlar özel şeylerdi dedim.açıklama bekledi benden resmen sanki hesap wermek zorundayım.
sonra özge olayını söledim.açık açık dedim abla o kızla konuşma lütfen die.sonucta ewli kendisi,dedim senin eşinin ailesi böle bişi yapsa sen de sinir olursun.o da ben olsam ailesiyle yüz göz olmazdım dedi.sadece eşimin başının etini yerdim,sen ablama söleyerek yanlış yaptın dedı.bende dedim erkek arkıma söledim o da söluorum ablamlara dınlemıolar napim dedi.ablasıda aaaa kardeşim çocukluk etmiş o zaman dedi.sanki söledigi zaman dinledilerde şimdi gelmiş beni eleştirio ya:KK43:dedim abla silicek misin özgeyi,o da sen dedin diye silmem,ilerde silerim dedi.bende tamam yeterki sil dedim güldü buda ama silmicek yani :)
ben bu face olayını çok taktım nie öle yaptı bana.ben hemen kırılıorum çok hassasım.hem iyi konusuyor hem de böle yapıo:KK43: keşke eklemeseydım off ya o kdr şeyden sonra iki güzel konusmaya hersey bitti sandım.o kadar şey dedi benim için kabahat bende tabi.

Son düzenleme:
çok mutsuzum yarın sınavım war çalışamıorum.ağlamak istiorum.

Son düzenleme:
Vallaha güzelim anladigim kadariyla bunlar sana fena halde takti....CADIARZU

Yani resmen artik civiklasmaya baslmasmis bu is...aranizda zerre kadar saygi mesafe kalmamis gibi...:kahve:
Ilersi icin hicte iyi bir durum degil bu güzelim...:1no2:

Erkek arkadasin ne diyor ablalarinin bu davranislarina..?

takmışsın sen onlara,sinsisin agzından düşmüo annem ablam yeter artık dio.baksana resmen beni kıskandırmaya ugrasıo ablası bide bende gidip salak gibi face'e eklıorum o da kabul etmemiş. :KK43:

herkes bir çocuk. ablalar kazık kadar olmuşlar hala bebek muhabbeti yapıyorlar. ne diyeyim solucan. garipler bunlar...

Hatirliyorsan sana daha bu konun basinda yazmistim...ne kadarda kötü olurlarsa olsunlar onlar onun ablalari....o gülüp gecer böyle konulara ama sen böyle üzülürsün iste...:nazar:

Senin yerinde olsam mümkün oldugunca artik bundan sonra arama mesafe koyar ve onlarin hakkinda erkek arkadasimla konusmam...

Bak henüz aranda resmiyet olmadigi halde bu duruma gelmisse sonrasini cok iyi düsünmeni tavsiye ederim....:1hug:

Sevgilinin ailesi ile arandaki iliski cok fazla lackalasti...bir müddet konusmaman görüsmemen daha hayirli...:nazar:

bende zaten bu facebook olayından sonra aynen böle yapmayı düşünüyorum.salaklık bende iyi dawranıym,hiçbişi yaşanmamış gibi dawraniym dedim ama olmadı.ne kadar hayır desede küçük ablası bana gıcık hala kanımca.
keşke eklemeseydım,ben kabul eder nasılsa iyi konusuyoruz artık die düşünmüştüm ama değilmiş.üzüldüm açıkcası:KK43:

herkes bir çocuk. ablalar kazık kadar olmuşlar hala bebek muhabbeti yapıyorlar. ne diyeyim solucan. garipler bunlar...

bebek muhabbeti derken resim yorumlarını ve beni kıskandırma çabalarını diyorsun sanırım:) bide devamlı olgunluktan bahseder haspam kendini görmüyor.buarada çok pişmanım face'de eklediğim için.hata üstüne hata yapıyorum artık hatadan dönsem kar olur mu onu bile bilmiyorum.en gıcığıma gidende o özge ekli facede ama ben ekliyince kabul etmemiş.nasıl sinir oldum.o kızla karşılamışlar kafede yok çok canayakınmış,yok hiç kardeşinden bahsetmiyomuş bile bahsetmeye kalksa o anlarmış lafı nereye getireceğini,yok kardeşinin sevgilisi olarak görmemişmişmiş onu hiç,yok gevezeymiş,yok kardeşimi beklediğini düşünmüyorum özgenin bilmem ne.bana bunları anlatıyor:eek:klava:
çok sinir oldum çoooooooook çok.

Ah kızım vah Kızım sana ne diyeyim.... Sen kendini cok yerlere düşürmüşsün... Onlar da bunu kuLLanıyor şimdi.... Senin yapman gereken tek şey "sohbeti kesmek, kendini agırdan satmak, olgun olmak, gerektigi zaman konusmak" Sen ne yaptın " yok onlarla iyi olayım da bilmem ne " ?! Bak simdi onLarın kafasında "ezik" oldun çıktın. Erkek arkadasin da bunaLmaya basLamis... Sana ne dedim ben, git erkek arkadasinLa konus, Olayı kapat. Senin ınadina o kızLa gorusuyorlar, konusuyorlar. Senin erkek arkadasina söyleyecegin tek şey " ya benimle adam akıllı sevgiLi oLur beni dinLersin, ya da aha kapı aha sapı " diyecektin ve seni seviyorsa seni seçer, seni kazanmak için ugrasırdı.. Ellerine koz vermişsin..........

Kızım sen hala akıllanmamışsın .Hala face ye eklemeler, msn de konuşmalar.Sen onlara malzeme sundukça onlar da aralarında seni pinpon topu gibi ordan oraya atıp duruyorlar sende sinirden kuduruyosun.Yapma böyle,bırak şunlarla arayı düzeltme muhabbetini.
Kek gibi avlanıyorsun onlara...
Ya yalnızca erkek arkadaşınla görüş,ailesiyle muhasap olma..
Ya da onu da bırak,kafanı dinle..kendine yatırım yap.
Bu arada iş konunu çözebildin mi bari?

iş olayında henuz bişi yok.gitmedım henuz istanbula,sınavlardan sonra ınsallah.
walla aynen öle pin pon topu oldum hahha gülüorum artık kendıme:nazar:
yok artık tek kelime konusmicam msnde.zaten bende ekli deil,erkek arkımda ekli.onunkinide açmicam.
erkek arkımla onlar hakkındada konusmicam artık banada gına geldı ona da.sıkıldı bu konulardan bagırıo özge konusunu açınca.yeter napiym dio.
bu arada bana gecen gun senı eve getırıcem annemin elini öptürmeye dedı:1shok:

Güzelim onun ne dedigi hic önemli degil...sirf o istiyor diye yapmak istemdigin hicbirseyi yapma bence...sende istiyorsan yap...:nazar:

elini öpmek ne anlama gelio ben onu bilmıorum.ne olucak elini öpünce yani.ben sewmem öle şeyleri..ne biliym şayet nişan söz olursa o zaman zaten öpücem şimdiden ne gerek var öle şeylere.bilemıorum..

elini öpmek ne anlama gelio ben onu bilmıorum.ne olucak elini öpünce yani.ben sewmem öle şeyleri..ne biliym şayet nişan söz olursa o zaman zaten öpücem şimdiden ne gerek var öle şeylere.bilemıorum..

Cok dogru düsünmüssün canim..bencede hic gerek yok...:1closedeyes:
Öyle fazla yüz göz olmanin sonuclarini gördün zaten.. o yüzden artik agir takil...

Varsin sana soguk asik suratli bilmem ne desinler candan icten samimi oluyorsunda ne oluyorki...:nazar:

Mesafeli olmak her daim iyidir...iletisim olsun tabiki arada lakin hersey dozunda oldugu vakit güzel oluyor...:nazar:

Umarim bundan sonra cok daha farkli davranirsin....erkek arkadasindada aynen burda yazdigin gibi...arada resmiyet olmadiktan sonra hic gerek yok öyle seylere...resmiyet istiyorsan gelirsin beni ailemden istersen orda öperim annenin elini...bu kadar:kahve:

offffffffffff çok uzunmuş gerçekten yarıda bıraktım arkadaşım kızma...

bu sefer hadi yarım bırakmıyım dedim ve okudum hepsini....
bence öyle yapmasaydın arkadaşım...
derler ya ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR hesabı...
ne desem bilmem ki...
sana kolay gelsin...

gercekten o kadar cocukca ki yasinizi bilmiyorum ama bu kadar muhattap olmak ne..gercekten okurken cok sinirlendim sanki liseye giden 15 yasindaki kizin bir hayat kesiti gibi geldi..ya kendinizi böyle ne bilim cok tuhaf geldi..kendinizi hic o sevyeye düsürmeden cevap vermeden bu kadar tartismaya girmeden durabilirdiniz...yok msnde kavga ediyorsunuz hemen kapatilinca msn telde devam ediyorsunuz...
birde onlarin eve kimi alip misaifr edip edemecegini siz karisamazsiniz ki yani neden eve aliyorsunuz neden sunu yapiyorsunuz sonucta eski komsulari o geldiyse kovacak degiller ya...yasinizi bilmiyorum 24 yasindayim ben kesinlikle bu tür agiz kavgalarina girmem girmedimde bitecekse bitsin ama kendindem ödün vermem aman ne kizmis sunu yapti bunu yapti dedirtmedim...benimde diyecek cok seyim vardi olayi bu sevyeye getirmekten korktum bsyde yapmadim bitti..yarin evlenirseniz su iliskinize bir baksaniza hakaret,kavga hersey var..
birde askerdeki o cocugada yani zaten skntida ama hic dinlemeden olan biten ne varsa ona deyip bide onunla kavga etmssiniz...
sevgilinizin kiz kardesleri ne kadar haksizda ne kadar hataliysa sizde bana göre ayni derecedesiniz yani bu olaysa kimse hakli görmesin kendini

Son düzenleme:
22 yasındayım.dedıklerınde haklısın,şimdi bakıyorumda keşke bende o kadar yüz göz olmasaydım diyorum.hanımlığımı koruyabilseydim ama ani tepkiler veriyorum,çabuk sinirlenebilen bir yapım var.napiym bu böle.
senin de bu tarz bir olayın mı oldu?

benim söyle birsey oldu biri vardi bi zamanlar iste basta ailesi filan iyidi yani msnler filan konusuluyor o ara abisinin vardi iyidi iyisin filansn yaziodu sonra ne oldu anlamdim istemediler uzak diye ....mesela msn sifrelerini biliyorduk ya o zaman ben girdim onunkinden abisi vardi slm yazdi bende yazdim o kardesi saniyordu ya bende dedim hemen birden cevrim disi oldu,sonra ben ne zaman girsem öyle tavirliydi daha sonra beni kendi msnden silmis..bende tabiki sordum o kisiye yani eski hatirlamak istemedigim kisiye oda sen silmis olmayasin dedi bende ne alaka dedim neden sileyim neyse gecti öyle sonra birgün msne eski arkadasim girdi bende dedim sen derste degil misin nerden girdin dedim oda ben abisiyim dedi bisyler dedi ama hicbiyde demedim düsünsene benim maillerimi bile okumus sifreyi almsi o zaman bitti yani aslinda cok sey yaptilarda hicbirsey demedim desem ne gececekti elime onlar kendi sevyelerini belli ettiler o yüzden diyecek bir kelimem olmadi..sadece bu kadar aptal insanlarla nasi karsilastim ona üzüldüm...ya kimseyle yüz göz olma,ben abisiyle tartissaydim ne gececekti elime birseyler devam etseydi yüz yüze bakabilecekmiydik..zaten o an benim icin bitti ailesi istemiyor daha ötesi var mi seninki iyimis ama benim eski olan kisi gercekten salagin tekiydi kendi düsünceleri olmayan onun bunun seyiyle yönlendirilen biriydi iyi oldu...
ama öyle vara yoga kavga etme...zaten emin ol eline birsey gecmeyecektir

X