Grupta dikişi açılan arkadaşlar vardı nasıl oldular?

Yozgatli6666

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2017
149
28
Meme küçültme ve Meme büyütme sonrası dikişi açılan arkadaşlar toparladınızmı nasılsınız? Ben 3. Dikişi olalı 18 gün oldu dikişi 1 hafta sonra alacaktı ama akıntı başladı doktorum dikişi almayı erteledi hâlâ meme başım iyileşmiş tam sayılmaz.

Meme küçültme ve Meme büyütme sonrası dikişi açılan arkadaşlar toparladınızmı nasılsınız? Ben 3. Dikişi olalı 18 gün oldu dikişi 1 hafta sonra alacaktı ama akıntı başladı doktorum dikişi almayı erteledi hâlâ meme başım iyileşmiş tam sayılmaz.
Nasıl oldunuz merak ettim nasıl bir akinti oluyor

Geçmiş olsun🩷Bende büyütme oldum 1 ay önce 7.gün kanamam başlamıştı 6 gün sürmüştü bugün tam 1 ay oldu şimdilik tekrarlamadı umarım bir daha olmaz.kontolde kanamanın çok azalıp bittiği gün doktorum dikiş yerlerime bir sprey sıkmıştı aynı uhu gibi kokuyordu bence oda etkili oldu . Sizin meme ucunda da dikiş olduğuna göre dikleştirme oldunuz sanırım dikişiniz daha fazladır geçiyor zamanla biraz uğraştırıyor sadece 🌸

Geçmiş olsun🩷Bende büyütme oldum 1 ay önce 7.gün kanamam başlamıştı 6 gün sürmüştü bugün tam 1 ay oldu şimdilik tekrarlamadı umarım bir daha olmaz.kontolde kanamanın çok azalıp bittiği gün doktorum dikiş yerlerime bir sprey sıkmıştı aynı uhu gibi kokuyordu bence oda etkili oldu . Sizin meme ucunda da dikiş olduğuna göre dikleştirme oldunuz sanırım dikişiniz daha fazladır geçiyor zamanla biraz uğraştırıyor sadece 🌸
Küçültme ve dikleştirme oldum cnm aynen fazlasıyla dikişim var

Dikleştirme küçültme olanlarda bu süreç biraz daha uzuyor dikişiniz çok olduğu için çok normal sıkın dişinizi 🌸 mümkün olduğunca oturun memelerinizi hareket ettircek oradaki kasları oynatıcak şeyler yapmayın pansumanına da dikkat edin enfeksiyon kapmasın benim 6 günde azalıp 7. Günde bitmişti bitiyor da işte yorup uğraştırıyor insanı . Benimde 1 ay oldu inanılmaz bir sırt kemik kas ağrısı yaşıyorum :KK43: vallahi böyle bilsem olmazdım olmayan memelerimle devam ederdim hayatıma . Bir an önce iyileşirsiniz inşallah siz de 💕

Meme küçültme ve Meme büyütme sonrası dikişi açılan arkadaşlar toparladınızmı nasılsınız? Ben 3. Dikişi olalı 18 gün oldu dikişi 1 hafta sonra alacaktı ama akıntı başladı doktorum dikişi almayı erteledi hâlâ meme başım iyileşmiş tam sayılmabr

Ben varıııım hattta görselli konu açtım girip bakabilirsinnn:KK43: moralim çok bozuk

X