Gs sertletirmek iin neler yaplabilir?

yahu şu sabun ne nimetmiş yahu ama hakikaten ben kalıp sabunla sabunlandığım zamnlarda son olarah sabunu ööle gezdirirdim vücudumda be hiç sarkma olmazdı şimdilerde heryerim sallanıyor(duş jeli kullanıyorum) duş jeli ve şampuanlarımı atıp sabunla yıkanıcam başka çare kalmadı.

aynı problem bende de var çok yumuşaklar şimdiye kadar bitek gym de aletli gym yaptığm zaman (kolunuzu açıp kapattığınız zerzevatla) haricinde hiç sertleşmedi.onda da çok bi etkisi olmadı:KK43: daha 23 yaşındayım ve bu kadar yumuşak ya:KK43: pls mucize formül bilen varsa yazsın ya.kırk yıl dua ederim senağlama

Sabun kurutur cildi..

gögüsler en güzel kas hareketleri ile sIkIlasir sertlesir, -push up- dedigimiz hareketle bu gayet de güzel olur, tabi 2-3ay sonra fark görmeye baslarsiniz. herkeste degisir bu süre.

veya iki agirlik da kaldirabilirsiniz iki elinize 2,5litrelik su dolu siseleri kaldirabilirsiniz.. hareketi dogru yapip yapmadiginizi bikac hareketden sonra nerenizin agridigini hissederek bulabilirsiniz, boyun ve gögüs kaslarini hissetmek gerek tabiki..

birde skilastirici kremler ile de destekleyebilirsiniz

kızlar bugün ciciklerime banyoda kalıp sabunla bissürü masaj yaptım.düzenli yapmaya devam edicem inş. işe yarar ya.fındık yağı da alcam.bu işin peşini bırakmıcam:)ciciklerim 17 yaşındaki haline dönene kadar onlara rahat yok:)resmen kilo alıp vermekten sıvı hale geldiler yaaa:KK43:

kızlar göğüs pompası kullanan oldu mu?..olduysa nasıl işe yaradımı paylaşabilir mi?

kızlar evet kalıp sabun işe yarıyor.Anneciğimdeydim bugün garibimin göğüsleri göbeğine inmişti.bu gün alışverişe gidecektik ve yanımda giyindi.bir baktım göğüsleri epey toparlanmış.ne güzel olmuş filan dedim.ne yaptın dedim.bilmem kilo aldım heralde dedi.oysa epey zayıflamış eski kıyafetleri bol geliyordu:)
sonra bu sabun olayından bahsettim kalıp sabunla yıka dedim toparlıyormuş dedim daha güzel olur dedim meğer 1 aydır filan öyle yapıyormuş bilmeden.ben de deniyordum okuduktan sonra bi kaç kez yaptım benimkiler zaten dik ama adet döneminden sonra yumuşuyo biraz o nedenle yaptım ve işe yarıyor taşşşş gibi oluyo maşallah:)

vayyy beeee sabuna bak be
neler yapıyomuşta haberimiz yokmuş

şöyle değişik bitkisel sabunlar var onlar dahamı etkili olur acep

hiiiç farketmez canım sabun kurutur dersen kremli filan olanları da kullanabilirsin ama masaj yaparak uyguladığın sürece ne kullansan farketmez:)

kıslar egzersizde işe yarıo. burada okumuştum yine. gün içinde aklınıza geldikçe şu hareketi yapın. ilk önce sol elinizi yumruk yapın sonra öteki elinizi normal açıın ,bu yumruğu elinizin içine bastırın . bastırırken nefesinizi tutun içinizden 10 a kadar sayın . aynı işlemi diğer eliniizle yapın .
yine denildiği gibi gögüslerinize masaj yapın çok yararlı. bide benim kendimde gözlemlediğim bi olay daha oldu sütyen kullanmamaya çalışıorum evdeyken . egzersizde yapıorum baya sıkılaştılar. sütyen bence iyice yayıyo bilhasaada süngerliler

kıslar egzersizde işe yarıo. burada okumuştum yine. gün içinde aklınıza geldikçe şu hareketi yapın. ilk önce sol elinizi yumruk yapın sonra öteki elinizi normal açıın ,bu yumruğu elinizin içine bastırın . bastırırken nefesinizi tutun içinizden 10 a kadar sayın . aynı işlemi diğer eliniizle yapın .
yine denildiği gibi gögüslerinize masaj yapın çok yararlı. bide benim kendimde gözlemlediğim bi olay daha oldu sütyen kullanmamaya çalışıorum evdeyken . egzersizde yapıorum baya sıkılaştılar. sütyen bence iyice yayıyo bilhasaada süngerliler

canım sütyen konuusnda şunu söyliyim sütyenden çok dıkıntı çektim normalde küçük ama uçları büyük olduğu için sütyen kullanmak zorundayım ve sürekli takınca çok ağrı yapıyor bu nedenle evde asla kullanmıyorum tabi kışında.ama kışın sarkma olduğunu farkettim sürekli takmayınca araştırdım ne yapayım diye ve kalın askılı deteksiz ama yine de kalıp gibi duran süngerli sütyen kullanmaya başladım akşamları takmıyorum ama gündüz mutlaka kalın askılı sütyenler kullanıyorum tamamen boş bırakmak da sarkıtıyor.

sabunu bıraktığınızda eski haline dönmezmi...bırakmıycaksanız o ayrı tabii..

sabunu bıraktığınızda eski haline dönmezmi...bırakmıycaksanız o ayrı tabii..

yani bence bunu bir kür gibi düşünmemek lazım sabun temizliktir zaten sünger veya lif ile sabunlanmaktansa sabunu direk sürmek hatta vücudu bile fit hale getirir diye düşünüyorum.ama bugün ben banyodan çıkınca farkettim fazla sabun sürdüm kepek kepek oldu.hemen bir nemlendirici sürdüm normale döndü.

yani bence bunu bir kür gibi düşünmemek lazım sabun temizliktir zaten sünger veya lif ile sabunlanmaktansa sabunu direk sürmek hatta vücudu bile fit hale getirir diye düşünüyorum.ama bugün ben banyodan çıkınca farkettim fazla sabun sürdüm kepek kepek oldu.hemen bir nemlendirici sürdüm normale döndü.

onun demek istemedim sabun tabiki temizliktir ben cilti kuruttuğu için duş jeli kullanıyorum yani sürekli sabun mu kullanacağız diye yazdım.olmazsa dediğin gibi nemlendirici kullanacağız ne yapalım..

Son düzenleme:
ya bu emzirme dönemi bittikten sonra demişsiniz,yani 2 sene tamamlanacak mı?o hoooo çok var yaw!:dilcikar:

onun demek istemedim sabun tabiki temizliktir ben cilti kuruttuğu için duş jeli kullanıyorum yani sürekli sabun mu kullanacağız diye yazdım.olmazsa dediğin gibi nemlendirici kullanacağız ne yapalım..

o zaman önce sabunla güzelce masajını yap sonrada duş jelinle yıka duş jelide nemlendirir.bu arad duş jeli bende sivilce yapıyor:KK43:

sabunla masaj derken kalıp sabunu göğsün üzerinde altında orasında burasında gezdiriyo muyuz? Ve bastırarak mı anlamadm :KK70:

X