Hidrosalpinks

apricity

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2024
657
107
20
Merhaba herkese öncelikle. Ben 6 ay önce 3 aylık hamileydim düşük yaptım maalesef bu ayda kimyasal gebelik geçirdim acaba hidrosalpinks yüzünden olabilir mi bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

benimde başıma geldi ve doktorumun bana dediği hidrosalpinks ultrason ile anlaşılmaz. rahim filmiyle ortaya çıkar. bende rahim filmi çektirdim ve rahime sıvı akışı ve hidrosalpinks olduğunu öğrendim. ameliyat ile alındı tüpüm. sonrasında tüp bebek tedavisi gördüm

benimde başıma geldi ve doktorumun bana dediği hidrosalpinks ultrason ile anlaşılmaz. rahim filmiyle ortaya çıkar. bende rahim filmi çektirdim ve rahime sıvı akışı ve hidrosalpinks olduğunu öğrendim. ameliyat ile alındı tüpüm. sonrasında tüp bebek tedavisi gördüm
Sizde mi düşük yaptınız

Peki doktor vajinal ultrasonda baktığı zaman hidrosalpinks'ten mi şüpheleniyorum dedi yoksa sadece hsg ile anlaşıldı durumunuz

Peki doktor vajinal ultrasonda baktığı zaman hidrosalpinks'ten mi şüpheleniyorum dedi yoksa sadece hsg ile anlaşıldı durumunuz
Benimde tek tüpüm öyle alındı
Vajinal ultrason ile tüpte şişlik görünüyor rahim filmi ile durum kesinleşiyor sonra tüp alınıyor süreç bu şekilde ama tek tüple hamile kalan çok canım aldırsan da dert etme nasipse olur o

Benimde tek tüpüm öyle alındı
Vajinal ultrason ile tüpte şişlik görünüyor rahim filmi ile durum kesinleşiyor sonra tüp alınıyor süreç bu şekilde ama tek tüple hamile kalan çok canım aldırsan da dert etme nasipse olur o
Peki sen hamile kaldın mı canım veya düşük falan yaptın mı

ben hiç düşük yapmadım. benim ilk tüpüm kist yapışık olduğu için seneler önce alınmıştı. 2 sene çocuk olmayınca doktorlar ultrasonda bir şey göremediler. rahim filminde çıktı ortaya. sonrasında ameliyatla alındı

Benim doktorum da eşimi ürolojiye gönderdi, sperm testi için ama ben iki kere hamile kaldım sanırım eşimde sorun yok değil mi
Yok yok sizin güzel demekki canım ama sana tavsiyem tüpünde sıvı varsa aldır peşine daha hamile kalırsın nasipse benim böyle tanıdığım var çünkü ayına daha kalmış

Rahim filmi çekildin mi sen çekilecek misin daha çekildiysen at bakayım dicektim filmine benimkinde baya çoktu sıvı
Yok canım çekinmedim doktor adet olunca gel dedi, kimyasal gebelikten sonra korunayım mı dedim, gerek yok dedi ya aynı şeyi bir daha yaşarsam, kafam çok karışık 😓

X