Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gslerinizin boyutu ne?

ay yok artııık :umursamaz: öle şeyler düşünüp kendini okşayanlardan diilim wala..tobe tobee

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar bu masaj isi sakincali, hele bide bekar olunca devami gelmiyo, duvara tirmanmayin sonradelikafadulden:roflol::roflol::nazar:

keske benimde kücük olsalar, ben veriiim size benimkilerden:gitme:

neden sakıncası olsun kı canım anlamadım ben uzun suredır yapıyorum hıcde oyle bı sey olmadı yanı:eek:lmaz:

kızlar benim cup ölçüm 10 da yalnız alaksı yok meme ucundan ölçüyorum 90 çıkıyor ama görünüşhiçte ole soylemıyor :sinifsinif: sırtım baya geniş ama göğüslerim çok küçük aynı asuman krause nınkılerden azcık buyuk fotodakıgıbı yaa nolcek benım halım :gitme:

1627.jpg

kızlar benim cup ölçüm 10 da yalnız alaksı yok meme ucundan ölçüyorum 90 çıkıyor ama görünüşhiçte ole soylemıyor :sinifsinif: sırtım baya geniş ama göğüslerim çok küçük aynı asuman krause nınkılerden azcık buyuk fotodakıgıbı yaa nolcek benım halım :gitme:

1627.jpg

:roflol::roflol::roflol:
anaaam benm de böle kıııız:roflol: anacım bu mankenler nasıl büyük göstertiolar..bu memişleri büyük göstermek için asuman ne kadar sıktırıodur alttan dimi :uhm:

asumanın göğüsleri böylemiymiş :uhm: çok şaşırdım valla tvde halbuki ne kadar büyük görünüyo bu eski hali mi acaba silikon mu yaptırdı

Kıslar bu silikonlanmadan önceki haliymiş delikafadulden ben bunu gazetede görmüştüm dedim noluyozz tvde hiç böyle görünmüyor :uhm:

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
silikondur kızlar kesin bi de doğal duruyo kimmiş acaba estetik cerrahı:KK70:
benimkilere gelince
alttan:70
üstten:79 of of yok mudur bi çare ya=(

crnnn naptın canım büyütmek için :KK66:
kızlar beyonceninkinden benimkilerde büyük valla ne yalan söliyim :jeyyar:
ay egom kabardı ayol gelsinde beyonceninkinide büyütek ne dersiniz :jeyyar:

Kızlar, küçük diyoruz hepimiz ama nedir küçükten kastınız? Hemen bir mezura yardımıyla çlçüp yazalım bakalım, belklide sizin küçük dediğiniz bana göre idealdir? veya tam tersi. Kendimizden haberimiz olsun.
Benimkiler şöyle
meme altından ölçünce:74
Meme ucundan ölçünce: 81

7 cm yani
varmı daha küçük olan??

Niyeşakkıdı, kime ne yararı varki bunun.mirmirmirmir

tatlım alttan yani gögüsünün altından bide gögüs uclarının olduğu bölge en yüksek bölge olduğu için oradan ölçüyoruz :KK66:

Kızlar, küçük diyoruz hepimiz ama nedir küçükten kastınız? Hemen bir mezura yardımıyla çlçüp yazalım bakalım, belklide sizin küçük dediğiniz bana göre idealdir? veya tam tersi. Kendimizden haberimiz olsun.
Benimkiler şöyle
meme altından ölçünce:74
Meme ucundan ölçünce: 81

7 cm yani
varmı daha küçük olan??

Size göre ideal olması ne demek :uhm:
Siz Türkiye meme ölçüsü tastik etme kurumunda müdür müsünüz :uhm::1ninca:

X