Cilt Bakımı Ürünleri gülsuyu kullanın

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende otacının gülsuyunu kullanıyorum..pamuğa döküp cildi sildikten sonra pamuk simsiyah oluyor süper temizliyor hemde doğal opuyorumnanaktan

bende evde kendim yaptım gülsuyunu dolabada koydum misler gibi akşam kullanıyorum lekelere gerçekten çok faydası var

ben kullanmıştım bir ara bu gül suyunu. cildi güzel nemlendiriyor ama sivilce ve siyah noktalara hiçbir etki göstermedi.

arkadaşlar göz altlarında kırışma yaparmı bir arkadaş daha sormuş ama bnde merak ettim doğrusu ? sonuçta hassas yer..

canım göz altında toniğe gerek yok zaten cok zararlı olacağını düşünmüyorum ama yinede kullanılmaması gereken bi yerde kullanmaya gerek yok

gülsüyunun etkisi cilden cilde değişiyor alerjiniz falan varsa gerçekten kötü .öle her cilde uygun masum bişi değil gülsuyu hatta saf gülsuyu kullanılmaması öneriliyor cildi tahriş ediyormuş

bende rosense gül suyu aldım her gün sürüyodum ama cildim yağlı burda okudum yağlılar kullanmasın diye bıraktım o günden beri akannehir

benim toniğim gülsuyumdur yerimseniben

cildimde yağlı ama 3 yıldır hiçbi anormal etkisini görmedim..

tam tersi rahatlatıo yumuşacık yapıo zemuszemus

açıkçası bende farklı bi etkisi de olmadı bide yağlı ciltlere uygun değil diye bıraktım..

Kizlar bu Rosense gul suyunu nerden aldiniz?

rosense'nin kendi yeri var bazı yerlerde.. bazı mağazalarda reyonları bulunuyor.. ben şu an kulladığım şişemi bir eczaneden aldım.. eczane rosense ile çalışıyormuş.. hatta her hafta cilt bakım uzmanı bile geliyormuş.. fırsat bulup ben de gidicem bi gün hatta...

gözaltlarına bir yan etkisi olacağını sanmıyorum, çünkü rosense gülsuyu sadece gülsuyu içeriyor.
şişesin üstünde 'içindekiler' bölümüne baktığınızda başka katkı maddeleri görmezsiniz zaten.
ayrıca rosense'in göz altı kremi de var zaten, isteyen onu da kullanır, ben kullanıyorum çok fazla gözlatı morluğum yok ama taze gösteriyor hoşuma gidiyor.

%100 doğal xxxxxxxx tercih etmek isterseniz ben Ispartadan bizzat gönderiyorum. GG de dükkanım var.. xxxxxxxl KK üyesi olduğunuzu belitirseniz özel hediyelerde koyarım..

Son düzenleyen: Moderatör:
X