Günaydın...

Lereenim ne kadar güzel anlatmışsınız .Keşke herkesin sabahları mutlu olsa.Güne mutlu uyansa.

çok güzel dökmüşsün içindekileri.çoçukluğuma döndüm annemlı babamlı zamanlara.o gülen gözleri annemın hersabah zorla bişeyler yedirmeye çalışırdı.yada uyan kızım hadi diye seslenırdı.hala kulağımda o sesler.içim burkuldu okuduğumda.her yenı doğan güne yokluklarıyla başlamak zor.çok güzel bir paylaşımdı.yüreğim titredisenağlama.bir ahh çektim içimden.hepinize güzel sabahlar,güzel günler......

Ben Güne hep tatlı Günaydınlarla başlarım..Dahaa yataktan kalkmadan önce kendime Günaydın Nazlı:)Sonra eşime oğluma hemde şapır şupur öperek..Biliyormusunuz bunu çok sıkıntılı anlarımdada yaparım bana enerji verir ve şükrederim öpebildiğim günaydın dediğim günümü aydınlatan böyle tatlı 2 varlığa sahip olduğum için..

Küçükkende aynısını annem yapardı bana alışkanlık sanırım..

Ablacım yolda tanımadıklarımada selam veririm ben bazen yada Günaydın iyi akşamlar derim ne bileyim tanıyıp tanımamak sanırım önemli değil o zamanlarda benim için Allahım Selamınıı esirgememek onlardan pozitif enerji almak diye düşünüyorum.

a.s. a.s. a.s.

Günaydın tüm insanlığa
Ümitlere kucak açmış herkese
Nerede ne koşulda olursa olsun
Aydınlık günler dileyenlere
Yılmadan hep ilerleyenlere
Doğan günün kıymetini bilenlere
Işık olup yol gösterenlere
Nefretten uzak hep beraber nice güzel günlere

a.s.:teytey:a.s.

gnaydn05rg9ov1gg4.gif

Ağzına ellerine kelemine sağlık
okurken işte bu dedim
ama malesef her günün bir gününe banzemiyor
hani gece mutlu bi ruya gorusun uyanmak istemesin
ve o ruyanin hayaliyle uyannırsın ama malsef seni
gercek hayat bekliyor herkese
günaydınlar olsun

Emeğine sağlık canım,dilerim herkes kıymetini bilsin.:1hug:Nazlı ne güzel yazmış;tanımadıklarıma bile selam veririm diye.a.s.Gülmek sadakadır.Bir gülümsemeyi,bir günaydını çok görmemeli insan.:nazar:Sahip olduklarımızın kıymetini bilmektir en güzeli.Günaydın diyebiliyorsak,diyebileceğimiz birileri var demekki.a.sAma bir kuş,ama bir çiçek,ne mutlu bize....Şeniz

X