Güneş Kremleri Güneş Kremi önerileriniz

Güneş kremleri, bronzlaşma
iki yıldır la roche posay kullanıyordum ama son günlerde lekelerim arttı o yüzden doktorum tan korumadığını düşündüğü için değiştirdi

bende sana sadece sebamad tavsiye edebilirim benimde bi arkadaşım var teni çok beyaz o çok kullandı memnun kaldı:)

Güneş kremlerinden sebamedi tawsiye ederim..bana doktorum önermişti...eğer çil gibi problemleriniz yoksa 16 koruma faktörü yeterli geliyor...ancak cildinize bakım yapıp gözeneklerinizi sıkıştırmıyorsanız yağ bezecikleri oluşuyor dikkat edin..ben gündüz kremimin içine sıkıyorum biraz öyle sürüyorum...

Ayrıca güneş kremleri kışında kullanılmalı, cildin elastikiyetini artırıp sarkmasını we kırışmasını önlüyor...kışın güneş kremi kullanmak kimilerine komik geliyor...ama güneş sadece yazın yok ki...geceyi aydınlatan güneş değil de nedir..?güneş kışında war we kışında cildimizi etkiliyor..:KK66:

sana bir DOKTOR TAVSİYESİ!!! canım cildimiz için şuan eczanelerde bulunan 20 koruyucu faktörlü kremler var onlar yeterli ama çıkmadan 20 dk önce süreceksin + kaliteli bir güneş gözlüğünü kullnmanı kesinlikle öneriirim göz çevresi kırışıklıklarını önler biz polikliniğimizde bunları öneririz OKEY SELAMLAR..

canım ben capportone fort isminde güneş koruyucu kullandım uzman tavsiyesiyle ve çok memnun kaldım üstelik kızarmyı engellediği gibi güneş lekelerinide azaltıyor bende sana tavsiye edebilirim her cilt ve yaş tipine müsait öpüyorum

canım ben capportone fort isminde güneş koruyucu kullandım uzman tavsiyesiyle ve çok memnun kaldım üstelik kızarmyı engellediği gibi güneş lekelerinide azaltıyor bende sana tavsiye edebilirim her cilt ve yaş tipine müsait öpüyorum

ben de bu coppertone adlı güneş kremini merak ediyorum.yağlı ciltler için olanı var mı ve nerden temin edebiliriz.normal eczanelere geliyor mu acaba?
losyon olanı mı krem olanı mı daha iyiydir?

tabi bir de fiyatini ogrenelim. sivilce yapar mi? makyaj altina kullanilir mi?

beyazpapatya buraya yaziyorumyerimseniben

avene ürünleri eczanede satiliyor dermokozmetik bir ürün.günes kremin fiyati ise yaklasik 15-20 euro arasi.

ben de sebamed 50 faktörlü aldım bugün.hemen leke olur yüzümde.........

ınnova aldım yuzum ıcın, herkes pek bı owdu daha tam gunes goremedıgım ıcın faydalı olup olmadıgını anlayamadım :p

arkadaşlar bende vichy 60 faktör kullanıyorum iki yıldır
çene kısmımda bir kaç tane daha leke oluştu
tam işe yarayıp yaramadığını anlayamıyorum
gerçekten koruyor olsaydı, oluşmazdı değil mi
yakın bir zamanda doktora gideceğim, bakalım o ne diyecek..

Ben geçen senelerde hep Garnier kullanmıştım çok memnundum çünkü hem korurken aynı zamanda da nemlendiriyor ve yapışmıyordu, bu sene eşim nivea 'nın 30 faktörlüsünü almış o da iyi, şimdilik onu kullanıyorum fısfıs şeklinde sıkılanlardan. Onlar da geliştirmişler anında koruma sağlıyor ve cilt tarafından daha iyi emiliyor.

Sevgili KATİBE ben vichy markasını pek beğenmiyorum ama güneş kreminin koruyucu olmadığından şikayetçiysen; acaba kullandığın güneş kremi geçen seneden mi kalmıştı?
Bir de nasıl kullanıyorsun? 60 korumalı bile olsa bütün gün güneşin altında duruyorsan mesela, illaki güneşin zarar verecektir sonuçta kremlerin hiçbiri %100 koruma yapmıyor.
Ama günün sonunda yüzünde güneşten yanmışsın gibi bir kızarıklık olmuyorsa koruyordur, en azından ben kendi kullandığım kremlerin işe yarayıp yaramadığını böyle anlıyorum :) Bir de güneş her sene daha zararlı bir hale geliyor. Ne olacak sonumuz bilmem... Umarım lekelerinden sorunsuz bir şekilde kurtulursun canım :)

ben de avene 50 faktörlük aldım cildim karma ve akşam eve gidince annem vs kim gördüyse terledin mi amma parlıyosun laflarını duyunca bıraktım kullanmayı. Çok acayip parlatıyor avene, hem de güya termal su bazlı diyorlar. Basbaya yağ küpü. 50 ytl çöpe gitti resmen!

coppertone 50 faktör..kids olanını kullanıyorum =) çok güzel tavsiye ederim...49milyon..

ben avene 40 spf kullanıyodum bitirdim, şimdi la roche posay'a geçtim.ama cildimi kuruttu bu ürün..daha bir kaç gündür sürüyorum ama yapısını pek beğenmedm..sürüyorum incecik akıyo ama bütün yüzüme yayana kadar bazı yerler kuruyo.çok ilginç ya tutkal gibi.kokusu da bi ilginç..
avene mi alsaydım yine diye düşünmeden edemiyorum:KK43: o da parlama yapmıştı o yüzden değiştirdim ama bilemiyorum.belki cildim alışır zamanla...sonuçları yine yazarım kızlarrrrr öptüm herkesi

benimde cilt tipim karma ve bendede avene 50+ faktör yaglanma yapmadi,ben cok memnunum.makyajda yaptigim icin kesinlikle yaglanma olmuyor.
birde unutmadan ben emulsion olanini kullaniyorum.koyu kremli olanlar kuru ciltler icin,cok sivi olanlar yagli ciltler icin,bunada dikkat etmelisiniz.benimki ne koyu nede sivi.karma ciltliler icin özel bi güneskremi...

arkadaşlar benim alnımda yazın güneş lekesi cıkıyor sanırım güneşde yaktım cildimi :KK43: önceleri yoktu son bir senedir yani yazın oldu :KK43: sizce en iyi güneş kremi uygun fiyata olan hangisidir?

berzu cum sprey olanı mı seninki?ultra haute protection mu yazıo üstünde??

hayir canim sprey degil,jel-krem kivaminda emulsion yaziyor üzerinde.saten hassas,normal ve karma ciltler icin özel bir krem,sordugunda hemen gösterirler eminim...

normalde beyazım ama güneş çıktımı hemen esmerleşiyorum...o yüzden bugün innova +50 aldım...kullandıkça etkisinden bahsederim...umarım artık esmer esmer gezmekten kurtulurum...

X