Cilt problemleri sağlam rutin önerisi olan var mı?

ldybrown

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2023
80
22
25
Merhaba arkadaşlar
8 aylık hamileyim, bu 8 ayda yüzüm ciddi anlamda mahvoldu. Kapalı komedonlar, siyah noktalar, kahve lekeler ve sürekli uğraştığım için yara izleri de oldu akneli bir yüzüm yok sadece komedon yağ bezesi siyah nokta, güneş lekesi ve yara izleri çok. Karma bir yüz tipim var. Güneş kremi de kullanıyorum. Ama cilt bakımı rutinim yok ve gördüğüm her şeyi almak istemiyorum ne alacağımı hele hiç bilmiyorum çok fazla ürün var, çok kimyasal da istemiyorum açıkçası düzeltecek bir rutin olsa harika olur. Lütfen öneri de bulunun güzel bir nemlendirici tonik ne bileyim serum ne gerekiyorsa. Önerilerinizi bekliyorum gerçekten sağlam bir şeylere ihtiyacım var hamilelikten sonra yaza güzel bir ciltle başlamak istiyorum moralimi çok bozuyor bebeğe bakarken de iyice kötü olur diye korkuyorum. Şimdiden öneriler için teşekkürler kizlar 🌸🌸

Bende şeyi merak ediyorum hamileler la Roche posay yüz yıkama jelini kullanabilir mi satıcıya sordum kullanabilir yazmış ama emin olmak istedim eğer öyleyse gebelikten önce kullandım kısa kullanımda bende ne sivilce ne komedon bırakmadı hepsini götürdü

8 ay dayanmışsınız. hamilelikte ürün kullanmayın hiç kimse bunun sorumluluğuun almaz. doğumdan sonra başlarsıınız. ben c vit ve güneş kremi dışında yıkama köpüğü bile kullanmıyorum. bence 1 ay daha bekleyin.

Bende şeyi merak ediyorum hamileler la Roche posay yüz yıkama jelini kullanabilir mi satıcıya sordum kullanabilir yazmış ama emin olmak istedim eğer öyleyse gebelikten önce kullandım kısa kullanımda bende ne sivilce ne komedon bırakmadı hepsini götürdü
Bilemiyorum ama sosyal medyada hamilelere bakıyorum cilt bakım ürünlerini kullanıyorlar. Bende güneş kremi nemlendirici bi tanede temizleme jeli kullandım. Bazıları kullanmıyor ve Bencede kullanılmaması gerekiyor ama ben dayanamadım temizleme jeli kullandım mutlaka gerçi yaramadı yüzüm çok kötü hamilelikten dolayı

8 ay dayanmışsınız. hamilelikte ürün kullanmayın hiç kimse bunun sorumluluğuun almaz. doğumdan sonra başlarsıınız. ben c vit ve güneş kremi dışında yıkama köpüğü bile kullanmıyorum. bence 1 ay daha bekleyin.
Yok zaten şuan kullanmak için değil 1 ay sonra için istiyorum yaza düzelmesini istiyorum

X