Güneş kremi önerisi

Huzurkokanmevsimler

Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2022
511
710
34
Merhaba arkadaşlar kendime güneş kremi almak istiyorum. Ancak hiç bilgim yok bu konuda. Şimdiye kadar solante pigmenta 50 faktör kullandım, bitmek üzere. Ondan öncesinde hiç kullanmamıştım. Hangisini önerirsiniz cildim karma, esmer değilim buğday tenliyim. Alnımda hafif leke oluşmuş bu arada. Lekeye iyi gelen ve oluşumunu engelleyen güzel bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim.

Nerden aldınız? Trendyol dan sipariş versem mi? Ya da bildiğiniz daha uygun satan yer var mı? Solante kullanıyorum şuan o da bitmek üzere. Ama olumsuz yorumlar da okudum solante ile ilgili.
Ben evdeeczaneden alıyorum orijinal ürün ama en son orda tükenmişti.Trendyoldan hiç almadım.Bu ikinci kutum çok memnunum hem de 150ml hemen bitmiyor

Bende bıktım şu solantenin ürünlerinden neredeyse hepsini denedim ilk kullanımı iyi fakat birkaç hafta sonra ciltte soyuluyor ve yağ dökmüş gibi parlatıyor irrite oldum . Başka markada bilmiyorm şuan missha ve 3W clinic çok övdüler onlarıda denemek istiyorum açıkcası şuan elimdeki güneş kremi bitince

Bende bıktım şu solantenin ürünlerinden neredeyse hepsini denedim ilk kullanımı iyi fakat birkaç hafta sonra ciltte soyuluyor ve yağ dökmüş gibi parlatıyor irrite oldum . Başka markada bilmiyorm şuan missha ve 3W clinic çok övdüler onlarıda denemek istiyorum açıkcası şuan elimdeki güneş kremi bitince
Evet misshayı da duydum. Aslında çok fazla marka duydum ama bir kısım memnunken bir kısım olumsuz yorum yapıyor. Kremler de pahalı. O yüzden emin olup öyle almak istiyorum.

Ben evdeeczaneden alıyorum orijinal ürün ama en son orda tükenmişti.Trendyoldan hiç almadım.Bu ikinci kutum çok memnunum hem de 150ml hemen bitmiyor
Cilt tipiniz nasıl? Yağlı ciltlere uygun muduro krem? Hamileyken solante pigmenta önerdi doktor ama kullanmak ne mümkün. Beni terletti, çok ağır bir kremdi, yağlı cildimi parlattı gün boyu yüzümü silmek zorunda kaldım. La roche posay 50 faktör kullanıyorum çok memnunum ama lekeye meyilli cildim var, ona göre içerikler seçiyorum. Cildime uygunsa geçerim biodermaya

Şimdi baktım da bioderma spot diye fazla ürün var. Fiyatlar da farklı ve yüksek. 🤦‍♀️Hangisi sizin dediğiniz?

Eklentiler

• Screenshot_20240105_230604_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20240105_230604_trendyol.com.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 80
Cilt tipiniz nasıl? Yağlı ciltlere uygun muduro krem? Hamileyken solante pigmenta önerdi doktor ama kullanmak ne mümkün. Beni terletti, çok ağır bir kremdi, yağlı cildimi parlattı gün boyu yüzümü silmek zorunda kaldım. La roche posay 50 faktör kullanıyorum çok memnunum ama lekeye meyilli cildim var, ona göre içerikler seçiyorum. Cildime uygunsa geçerim biodermaya
Aynen benim cildim de lekeye meyilli. Biodermaya baktım biraz pahalı ama iyi gelecekse almak isterim tabiki. Zaten uzun süre gidiyor. Hemen bitmiyor.

X