Güneş lekeleri için Suna Dinçe buz terapisi yaptıran var mı acil yardım lütfen

svd38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
37
14
37
Herkese iyi formlar arkadaşlar.
Güneş lekeleri için İstanbulda Suna Dinçe buz terapisi yaptıran var mı? Çok iddialı konuşuyor %100 kesin çözüm diyor. acil yardım lütfen kafam çok karışıkk

Herkese iyi formlar arkadaşlar.
Güneş lekeleri için İstanbulda Suna Dinçe buz terapisi yaptıran var mı? Çok iddialı konuşuyor %100 kesin çözüm diyor. acil yardım lütfen kafam çok karışıkk
Burada bununla ilgili çok yazı var bence isimi kopyalayın.Hem burada hem google çıkıyor.Ancak bütün yüze yaptırıp uzun zaman geçince neler oldu bilinmiyor.Ben sadece 1 seans yaptırdım yıllar önce .devamına gitmedim.nedeni ise her lekede aynı etki olmuyormuş.diye duymuştum.çok para değmez diye gitmedim.Yaptırdığım yerde güneş lekesi gitmişti.ama ben bütün yüze yaptıracaktım.Yaptırıp ta gitmez diye devam etmedim.Başka yerlerden de duydum mesela çatlaklar için gidip onca para verip hüsran olanlar varmış.Ama bu bir duyum ben bilmiyorum.Şimdi başka bir sistemi araştırıyoruz açtığım sayfamda picosil diye bakalım yaptıranlardan cevap bekliyoruz.

Burada bununla ilgili çok yazı var bence isimi kopyalayın.Hem burada hem google çıkıyor.Ancak bütün yüze yaptırıp uzun zaman geçince neler oldu bilinmiyor.Ben sadece 1 seans yaptırdım yıllar önce .devamına gitmedim.nedeni ise her lekede aynı etki olmuyormuş.diye duymuştum.çok para değmez diye gitmedim.Yaptırdığım yerde güneş lekesi gitmişti.ama ben bütün yüze yaptıracaktım.Yaptırıp ta gitmez diye devam etmedim.Başka yerlerden de duydum mesela çatlaklar için gidip onca para verip hüsran olanlar varmış.Ama bu bir duyum ben bilmiyorum.Şimdi başka bir sistemi araştırıyoruz açtığım sayfamda picosil diye bakalım yaptıranlardan cevap

Evet küçük bi yere uyguluyor.bana da uyguladı orası kahverengi oldu koyulaştı.kabuk bağlayıp dökülecekmiş.ama tüm yüze uygulayıp bu şekilde kalırsa diye çok korkuyorum.olumsuz bşy duydunmu suna dinç hakkında.yardımların için teşekkürler..

Evet küçük bi yere uyguluyor.bana da uyguladı orası kahverengi oldu koyulaştı.kabuk bağlayıp dökülecekmiş.ama tüm yüze uygulayıp bu şekilde kalırsa diye çok korkuyorum.olumsuz bşy duydunmu suna dinç hakkında.yardımların için teşekkürler..
Bakın bana da öyle oldu.benimki düştü beyazladı.Yukarıda da yazdım sanırım dikkatli okumadınız.ben geçen de var geçmeyen de diye duydum ama riski o kadar para vererek göze alamadım.ve bir daha gitmedim.Benim göz altımda var lekeler çok riskli.aynı işlemi kremlerle de yaparım diye.Bazıları da çatlaklar için gitmiş bir arkadaşımın arkadaşı sonuç hüsran .ama ben görmedim.sadece duydum.sadece duyduğum şeye de bir şey için kesin dersem olmaz.Bu bana doğru gelmez.Zaten siz yaptırmışsınız .En iyisi beklemek sonuca göre hareket edersiniz.Yardıma gelince de bildiğim her şeyi herkese yardıma zaten hazırım.bu konuyu da sayfamda paylaştım zaten.bakarsanız görürsünüz.Bu arada bizi de lütfen sonuçlarla bilgilendiriniz.Kesin sonuç alınmış şeyler bizim için çok önemli.Geçmiş olsun...

Bakın bana da öyle oldu.benimki düştü beyazladı.Yukarıda da yazdım sanırım dikkatli okumadınız.ben geçen de var geçmeyen de diye duydum ama riski o kadar para vererek göze alamadım.ve bir daha gitmedim.Benim göz altımda var lekeler çok riskli.aynı işlemi kremlerle de yaparım diye.Bazıları da çatlaklar için gitmiş bir arkadaşımın arkadaşı sonuç hüsran .ama ben görmedim.sadece duydum.sadece duyduğum şeye de bir şey için kesin dersem olmaz.Bu bana doğru gelmez.Zaten siz yaptırmışsınız .En iyisi beklemek sonuca göre hareket edersiniz.Yardıma gelince de bildiğim her şeyi herkese yardıma zaten hazırım.bu konuyu da sayfamda paylaştım zaten.bakarsanız görürsünüz.Bu arada bizi de lütfen sonuçlarla bilgilendiriniz.Kesin sonuç alınmış şeyler bizim için çok önemli.Geçmiş olsun...

İNŞALLAH çok iyi haberleriniz olur.Mutlaka ne olursa olsun bize yazın .çünkü bu çok önemli.herkese fayda olsun...

Nasıl oldunuz.meraktayım.
Ciidim kabuk bağlAdı soyuldu.ilk pembe renkliydi şimdi biraz açıldı ama yeri çok belli.iyileşmesi baya zaman alcak gibi.bazı olumsuz yorumlar da duydum.vazgeçtim.istanbulda pervin dinçer ya da ayten değirmenci diye bri varmış onlardN birine gitcem.ışık peeling uygyluyorlarmış.

Ciidim kabuk bağlAdı soyuldu.ilk pembe renkliydi şimdi biraz açıldı ama yeri çok belli.iyileşmesi baya zaman alcak gibi.bazı olumsuz yorumlar da duydum.vazgeçtim.istanbulda pervin dinçer ya da ayten değirmenci diye bri varmış onlardN birine gitcem.ışık peeling uygyluyorlarmış.
Tamam canım.Tekrar geçmiş olsun. çok merak ettimde ondan yazdım.arada bilgi verirseniz memnun olurum.

Cildiyeci ye gitmiştim krem vermişti
Hç bi etkisi olmadı.başka bi işlem yaptırmadım.lazer flan..
Canım ben bir kaç ürün denedim ve %70 kadar açtım da ondan söylüyorum.Sayfa açtım bu konuda isterseniz bakın oraya burada yalnız kalmayın :) Başka çözümlerde var...

X