Güneş lekeleri için Suna Dinçe buz terapisi yaptıran var mı acil yardım lütfen

Suna dinç ve çatlak tedavisiyle ilgili yorumlarınızı yazar mısınız lütfen. Hiç olumsuz birşey duymadım. Bu tür konularda duyum dahi olsa çok önemli.ayın 27 sinde türkiyeye gelip test yaptırıcam. Yüz lekesine 5 6 bin fiyat veriyorsa muhtemelen benim çatlaklarıma 20 bin lira fiyat verir ve gerçekten tedavi ediyorsa o parayı vermeye hazırım. Ama yok gidenler hiç memnun değil, sonuçlar çok kötüyse kapısını dahi çalıp mutsuzluğumun üstüne mutsuzluk eklemek istemiyorum.

Suna dinç ve çatlak tedavisiyle ilgili yorumlarınızı yazar mısınız lütfen. Hiç olumsuz birşey duymadım. Bu tür konularda duyum dahi olsa çok önemli.ayın 27 sinde türkiyeye gelip test yaptırıcam. Yüz lekesine 5 6 bin fiyat veriyorsa muhtemelen benim çatlaklarıma 20 bin lira fiyat verir ve gerçekten tedavi ediyorsa o parayı vermeye hazırım. Ama yok gidenler hiç memnun değil, sonuçlar çok kötüyse kapısını dahi çalıp mutsuzluğumun üstüne mutsuzluk eklemek istemiyorum.

Ben sadece test yaptırdım. bana test yeri ya koyu ya da açık olması gerekiyor dedi. test yapılan yer kabuk bağladı dökuldü ve şu an koyu renkli kaldı. Açık renk olsa belki yaptırmayı düşünürdum ama şimdi yaptırmayacağım. Benimki güneş lekesi çatlaklar için ne olur bilemiyorum

Fraksiyonel lazerde de düşük ısıda çalıştıklarında cildim aynı renkte kalmıştı 2.seansta ısıyı yükselttiler sedef beyazı oldu yapılan yerler ve kötü duruyor. Belki onda da öyledir. İlk seansta cildim güzel iyileştiği için 2. Seansta ısıyı yükseltme kararı almıştı doktor. Renk değişimide geçicek 1 yıla kadar dedi. Tabi sadece fraksiyonelden yola çıkarak fikir yürüttüm. Belki ice terapide farklıdır

Ben sadece test yaptırdım. bana test yeri ya koyu ya da açık olması gerekiyor dedi. test yapılan yer kabuk bağladı dökuldü ve şu an koyu renkli kaldı. Açık renk olsa belki yaptırmayı düşünürdum ama şimdi yaptırmayacağım. Benimki güneş lekesi çatlaklar için ne olur bilemiyorum
Koyu alanda açılma varmı sevgili svd38

Hayır aynı duruyor.pişman oldum test yaptırdığıma sende mi yaptırmayı düşünüyosun
Ewet düşünüyorum aslında ama korktum doğrusu benim elmacık kemiklerimin üzerinde çok belirgin lekeler var özellikle sol tarafta sonuç göstermek için gitmediniz mi belki koyuluk için bi krem falan verirlerdi en azından ne diyorlar die gitseydin keşke sanırım lekeler için kesin bi tedavi yok bizimkisi umut dünyası ama bu lekelerle yaşamak çok zor fondoten Surmekten ve aynaya bakmaktan nefret ediyorum resmen benim lekelerim 5 yıl önce denizde oluştu 10 yıl önce yaptırdığım peeling sonucu yara olan yerlerde oluştu senin lekelerin koyumuydu kaç yıllık di?

X