Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

Ankara'da Ev Temizliğine 2 Bayan Arkadaşız, Adım NUR. Haftalık, günlük, Ev , Ofis , İnşaat Sonrası Temizlik isteyenler arayın konuşalım
GSM: 0537 830 02 58
2 kişi sabah erkenden gelip öğlen çıkıyoruz, öğleden sonrayı bulan temizlik işlerinde çift yevmiye alıyoruz.

NOT: 1. Sapık zihniyetli kişiler biz çocuklarımızın ihtiyaçlarını
karşılamak amaçlı çalışıyoruz, lütfen meşgul etmeyin.

Ankara'da Ev Temizliğine 2 Bayan Arkadaşız, Adım NUR. Haftalık, günlük, Ev , Ofis , İnşaat Sonrası Temizlik isteyenler arayın konuşalım
GSM: 0537 830 02 58
2 kişi sabah erkenden gelip öğlen çıkıyoruz, öğleden sonrayı bulan temizlik işlerinde çift yevmiye alıyoruz.

NOT: 1. Sapık zihniyetli kişiler biz çocuklarımızın ihtiyaçlarını
karşılamak amaçlı çalışıyoruz, lütfen meşgul etmeyin.

inşaallah istedigini bulursun burdan çok kişiye gittim şükür öyle sapıklar çıkmadı senin niyetin temiz oldumu rabim iyi yürekli temiz insanlarla karşılaştıryor rabbim helalinden bol rızık kapıları açsın sevgiler

Antalya'dan istanbula yeni taşındım.11aylık da bir kızım var.Haliyle ailem Antalya'da tek başıma çok zorlanıyorum ki zaten ev işi de sevmem.Ben temizlik değil ama hergün yemek ve ütü için bayan arıyorum hergün ütü de olmuyor zaten.Bir de haftada bir gün buzdolabımı temizleyecek.Sigara içmemesi tercihimdir.Kozyatağında oturuyorum.Zaten 1.5ayda bir 10gün Antalya'ya gidiyorum.Dediğim gibi sadece yemek ütü haftada bir de buzdolabı temizliği umarım böyle bir bayan bulabilirim.

merhabalar arkadaşlar...çekmeköyde ikamet ediyorum bugune kadar hiç temizlik için yardımcı almadım biri 2 digeri 11 aylık peşpeşe olan kızlarımdan sonra artık yorulur oldum.fiyatlar nedir bilmiyorum ben ilk olarak tam gün temizliginde neler yapılıyor ucreti ne kadar oluyor birde yarım gunde neler yapılıyor onun fiyatı ne oluyor bunları ögrenmek istyiyorum.ozellikle benim cevreme yakın olanlar bilgi verirse eger butceme uyarsa cok istiyorum ilgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum teşekkurler

merhaba ben konya da oturuyorum.bende evlere gidiyorum.konyada olanlar varsa görüşebiliriz.

ben de ankarada yaşıyorum, ayda bir alıyorum temizlikçi, 100lira veriyorum. başlarda iyiydi ama sonra ben karışmadıkça sallamaya başladı. bundan sonra daha dikkat edicem, ne istediğimi tek tek söyliycem.aslında çalıştığım için 2 haftada bir almak istiyorum ama o da her seferinde 100 lira biraz fazla geliyor doğrusu, üstelik bu kadın ütümü de yapmıyor :KK43: of çok fenalar ya. bir de sabahları kahvaltı veriyorum evde, çünkü 8 gibi geliyor ve ben yerken çağırıyorum tabiki, o da geliyor ve uzun uzun kahvaltı yapıyor.

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım için 2 haftada bir temizliğe yardımcı almaya çalışıyorum, insanlardan iş istemeyi pek beceremem o yüzden ilk başta kendi evin gibi gör ne gerektiğini düşünüyorsan onu yap diye rica ettim, ihtiyaç duyduğum çok bariz birşeyler olursa özellikle söylüyorum , güvenilir bir kişi olduğundan anahtarımı kendisine emanet ediyorum,en çok bu duruma önem veriyorum, çünkü haftasonuda kimsenin başında duracak yada temizlik yapacak vaktim olamıyor malesef, kendi yaptığım temizlik gibi hissediyormuyum hayır, çünkü herkesin yetişme tarzı yada adetlerine göre önem verdiği detaylar farklı olabiliyor ama kendim yapma şansım olmadığı sürece çok ince detaylara takılmamaya çalışıyorum, eminim ben bir başkasının evine gitsem temizliğe, benim yaptığım işede 10.000 tane kulp takılabilirdi, biz neredeyse hiç karşılaşmıyoruz bile, ben evde yokken gelip hallediyor işi, farkettiğim sorunları bir sonraki tarih için telefonla görüşürken söylemeye çalışıyorum,unuttunmu, gözündenmi kaçtı diye.. onunda daha sonraki gelişlerinde o konulara dikkat ettiğini farkediyorum,günlük 120TL ödüyorum, cam ve perde temizliğini 1,5 ayda 1 rica ediyorum, diğer günler rutin temizlik yapıyor ,ütüyü ise kendim yetişebildiğim kadar yapmaya çalışıyorum, malesef ütü tam istediğim gibi olamıyor, evde biraz geniş o yüzden hem onun 1 günde yetiştirebilmesi ,hemde kendi yaptığım kısımlar içinde kolaylık olması açısından eve temizlik işini zorlaştırıcak detaylar doldurmamaya çalışıyorum , biblo,örtü,çok eşya vs, bizde durum bu, yardımcı olabilmişimdir umarım,

Merhabalar ankarada temizlige yardimci arayanlardan cvp bekliyorum.05342733757butelden

Merhaba arkadaşlar,
Haftanın 3 günü gündelikçi olarak çalışmaktayım. Haftada 2 gün daha gidebileceğim güvenilir aile ev işlerine gündelik iş arıyorum. Temizlik, çamaşır, bulaşık, ütü, yemek pişirme, kapı cam, merdiven silme işlerinizde çalışabilirim. Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Levent, Kağıthane, Beşiktaş, Taksim, Sarıyer civarlarında iş arıyorum.

Daha önce başka konudaydı sanırım yazmıştım acil ihtiyaç yemek ve ütü çalışmıyorum ama Antalya'dan İstanbula taşındık ve 14aylık bir kızım var.İş yapmayı da çok sevmem açıkcası.Daha önce bir arkadaş mesaj atmış ama özelden mesaj hakkım yok.Haftanın 6günü yarım gün ya da sadece yemek ve ütüye gelebilecek yardımcı arıyorum.Kozyatağında oturuyorum 2+1 evim.Zaten ayda bir kere bir hafta Antalya'ya gidiyorum evde yokum yani.Özel mesaj hakkım yok ilgilenenler tertug@hotmail.com A mesaj atabilir sigara içmemesi şart.Gerektiğinde anahtar bırakabileceğim biri olmalı.Çok az camım var ve toplamda dış kapıyla birlikte toplamda 4kapım var.Yarın Antalya'ya gidiyorum 15inde gelicem ilgilenen arkadaşlar mail atarsa sevinirim

Merhaba, uskudara ayda 2 kez temizluge gelebilecek birine ihtiyacim var 2 yasinda bir oglum var ve hamileyim diguma 3 haftam kaldi. Temizlige gelen bayan arkadas temuz ve titiz olmalu benim birsey soylememe gerek kalmadan herseyi yapabilmelu bunu böyle yap demek benim karakterime aykiri birsey. Oncesinde temizlige gelen bayan ben bisey soylemefigim icin iyice boslamaya baslamisti o yuzden artik beraber calismiyoruz. Ilgilenenlerin acil irtibata gecebilirmi... esengulyildiz@yahoo.com

arkadaşlar bakıyorum ki coğu kişi bu konuda muzdarip , bende ev işlerinde bana yardımcı olacak bir güvenilir bir bayan arıyom tanıdık varsa buraya mesaj yazabilir . kusra bakmayın yazınızn altına yorum ytaptım konu acamadım
arakadaşlar ben size bu firmayı tavsiye ediyorum
NİSA TEMİZLİK FİRMASI YORUMALAINA BAKTIM VE İNANIN COK MEMNUN KALDIM

Son düzenleme:
arkadaşlar bakıyorum ki coğu kişi bu konuda muzdarip , bende ev işlerinde bana yardımcı olacak bir güvenilir bir bayan arıyom tanıdık varsa buraya mesaj yazabilir . kusra bakmayın yazınızn altına yorum ytaptım konu acamadım
arakadaşlar ben size bu firmayı tavsiye ediyorum
NİSA TEMİZLİK FİRMASI YORUMALAINA BAKTIM VE İNANIN COK MEMNUN KALDIM

Ucretleri nasil acaba

1 buçuk yıldır aynı bayan geliyor önce haftada 2 yarım gündü şimdi haftada 1 yarım güne düşürdüm şimdi hamilelikle birlikte hergün yarım gün istiyorum gelmek istemiyor hergün yarım güne 250 veririm dedim o istiyorki haftada yine 2 gün gelsin toplamda daha fazla para alsın hepsi açıkgöz olmuş bunların gerçekten zaten her işte yarım yamalak

bence onlarda bıkmıs yanı bıde yarım gün gelıosa bende yanı dusunurum
bızım temızlıkcı gecen sene her gun gelıp evı temızlıp bulasık camasır hafta sonu harıc 1300 verıoduk

yanı sabah 10 gbı gelıp 3 doru gıdıyordu
bılmıom sımdı haftada bır gelıyor temızlıkcı baska bır bayan 120 gelıyor haftalık

ank da temızlıkcı fıyatları bole
sehırlere gore deyısıyor heralde

Eskişehir de pazar günü için yardımcı birini arıyorum. Bahar temizliği için. Ulaşırsanız sevinirim özel mesaj ile.

X