Günüm gecem sensin sen Hayat demeksin sevgilim..

bulutlarpembedir

30.06.2010 ∞
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2012
1.610
56
:nazar:ne kadar da çabuk geçmiş zaman ilk konuştuklarımızı hatırlıyorum daha dün gibii... 30.06.2010'da yani 2 sene önce bana ilk "hayatım" demeni.. sabahları işe giderken bana mesaj atıyordun "uyan sevgilim hadi kalk, konuş benimle uyuma mesajlaşalım"diye... sen 7'de ben ise 10'da kalkıyordum. "günaydın aşkım" diye mesaj atıyordum telefonun çekmiyordu iş yerinde, ne gıcık oluyordum. patronunuzun kızı vardı adı dilara kıskanıyordum onu senden. hatta bi ara dilara,patronunuz ve sen adaparka gitmiştiniz. hem çok kızmıştım hem de çok kıskanmıştım çaktırmıyordum sana ama içim içimi yiyordu çünkü seninle biz gidecektik bir gün oraya beraber gidecektikk... 3 ay o yaz tatilinde hiç buluşamadık seninle bir ara buluşacaktık bişeyler olduu ama buluşamadıkk.. dergide aşk testleri vardı ben sana mesajda hepsini yazıp sende cevaplarını atıyordunn sonlara doğru testten sıkılmıştık ama belli etmiyorduk. bize B'de yazılan yorumlar çıkmıştıı.. sen hep maça gidip ben ise senin maçtan geleceğin saati bekleyip uyumuyordum hep 11 de geliyordun "yendikk aşkk çok mutluyum" deyip sevinçle mutluluğu beraber paylaşıyordukk. yaz tatilindeydikk benn misafirliğe gidiyordum o gün sana "aşkım biz hiç öpüşmicez" demiştim. saat gece 3 oldu bana mesaj atmıştın "ben seni bırakıyorum" diye bende uykulu uykulu mesaja uyanıp fazla bi acı hissetmemiştim beni bırakınca çünküü uykum vardı. bende sana "tamam" deyip geri yatmıştım. "terk ettim seni farkında mısın?" dedinn... sen şaka yapmıştın ben ise uykusuzluktan ne yazdığımı bile hatırlamıyordumm... biz hiç öpüşmcez dedim diye mi benımle ayrıldı diye düşünmüştümm... 1 hafta sonra bna geri gelmiştinnn... aradan 2 hafta geçtii bu sefer ben sana şaka yapmıştım ayrılalımm diye ne çok kızmıştın bana o an anladım sen bırakamayacağımı, sana aşık olduğumu... ayrılık şakaya gelmez aşkk bunu öğrendikk.. ve 2010un sonlarına doğru ayrılıklar başladı aramıza demeet diye bi kız girdi. o sırada başladı bütün herşeyyy. beni sevmediğini, benii hiçç kıskanmadığını, hemencikk vazgeçeceğinden o sırada anladım. ve sırada ebru var aynı sınıftaydınız ve ben o 3 ay ayrılık sırasında neler yaşadımmm... intihara kalkıştım, antidepresanlar falan. sigara içmeye başladım neye yarar hepsiii boşşş.. sen demetle çıkarken bi şiir yazmıştım sanaa.. 12 kıtalık bişeydi. "Allah'ım bir gün olupta bu şiiri ona okumamı nasip et" diye dua ediyordumm.. şiir değil aslında sana olan öfkemi kağıda döküyordum. sen ebruyla çıkarken yanyanaydınız ama elele değil çünkü abisi vardı okuldaa... seni ve onu görüyordum ama sevgili olduğunuzu bilmiyordum sonradan öğrendimmm... ben faceden birisiyle ilişki yapıp sende durumuna "moral 0 :KK43:" yazmıştın. üstüme alındım bana yazmasanda üstüme alındım. yorumlar vardııı okudum hepsini.. ve 2011 3 mart benim hem doğumgünüm hemde sevmediğim çocuktan ayrıldığım günüm. herkes kutlamıştıı ama ben asıl senden doğum günü mesajı bekliyordum ama atmadınnn.. seni telefonuma "mal" diye kaydetmiştim sen sildin ya numaramı ben silemedim. belki en son o mesaj atar diye düşündümm ama atmadın 4 ve 5 mart oldu kestim umudumu atmayacak dedim ve artık senden mesaj beklemedim. 8 mart okuldan eve gelmştim üstümü çıkartım tam yemeğe gidecektim ki mesaj geldii sendendi sevgilimmm.. "ordamısn" demişssin. mesaj atmadım bilerekk çünkü yemek yicektimm iştahımm kaçardı... faceye geldim aynenn şu şekilde mesajj "doğum gününü unuttum özür dilerim :KK43:(" sohbetten ise "doğum gününü unuttum arayım istersen" dedinnn. belkide benimle barışma bahanendi belkide değerimii anladınn.. aradın ve sana yazdığım o şiiri okudum kime yazdın bnu dedinn kimseye diye cevap verdim. Aslında sana yazdığımı anladın çünkü yazılanlar senii ve bizii anlatıyorduuu... bi süre mesajlaştıkk bana öyle bi mesaj attın kii artık umudumuz yok sandım ardından "bu kişinin senin olmanı istiyorum" diyerektenn ben yeniden doğmuş gibi oldumm sen bilmiyosunnn. ve 2011. 7nisan o akşam herşey çok güzel gidiyordu taakii sen bana ben küçükken birisini seviyordum hatta mezuniyetime onunla gidicem diyene kdar küçükken söz vermişsin seni orada terk edecektim ama bırakamadım. 2011. 10 nisan ilk adaparka gidişimiz ve öyle sokaklarda değilde adam akıllı ilk buluşmaaa. ben seni gopta beklerken sen daha yataktan bile kalkmamıştın ne kızmıştım sanaa sonra geldinnn ve adaparka gittik. yaklaştık ve ben o konuyu açtım kimi seviyorsun diye sormuştum. kuzenimdi, ben onu kuzenim olarak seviyorum dediğinde ben şaşkınlıkla çantamı yavaşça yere bırakmıştım. ilk öpüşmemizdi,ilk kamikazeye binişimdi. 4 tane jeton almıştık kırmızı renkliydi :) ellerimizi hiç bırakmadık kamikazedeyken çünkü biliyorduk ki bırakınca daha çok korkuyorduk. güç alıyorduk birbirimizden... o gün bana adımla hitap etmiştin. bunun gıcıklığına bnde sna adınla hitap etmiştim metrobüs beklerken "bana adımla hitap etme aşk sanki aramızda mesafeler varmış gibi oluyor" demiştin. sonra 1 hafta geçti ayrılmak istedin benden. okuldaydım o sinirle telefonu yere fırlatıp okulun arkasına gidip hüngür hüngür ağlamıştım. gözyaşlarımla beraber akıttım aşkını.. aradan 1 ay geçti ve sen geri geldinnn.. her neyse mezuniyet yaklaşıyorduu ve 15 haziran mezuniyet günü ben gelmeyecektim arkadaşlarım ısrar etti.. hemen dolabıma sarıldım süslendim okula gittimm.. mesaj attım sna "aşkım ben okuldayım" diye sende cevap olarak "geliyorum aşkım hemen yoldayım zaten bende" diye cevap atmıstınn.. ve gelmiştin ben seni görüyordum seni izliyordum sen ise beni bulmya çalışıyordun etrafa bakınıyordun.. lise mezuniyetindii aşkısııı.. 15 haziran mezuniyet, 17 haziran karne günü size gidecektik ben ilk defa size gelecektim. ablamlar kağıthaneye , biz ise sizee. annem izin vermemişti kızarsın sandım tamam kesin ayrıldı benden diye düşündüm. ağlamaya başladım sonra annem izin verdi.. marketin orada seni beklerken geldin hemenn. gelmiştik size uykuya daldıkk. sen uyandığında "pişt aşkım kalk uykuya dalmışız ama uyandığımda seni yanımda gördüğüm duygu çok güzeldi" deyişin varya o cümlelerinde çok güzeldi aşkımm.. karnımız acıktı hatırlıyor musun hemen mutfağa koştuk patates kızartcaktık. ben patatesleri dilimledikten sonra yıkayınca musluğun içinde de hep sigara külleri vardı patatesleri oraya düşürmüştüm ne gülmüştük amaa... yıkayıp kızarttık çok acıkmıştık amaa... ve 30 haziran ilk yıl dönümümüz ailenle tanışacaktım çok heyecanlıydımmm. apartmandan içeri girdiğimizde sen zile basacakken ben dur basma basma ask çok heyecanlıyım deyip zile bastırmıyrdum en sonda sen hemen boş bi anda zile basmıstın. kapıyı güleryüzlü bi kadın açmıştı napcağımı bilmiyordum. ilk defa birisinin ailesiyle tanısmıştım elini öptüm sonra sarıldımm.. çok cana yakındılar.. tabii ilkk tanışma kibar davranıyordum sevgilim kibar davrandığımın çok fakındaydı. hatta annesi gelinimiz hiç konuşmuyor dediğinde masumca gülüyordum. tabii sen benim hiç susmadığımı biliyosun aşkımmm... emin önüne gitmiştikk seninle beraber gülhanedeydik çingeneler yanımıza gelip " abe güzel kızımıza bi gül be delikanlı" dediklerinde sen kadına abla git bakışları atıyordun. kadın gülü kucağıma koymuştu. tanesi 2 tl dediğinde tamam abla alıyorum demişti. 5 tl olsaydı almazdın çok gülmüştükkk ilk defa bana gül almıştın. ben anneme taksimde açılış vardı oradan aldık demiştim 2 gün oldu annem gülü atmış çürümüş diye. kızmıştım anneme söyleyemedim sana "aşk gül çöpte" diye saklayacaktım ben onu. ve ilk midye yediğim gündü o gün ben midyeden nefret ederdiimm çünkü daha önce hiç yememiştimm ilk midyemi seninle yiyordumm.. ardından 2.sinide istemiştimm. ogünden sonra aşk acıktım midye alalım demeye başladım. ben orduya gidicektim ayrılmıştık. 10 gün sonra geri döndün.. 20 ağustos senin doğum günündü en son ben kutlamk istiyordum ama senn saat 10:00da beni arayıp "bugün günlerden ne" diyerek sormuştun ben ise "en son ben kutlamak istiyordum " dedim. bana o gün ne cevap verdiğini hatırlıyor musun sevgilim "ilk önce senin kutlamanı çok isterdim" demiştinn. kim kutladı acaba ilk doğumgününü ? sonra barıştık sana fındık sözüm vardı getirmiştim hatta "yuh aşk çuvalla getirmişssin resmen " demiştinn. ağırdı evet nasıl olsa sen taşıyacaktınn.. yıl başını hatırlıyor musun aşkım ? kavga etmiştik o gün ve saat 00:00ı gösterince "seni çok seviyrm yeni yılın kutlu olsun aşk" demiştin bnde sinirimden uyumuştum. sen benden atkı örmemi istemiştinn ben örgüden hiç anlamam ama örmüştüm biraz güzl olmasada ördüm ama emeğim var. sen bna kolye alacaktın maaşını yatırmamışlardı. ben ise "sorun değil aşkım. hiç önemli değil" demiştim işte bu yüzden seni çok seviyorum demiştinn... sonraa ben size geldiğimde sen koltukta oturup al bu senin demiştinn kolye vardı içindee kalpli kenarında küçük bi yoldızı olan kolyem vardıı.. kıyafetime uysada uymasada hiç çıkartmıyorum onu. ve gelen kötü günler ben sana aşkım ben kanser olsam ya da kistim olsaydı naparsın dediğimde "sus salak salk konuşup sinirimi bozma benim demiştin.." işimi zorlaştırıyordun aşk karanlığa itiyordun beni.. sana nasıl söyleyecektimm benn. geçtim hastalığımı senin üzülmene dayanamam.. ahh sevgilimmmm.. vee söyledim aradan 2 gün geçtikten sonra;beni öldüren, benim hastalığım değilde senin o birden bire "aşk sana bişey olmayacak dimi" diye attığın mesajın öldürdü. bitti o kötü günler sevgilim atlattık. bna nasıl iyi davranıyordun hastalandığımda.. sen benim en çok yaptığım mercimek köftesini çok sevmeye başladın. ben artık yapmaktan bıktım sen yemekten bıkmadın aşkk göbek çıkıyor diye kafaya takıyorsun sonra... beni artık annen baban değil tüm akrabaların biliyor. biz ne demetler ne ebrular atlattık birlikte.. 13 gün devamsızlığım var aşk biliyosn. 4 gün daha gitmicem okula. kapanmasın aşkım okullar hiç kapanmasın eğer olursa aynı iş yerinde çalışcaz yanında çalışcaz aşkımm. abinin asker eğlencesinede beraber gidicez.yüzüm gülüyor ama içim kan ağlıyor...aşkk ben sensiz napıcam ? yeterince sensizlik çektimm.. okumayacaksın ağlayarak yazıyorumm.
üni için biraz daha beklesen olmaz mı aşkım beraber gitsek üni'ye. İstanbul sensizz olmaz aşkkk. ama geleceğimiz için gitmelisin ya da geleceğin için.. sevgilim benimm senii çok seviyorum. çok özleyeceğim paşammm.. sen üniye giderken ben arkandan erken gel diye su değil,gözyaşlarımı akıtacağım. İstanbul küser bizee... ilk defa bu kdr ayrı kalacağız seninle... ayrılmasakta uzakta olacaksın. büyük sözler söylemiştik aşk birbirimize "benden başkasına bakıyorsan Allah beni sana yar etmesin" diye.. unutma bunları sevgilimm. napıcam ben sensiz İstanbul'da... alışık değiliz bizz bunlaraaa... zor günler bekliyor sevgilimm. bana neler demiştin hatırlıyor musun ?

"seni çok seviyorm ln yemin ederim şu dünyada çıkarın olmadan beni herşeyinle seven tek kişisinn.."
dediğin gibi paşamm çok seviyorum senii.. millet bana ne diyor biliyor musun aşkım ?

"ohaa siz hala çıkıyor musunuz ? " ayrılıklar güçlendirdi biziii sevgilim.. sevdiğim tek adammm..
hayatımın neşesiiiiii gitmesen olmaz mıı ?
Dualarımdasın aşkısı... hayallerimiz hayalde kalmayacak...

Son düzenleme:
X