Ben Nasıl Bir Halt Yedim

Buna benzer bir konu daha önce de açmıştınız. Tekrar neden aynı şeyleri konuşmak istiyorsunuz ki anlamadım.
Nude atmak istemişsiniz atmışsınız, iki kişi ile konuşmak istemişsiniz konuşmuşsunuz. Ne yani günah çıkarmaya çalışıyorsunuz?
Davranışlarınızdan rahatsızsanız, kendinize çeki düzen verin olur biter. Dönülmez akşamların ufkunda değilsiniz ki ben anlamadım. Kendinize bu kadar eziyet etmenizin manası ne?
Ne bu böyle sanki biri kafanıza silah dayamışta yapmışsınız gibi tavırlar.
Hayır ben kendimi taniyamiyorum nasıl böyle pislikler yaptim

Merhaba iyi günler ben çok kötü durumdayım uzun süredir kendimi taniyamiyorum.Oyle büyük hatalar yaptım ki kendimden iğreniyorum artık .Çok içine kapanık sessiz bir karakterdim ailesel çok sorunlar yaşadık kardeşim vefat etti fakirlik açlık kavgalar vs çok çabaladım üniversite okudum Şubat ayında mezun oldum .Kendimi taniyamiyorum ne oldu bana bilmiyorum hiç sevgilim olmamıştı hayatımda ilk kez WhatsApp grubundan aynı okulda olduğumuz ortak ders aldığım biriyle tanıştım teklif verdi kabul ettim sevgili olduk sonra Instagram şifresi bendeydi birkaç kız arkadaşı mesaj attı ve ayrıldım ondan peşimi bırakmadı anneme anlattım annem sayesinde bıraktı peşimi beni seviyordu ciddiydi evlenmek istiyordu ama kızlar mesaj atınca soğudum ayrıldım .Sonra aradan birkaç ay geçti bende okulumu bitirmek için vizelere calisiyordum ilk üniversitemden sınıf arkadaşım mesaj attı ben ilk önlisans okumuştum beni uzun süredir çok beğendiğini söyledi ilişki teklif etti düşündüm ve kabul ettim sonra cinsel mesajlar atmaya başladı ısrar etti onu mutlu etmek için nude attim sadece akşamları konuşuyordu benimle canı isteyince çok ağladım ve ayrıldım ondan çünkü beni kullaniyordu böyle olunca ilk sevgilimin kıymetini anladım ve WhatsApptan engelini kaldırdım engeli kaldırdim bir süre sonra durum atmıştı durumu görünce yazdı bana beni çok ozledigini söyledi konu ilerledi bu da cinsellik konuşmaya başladı ama beni çalıştığı şehre davet etti tamam dedim ayarlarsam gelirim ve onunla konuşurken ayrıldığım 2.sevhilim döndü sana özür borçluyum seninle sadece o iş için konuştum ama çok seksisin vs dedi ve aynı anda iki erkekle cinsellik konuştum iki gün önceye kadar cok rezil kaşar hissediyorum kendimi konu çok karışık oldu evet ama isteyen olursa ekran görüntüsü atabilirim kendimden iğreniyorum ve kendimi taniyamiyorum ben nasıl iki ayrı erkeğe nude attim konustum ahlaksız bir pisliğim ben ne yapacağım ben 2.sevgiljm dün beni terk etti diğerine ise tutsmayacağim çok sözler vermeye devam ediyorum bu yükün altında eziliyorum çok canım yanıyor
Kaşarını tulumunu bilmem ama bariz aranıyorsunuz. Yazık etmeyin kendinize.

güvenmediğiniz kimseye nude atmayın. kendinize de az güvenin. yaptınız gecti bitti. rahatsız oluyorsanız ders almis oldunuz bir daha yapmazsınız. bence diğerine de yol verin 😂 o kadar kavga ayrılıktan sonra başına mı vurmuş hemen cinsellik nedir 😂 basiniza nudelar yüzünden bir sey gelirse, sizi bu fotıgraflarla tehdit falan ederlerse de direkt savcılığa gidin. savcılıkta adınızın gecmesini istemediğinizi söylerseniz aileniz de bu olayı duymamış olur. kendinizi de olmus bitmis bir sey için suçlu hissetmeyin. yapmissiniz bir kere.

Kendini niye kaybediyorsun, sanki gazozuna ilaç koydular 🤷‍♀️Hani kendini kaybedersin o anlık hata olurda sen bile isteye bu tarz ilişki kuruyorsun. Bunun açlıkla fakirlikle ölümle alakası yok. İnşallah bir gün sert kayaya çarpmazsın. nudelarım ortalıkta dolanıyor olmasın diğer konun

Evet çok üzgünüm nasıl böyle birşey yapabildim ikisine aynı anda nude attim utanıyorum kendimden
İkisine değil birine de atma. Atıyorsan da arkasında durup ağır sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksın. Lütfen kendine değer ver, sana sadece bu şekilde yaklaşanlara prim verme. Yalnızsan boşluktaysan bunu illa manita yaparak doldurmaya çalışma, kendine yazık etme.

Bundan sonra ne yapmalıyım
IMG_1219.jpeg

Attığınız kişiler fotoğraflarınızı yaymazsa sıkıntı yok. Yüzünüz kapalıdır inşallah
Kendi içinizde bir hata yapmışsınız, bir daha yapmazsınız. Hata yaptınız diye namussuz ahlaksız olmuyorsunuz. Hatanızı kabul edip hayatınıza devam edin

Attığınız kişiler fotoğraflarınızı yaymazsa sıkıntı yok. Yüzünüz kapalıdır inşallah
Kendi içinizde bir hata yapmışsınız, bir daha yapmazsınız. Hata yaptınız diye namussuz ahlaksız olmuyorsunuz. Hatanızı kabul edip hayatınıza devam edin
Benim boşandığım eşim, beni aldatırken konuştuğu kadınların fotolarını arkadaşlarına da göstermiş falan. Hiç bir kişide kalır mı onlar. Bu devirde büyük cesaret

C
Çok teşekkür ederim kendimi berbat hissediyorum çok ısrarlara dayanamadım ben asla böyle değildim yemin ederim

Y
Yüzüm kapalıydı sadece vücut resimleri

İkisine değil birine de atma. Atıyorsan da arkasında durup ağır sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksın. Lütfen kendine değer ver, sana sadece bu şekilde yaklaşanlara prim verme. Yalnızsan boşluktaysan bunu illa manita yaparak doldurmaya çalışma, kendine yazık etme.
Teşekkür ederim.cok zor dönemlerim oldu inanin

Bundan sonra ne yapmalıyım
Asla kimseye o şekilde fotoğraflarınızı atmamakla başlayın işe.
Onu mutlu etmek icin yaptım falan demişsiniz,kimseye kendiniz zarar göreceğiniz şekilde tavizler vermeyin, bu tip konularda kendinizden ödün vermeyin,bir duruşunuz olsun. Her isteneni yapmak zorunda değilsiniz,hayır demeyi bilin.
Ikisini de engelleyin, yolunuza bakın.

X