Günün Sözü ?

Bazen insan, soğuk da olsa bir "merhaba"yı öyle özlüyor ki...

İNSANLAR"tercihleriyle" yaşarlar bu hayatta.YA tozu dumana katarsın YA DA tozu dumanı yutarsın.Seçim senin. "Hayal ettiğin hayatı yaşayamıyorsan, yaşadığın hayat sana ait değildir".GÖZÜNÜ hayal ettiğin hayata dik ve yürü! Gölgen,peşinden isterse gelmesin.SEN SANA YETERSİN....!

İNSANLAR"tercihleriyle" yaşarlar bu hayatta.YA tozu dumana katarsın YA DA tozu dumanı yutarsın.Seçim senin. "Hayal ettiğin hayatı yaşayamıyorsan, yaşadığın hayat sana ait değildir".GÖZÜNÜ hayal ettiğin hayata dik ve yürü! Gölgen,peşinden isterse gelmesin.SEN SANA YETERSİN....!

harikaymış.. teşekkürler...

Her şeyi bilme şeklindeki bu kendini beğenmiş küstahlığın temeli hiçbir zaman hiçbir şeyi anlamamış olmaktan başka birşey değildir..! Bir kerecik bile olsa, tek bir şeyi tam olarak anlama deneyimi olan ve bilginin nasıl elde edildiğini gerçekten duyumsamış olan bir kimse ; Kendisinin hiç anlamadığı, sonsuz sayıda başka... hakikatlerinde var olduğunu fark eder...
-----Galileo Galilei-------

Her şeyi bilme şeklindeki bu kendini beğenmiş küstahlığın temeli hiçbir zaman hiçbir şeyi anlamamış olmaktan başka birşey değildir..! Bir kerecik bile olsa, tek bir şeyi tam olarak anlama deneyimi olan ve bilginin nasıl elde edildiğini gerçekten duyumsamış olan bir kimse ; Kendisinin hiç anlamadığı, sonsuz sayıda başka... hakikatlerinde var olduğunu fark eder...
-----Galileo Galilei-------
bu dahada harikaymış:))

Daha Cesurum Artık.Keske Dememek icin Çabalamıyorum.icimde Büyütmüyorum Hiçbirseyi Ve Kimseye Hic Hayatımdan Çıkmayacakmıs Gibi Davranmıyorum.Gitmek isteyene Bir Yolda Ben Çiziyorum.Çok Umursamıyorum Ve Çok Anlam Yüklemiyorum Hic Birseye.Giderken 'BENLE' Baslayan Cümleleri Dinlemiyorum Bile. Sadece Tek Bir Cümle Söylüyorum NEYSE !

Dök içini içi dolu kalem Kimin işi zordu ayrılıkta.. Veda edenin mi yoksa bir vedayı evlat edinenin mi?Kimin yüzüne tükürmeliydi hayat.. Maske takanın mı yoksa o maskeyi indirenin mi? Kimdi dost.. Geçip giden yıllar mı, yoksa pastanın üzerinde söndürülen mumlar mı? Kimdi aşk.. Yanında olan mı terk etmemecesine, yoksa kalarak acıtan mı gitmemecesine..!

Değiştiremezsin Hayatti Ve Kimse İçinde Değişmemelisin Kimliğini. Kaybettiğin An Yaşamını Çöpe Attın Demektir. Bırak Hayatına Eşlik Etmek İsteyenler Gelsin Seninle. Ne Sen Başkası İçin Mecburi İstikametsin Ne De Bir Başkası Senin İçin. Yanındakiler Seni Mutlu Ettiği Sürece Kalsın Hayatında İstediklerin Yaninda,İstemediklerim Yolunda...

bayıldım bu başlığaa açana tebrikler ederimm....

Nacizene sözcüm.... ''NİYET İYİYE YÖNELİKSE HAREKETTE KUSUR ARANMAZ:))

Ardına Bakmadan Çєkip qiDєnLєrin Pєşinє Düşmєk iÇin YaratıLmadım Bєn..Hєrkєsin Harcı DєğiLdir aDam qibi Sєvmєk...Ya Varımdır, Ya Yok..Bir qörünüp Bir KaYboLmak aYın , YıLdızLarın iŞidir..SєviYorSam , SєvgiLinin qönLünDє Ya Taht KurmuşumDur Ya...da Tahtı oLmaYan SaraYa ''Baş Tacı'' oLmuşumDur..!!.....

Aklımı avla, bir gafil kuş gibi mermiye değsin. Ama bu canımı sakla, başka bir can yok elimde avucumda.

Merha*****e Dön-Sagopa Kajmer

Değişikliklere açık ol ama gözünün önünden,değer yargılarını yitirme D.lama

Hic hata yapmayan insan, hicbirsey yapmayan insandir.
Ve hayatta en buyuk hata,kendini hatasiz sanmaktir.
Yunus Emre

Son düzenleme:
Misafirsin bu hanede ey gönül, umduğunla değil bulduğunla gül,hane sahibi ne derse o olur, ne kimseye sitem eyle, ne de üzül..
[Hz.mevlana]

X