Günün Sözü ?

Bazen ''ona'' bir şeyler yazarsın, yazar silersin, yazar silersin...O hiç birini okumamış olur; ama sen hepsini söylemiş olursun...!
~Murathan Mungan~

Ben Mutluyum.. Çünkü Düştüğümdede Kalktığımdada Şükretmesini Bildim..ve..Seveni Sevmeyi, Sevmeyeni Yolcu Etmesini Bildim

Talih insana bütün nimetlerini verse, onları tadabilecek bir ruh gerekir..
Bizi mutlu eden ; Bir şeyin sahibi olmak değil, tadına varmaktır...

~Montaigne~

“Oğlum,kızım onlar sana karşı kaba hareket etseler bile sen onlara karşı nazik ol. Şunu unutma ki sen başkalarına onların bir centilmen, hanımefendi olmasından dolayı değil, kendin bir centilmen, hanımefendi olduğundan dolayı nazik davranıyorsun.”

Aile Öğüdü.

Her şey üstüne gelip seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde; Sakın vazgeçme! Çünkü orası kaderinin değişeceği yerdir..!

$525082_3836416784296_1094257926_33586851_338961253_n.jpg ahhaaa :KK9:

Keşke Çocuk Kalsaydım ' Oyuncağımı Çalsalardı Ama , Kalbimi Çalmasalardı . Oyunlar Oynasaydım Sokaklarda Ama , Benle Oynamasalardı . AH AH Söyle - ANNE - Niye Büyüdüm Ben ANNE .

İnsanları Geçimsiz Yapan SEVGİSİZLİKTİR. Birbirine Düşman Eden İLETİŞİMSİZLİKTİR. Güzellikten Yana Ne Varsa Yok Eden İLGİSİZLİKTİR...

Yapman gereken hayırlı ve yararlı işleri yarına bırakma.
Bakarsın yarın olur da, sen olmazsın."

Hz. Ali (r.a.)

Hep o KIYAMADIKLARIMIZ Kıyar Bize .. Bir Kez
Daha Anladım ki SEÇİCİ Olmazsan GEÇİCİ
olursun..!!!

Hayat garip.!!
Bazen ulaşamayacağın kadar yüksekte sandığın kişiler,
Aslında eğilemeyeceğin kadar alçaktadır...!

Kuşu Ölen Bir Çocuğa Baş Sağlığına Giden Bir Peygamber'in Ümmetiyiz.. (Sav)

buna öldüm bittim ötesi yok:KK14::KK14:

Bazen herseyin ozelligini yitirip,hayatimdan bile vazgectigim anlarda; Gozlerin geliyor gozlerimin onune ve diyorumki: Hala yasamak icin bir sebebim var.

X