Guvensizlik mi takinti mi yardim edin..

Bilmiyorum kafam cok karisik 1 2 yil onceki konuyu acincada ben sorunlu olarak gozukuyorum ama bi taraftanda guvenemiyorum bi taraftanda kuruntu mu yapiyorum diyorum
Bu durumda önce böyle bir şeyle karşılaşınca göstereceğin tavrı çöz, eğer ben bunu kaldırabilirim başkalarına baksın ayrılmam diyorsan da bu fikri içselleştir kendinde ve aklına geldiğinde de baksaydı bile ayrılmayacaktım diye kendine tekrarla.

Diyelim ki o kızların hepsini çok beğenip ekledi görüşmek istedi ama bir şey olmamış iki yıl gecmiş

Demek ki Ada'mın o kızlar ile ilgisi yok

Bir de yani sanal bu belki o kızlar gerçekte erkek

Bilmiyorum birisiyle konustigunuda sanmiyorum ama yinede takip etmesi istemli yada istemsiz dusundukce tahammul edemiyorum

Bu durumda önce böyle bir şeyle karşılaşınca göstereceğin tavrı çöz, eğer ben bunu kaldırabilirim başkalarına baksın ayrılmam diyorsan da bu fikri içselleştir kendinde ve aklına geldiğinde de baksaydı bile ayrılmayacaktım diye kendine tekrarla.

Tavrim tabiki belli kaldiramam boyle biseyi ama bugune kadat bi yanlisini gormedim emin olamiyorum dedigi dogru mu degil mi o kadar sene yi cope atmak istemiyorum eger bu benim kuruntumsa

Bilmiyorum birisiyle konustigunuda sanmiyorum ama yinede takip etmesi istemli yada istemsiz dusundukce tahammul edemiyorum

Tavrim tabiki belli kaldiramam boyle biseyi ama bugune kadat bi yanlisini gormedim emin olamiyorum dedigi dogru mu degil mi o kadar sene yi cope atmak istemiyorum eger bu benim kuruntumsa
Bilmiyorum ya, çift terapisi tek çare, yoksa çirkinleşerek ayrılabilirsiniz bir iki seneye.

Takip ederse ne olur

Neye tahammül edemiyorsun

Ada'm yarın çay molasında yanındaki kız ile aynı yerde çay içerse ne olur mesela

Ha bir erkek ha bir kız iş arkadaşı işte cinsiyetinin önemi ne

Takip ederse ne olur

Neye tahammül edemiyorsun

Ada'm yarın çay molasında yanındaki kız ile aynı yerde çay içerse ne olur mesela

Ha bir erkek ha bir kız iş arkadaşı işte cinsiyetinin önemi ne

Tanimadigi kizlari sirf galatsarayli diye neden takip etsin ki acik sacik bide ki ben etmedim dedi ama bilmiyorum

Bilmiyorum sanki bisey olcak konusunca kafamda deli sorular oluyor ben mi cok abartiyorum

Tanimadigi kizlari sirf galatsarayli diye neden takip etsin ki acik sacik bide ki ben etmedim dedi ama bilmiyorum

Bilmiyorum sanki bisey olcak konusunca kafamda deli sorular oluyor ben mi cok abartiyorum

Yukarıda da sordum doktor ne dedi

Ben senden çok büyüğüm ve buradan bakınca çok büyük sıkıntı gibi geliyor davranışın

Yani Adam otobüse binince kartı bitse bir kızdan rica etse ömrü billah unutmazsın gibi

Elif var burada onu hatırlattın bana bilmiyorsan bak bir konularına

Okulda asistan olan eşi sınavda kızlara silgi verdi diye olay yaratmıştı

Yukarıda da sordum doktor ne dedi

Ben senden çok büyüğüm ve buradan bakınca çok büyük sıkıntı gibi geliyor davranışın

Yani Adam otobüse binince kartı bitse bir kızdan rica etse ömrü billah unutmazsın gibi

Elif var burada onu hatırlattın bana bilmiyorsan bak bir konularına

Okulda asistan olan eşi sınavda kızlara silgi verdi diye olay yaratmıştı

Ben her konuda boyle en ufak biseyi takip abartiyorum doktor bunun anksiyete kaygi bozuklugu olup bunun benim elimde olmadigini soyledi ilac tedavisi verdi duzenli kullanmami soyledi

Yok bilmiyorum nasil bulabilirim.O kadar da degil baya abarti oda.

Bu twitter meselesi için demedim ama bunu, genel kıskançlık için dedim iki taraf için de... Emin olun o konuda sorun var ikinizde de.

Anladim haklisiniz ama o benim kadar degil ben erkeklerin icindede calistim sorun yapmadi hic o benim gibi degil

Ben her konuda boyle en ufak biseyi takip abartiyorum doktor bunun anksiyete kaygi bozuklugu olup bunun benim elimde olmadigini soyledi ilac tedavisi verdi duzenli kullanmami soyledi

Yok bilmiyorum nasil bulabilirim.O kadar da degil baya abarti oda.

Anladim haklisiniz ama o benim kadar degil ben erkeklerin icindede calistim sorun yapmadi hic o benim gibi degil

Tedavini aksatma

Gerekirse sık görüş doktorla bu takıntılar ömrünü yer bitirir

Elif in adı da Elif de böyle alt çizgili vs son sayfalarda bile olabilir konuları

Tedavini aksatma

Gerekirse sık görüş doktorla bu takıntılar ömrünü yer bitirir

Elif in adı da Elif de böyle alt çizgili vs son sayfalarda bile olabilir konuları

Evet hayattan zevk almiyorum resmen hergub birsey takiyorum hep bi sorun kafamda

Ama dedigim gibi bu tweeter olayi beynimi yiyip bitiriyor kasıtli mi degil mi diye

Arkadaşların aksine ben ayrilmaniz taraftarı değilim.Evlenin lütfen.

Çünkü sizi birbirinizden başka kimse çekmez vallahi helal. :KK14:

Cok yipratici bi iliski degil mi? Birbirinizi tuketmeyin.birbirinizin enerjsiinden beslenin.yoksa gencliginize yazik olur boyle devam ederse

X