Guvensizlik mi takinti mi yardim edin..

Haha komik ve saçma hayatlar, zavallilar

Bunu yazabildiginize gore zavalli olan sizsiniz sizin bana boyle yazmaya hakkiniz yok ben burda derdimi paylasiyorum benk asagilayin demiyorum !

İğrenç bi iliski.Tedavi olun ikinizde normal değilsiniz

Iliskini igrenc olup olmadigini sormuyorum ben size lutfen biraz daha saygili yorum yapin

Ay daraldim
İkiniz de rahatsizsiniz. Tedavi de sonuc vermez boyle insanlara. Toplumdan tecrit edilip birbirinizi yemelisiniz anca

Ne diyorsunuz siz ya siz mi karar vereceksiniz buna boyle dediginize gore rahatsiz olan sizsiniz buna siz karat veremezsiniz toplumdan siz tecrit ettirilin bence

Yardım almanız şart ikinizin de... Bu arada genelde en çok arkadan iş karıştıran da bu kısıtlayan erkeklerden çıkar.

Daha cok kisitlayan benim onu.Ama tweeterda tanimadigi insanlari istemli yada istemsiz takip etmesi beni sinir eden

Ya arkadaslar ben burda derdimi yaziyorum zaten farkindayim fazla abartili oldugunun doktorada gittim zaten lutfen yardimci olacaklar yazsin ben buraya kavga etmek icin yazmadim

Sen daha çok kısıtlıyor olsan bile yasak olan çekici gelir erkek milletine... Ciddi şekilde yardım alın ikiniz de, bunu kırmak için söylemiyorum sadece durumun saçmalığını gözünüzde canlandırın diye söylüyorum, sen Angelina Jolie değilsin o da Brad Pitt değil, ikinizin de herkes sizin sevgilinizin peşine düşecekmiş gibi takılmanız yersiz. Böyle bir güvensizlikle hayatı birbirinize dar etmeyin, özellikle erkekler böyle kısıtlamalardan daha bunalır ve şahsen ben arkadaşlarımın sevgililerinden çok gördüm, kısıtlayanlar halt çevirmeye daha meyilli olur. Hayat cidden böyle çekilmez, bu aşırı aşk sevgi değil, bu güvensizlik ve bir rahatsızlık. İkiniz de elinizdekini çok sıkmayın, belki elinizdeki uçup gidemez ama öldürürsünüz...

Ya arkadaslar ben burda derdimi yaziyorum zaten farkindayim fazla abartili oldugunun doktorada gittim zaten lutfen yardimci olacaklar yazsin ben buraya kavga etmek icin yazmadim

doktora gittim yazmamışsın konuya

doktor ne dedi

yani ilişkinin başında hiç karşı cinsle konuşmayacağız diye anlaşılır mı

ikiniz de bu sözü tutmamışsınız ki tutulamaz zaten

adam twitter dan takip etse ne olur etmese ne olur

hayatta twitter ı olmamış ama kaç ayrı kadınla yatmış dünya kadar adam var

ya da baksan cama çıkmaz markete gitmez ama eve adam alan kadınlar

insanın içinde olmalı

kıskançlık dozunuz normal değil biraz kıskancım vs durumunda değilsiniz şu an

Sen daha çok kısıtlıyor olsan bile yasak olan çekici gelir erkek milletine... Ciddi şekilde yardım alın ikiniz de, bunu kırmak için söylemiyorum sadece durumun saçmalığını gözünüzde canlandırın diye söylüyorum, sen Angelina Jolie değilsin o da Brad Pitt değil, ikinizin de herkes sizin sevgilinizin peşine düşecekmiş gibi takılmanız yersiz. Böyle bir güvensizlikle hayatı birbirinize dar etmeyin, özellikle erkekler böyle kısıtlamalardan daha bunalır ve şahsen ben arkadaşlarımın sevgililerinden çok gördüm, kısıtlayanlar halt çevirmeye daha meyilli olur. Hayat cidden böyle çekilmez, bu aşırı aşk sevgi değil, bu güvensizlik ve bir rahatsızlık. İkiniz de elinizdekini çok sıkmayın, belki elinizdeki uçup gidemez ama öldürürsünüz...

Haklisiniz dediklerinizde ama elimde olmuyor bazen sacma sapan dusunceler geliyor aklima.

doktora gittim yazmamışsın konuya

doktor ne dedi

yani ilişkinin başında hiç karşı cinsle konuşmayacağız diye anlaşılır mı

ikiniz de bu sözü tutmamışsınız ki tutulamaz zaten

adam twitter dan takip etse ne olur etmese ne olur

hayatta twitter ı olmamış ama kaç ayrı kadınla yatmış dünya kadar adam var

ya da baksan cama çıkmaz markete gitmez ama eve adam alan kadınlar

insanın içinde olmalı

kıskançlık dozunuz normal değil biraz kıskancım vs durumunda değilsiniz şu an

Yazdim canim ilk sayfada doktora gittigimi ozel olarak bu konu icin gitmedim herseyi en ufak seyi bile kafaya takan kaygilanan biriyim bunun icin gittim anlatyim doktora anksiyete oldugunu bunun insanin elinde olmadigini soyledi hal yazip duzenli kullanmam gerektigini soyledi.

Yani hic kardi cinsle konusmayacagiz diye anlasmadik tabikide ama ne onun kiz arkadasi oldu normal ne benim ders is harici olmadi.

Haklisiniz insanin icinde olmali ama ben kendim dikkat edip kimseye eklemeyip bakmayinca onun yapmasi beni cok sinirlendirdi.Bana demisti o da zaten insanin icimde olacak yapacak olsam iki telefon alirim birini birakarim yada vb dedi insanin icinde olmali demisti

Ne gibi düşünceler mesela?

Birini takip edince ki ilk defa oldu bi takip olayi onuda istemeden ediliyormus galiba nettede arastirdim varmis oyle bisey gs muhbirlerini ben ettim dedi ona bisey demedim zaten unlu olunca ama digerleri acik sacik galatsarayli kizlardi neden etti kizlarami bakiyor benden baskasina nasil bakabilir vb gibi seyler tahammul edemiyorum baska bi kiza ben kapali biriym ama bakimliyimda bilmiyorum boyle dusunceler icindeyim hep

Universtide de telde okulda bi kiz numarasini kaydetmis bana soylemeden ben kendim gormustum sonra aklima bin bir turlu sey gelmisti tabi soylemeden kaydedince buna benzer seyler

Birini takip edince ki ilk defa oldu bi takip olayi onuda istemeden ediliyormus galiba nettede arastirdim varmis oyle bisey gs muhbirlerini ben ettim dedi ona bisey demedim zaten unlu olunca ama digerleri acik sacik galatsarayli kizlardi neden etti kizlarami bakiyor benden baskasina nasil bakabilir vb gibi seyler tahammul edemiyorum baska bi kiza ben kapali biriym ama bakimliyimda bilmiyorum boyle dusunceler icindeyim hep

Universtide de telde okulda bi kiz numarasini kaydetmis bana soylemeden ben kendim gormustum sonra aklima bin bir turlu sey gelmisti tabi soylemeden kaydedince buna benzer seyler
Bu konuyla ilgili şunu söylemem lazım, birbirinizi başınıza gelen şeyleri anlatmaya korkutuyorsunuz bence, biriniz diğerinizin tepkisinden korkuyor ya bunu öğrenip bana kızarsa diye, halbuki bu kadar bunaltmasanız birbirinizi ikiniz de her şeyden haberdar olursunuz asıl güven öyle gelişir. Böyle sahte güven olmaz. Ki o kızlara bakıyor olabilir mesela ama yaptığın hareket yanlış çünkü bakıyorsa yapman gereken kısıtlamak değil ayrılmaktır, seven kişi başkasını incelemez ekleyip de.

Bu konuyla ilgili şunu söylemem lazım, birbirinizi başınıza gelen şeyleri anlatmaya korkutuyorsunuz bence, biriniz diğerinizin tepkisinden korkuyor ya bunu öğrenip bana kızarsa diye, halbuki bu kadar bunaltmasanız birbirinizi ikiniz de her şeyden haberdar olursunuz asıl güven öyle gelişir. Böyle sahte güven olmaz. Ki o kızlara bakıyor olabilir mesela ama yaptığın hareket yanlış çünkü bakıyorsa yapman gereken kısıtlamak değil ayrılmaktır, seven kişi başkasını incelemez ekleyip de.
Haklisiniz ozellikle ben daha cok bunaltiyorum farkindayim.Iste bunu bilemiyorum kendi takip etme olayi oliyormus oyle dedi diger muhabirleri ben ekledim dedi en sonda kapatti butun sosyal medya hesaplarini seviyorum ayrilmak istemiyorum ama boyle seylerde beni supheye surukluyor hep

Haklisiniz ozellikle ben daha cok bunaltiyorum farkindayim.Iste bunu bilemiyorum kendi takip etme olayi oliyormus oyle dedi diger muhabirleri ben ekledim dedi en sonda kapatti butun sosyal medya hesaplarini seviyorum ayrilmak istemiyorum ama boyle seylerde beni supheye surukluyor hep
Twitterım yok bilmiyorum ama öyle olsa bile o kızların hepsi otomatik eklenmiş olamaz bence. Sevip ayrılmak istememek alışkanlık edinilmiş ve bağlanılmış ilişkilerdeki sıradan kadın tepkisi, önce bu ilgi gösterilmeye bir alışkanlık mı diye sormak lazım, eğer öyle değilse de el ele ilişki terapistine gitmek lazım.

Twitterım yok bilmiyorum ama öyle olsa bile o kızların hepsi otomatik eklenmiş olamaz bence. Sevip ayrılmak istememek alışkanlık edinilmiş ve bağlanılmış ilişkilerdeki sıradan kadın tepkisi, önce bu ilgi gösterilmeye bir alışkanlık mı diye sormak lazım, eğer öyle değilse de el ele ilişki terapistine gitmek lazım.

15 20 tane kiz vardi muhabir olanlari kendi ekledigini soyledi digerlerinin o sekilde oldugunu soyledo ama bilemiyorum bu olay olali 1 seneyi gecti bende tekrardan takinti olmaya basladi bu konu

Hatta gorusmemizde dile getirdim bu konuyi hala aklimda olduguni ve surekli sorup duruyorum oda ben farkindayim surekli soruyorsun acik ariyorsun birinde farkli bisey diyecem mi diye yeter artik ayip bu yaptigin dedi

15 20 tane kiz vardi muhabir olanlari kendi ekledigini soyledi digerlerinin o sekilde oldugunu soyledo ama bilemiyorum bu olay olali 1 seneyi gecti bende tekrardan takinti olmaya basladi bu konu

Hatta gorusmemizde dile getirdim bu konuyi hala aklimda olduguni ve surekli sorup duruyorum oda ben farkindayim surekli soruyorsun acik ariyorsun birinde farkli bisey diyecem mi diye dedi ayil artik bu yaptigin dedi
Aylar öncenin konusunu dile getirecek kadar takıntı yapmak çok kötü, eğer cevabı tatmin etmiyorsa samimi söylüyorum ayrıl daha fazla yıpratma ilişkiyi, sürekli sorup durarak onun sevgisi saygısını da bitirirsin.

Aylar öncenin konusunu dile getirecek kadar takıntı yapmak çok kötü, eğer cevabı tatmin etmiyorsa samimi söylüyorum ayrıl daha fazla yıpratma ilişkiyi, sürekli sorup durarak onun sevgisi saygısını da bitirirsin.

Ben onu cok seviyorum daha once aldatma vs gibi biseydr olmadi bu yuzden bitirmekte istemiyorum

Ben onu cok seviyorum daha once aldatma vs gibi biseydr olmadi bu yuzden bitirmekte istemiyorum
Yardım da almazsanız bu iş çirkinleşerek ileride kendi kendine bitecek o halde... Kimse böyle bir eziyete yıllarca dayanamaz. Elinizde kalan sevgi ve saygıyı sonuna dek kullanana kadar devam edin madem öyle, cidden başka çözüm yok çünkü...

Yardım da almazsanız bu iş çirkinleşerek ileride kendi kendine bitecek o halde... Kimse böyle bir eziyete yıllarca dayanamaz. Elinizde kalan sevgi ve saygıyı sonuna dek kullanana kadar devam edin madem öyle, cidden başka çözüm yok çünkü...

Hayir bu tweeter olayinda ben neye inanacgimi sasirdim ben mi abartiyorim yoksa hakli miyim bilmiyorum

Haklıysanız ne olacak ayrılacak mısınız tepkiniz hesap kapattırma gibi geçici bir şey mi olacak?

Bilmiyorum kafam cok karisik 1 2 yil onceki konuyu acincada ben sorunlu olarak gozukuyorum ama bi taraftanda guvenemiyorum bi taraftanda kuruntu mu yapiyorum diyorum

Bilmiyorum kafam cok karisik 1 2 yil onceki konuyu acincada ben sorunlu olarak gozukuyorum ama bi taraftanda guvenemiyorum bi taraftanda kuruntu mu yapiyorum diyorum

Diyelim ki o kızların hepsini çok beğenip ekledi görüşmek istedi ama bir şey olmamış iki yıl gecmiş

Demek ki Ada'mın o kızlar ile ilgisi yok

Bir de yani sanal bu belki o kızlar gerçekte erkek

X