Güzel Başlangıcın Sonu Acıyla Bitti

arkadaşlar ben evliyim 2senedir.fakat bi türlü eskı sevdiğim insanı unutamıyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum.olay uzun olduğu için anlatamıyorum.ne yapabilirim.ve itiraf etmeliyimki ne kadar yanlış olduğunu bilsemde bugün onu aradım.duyduklarım hem üzdü hem hakettıgım bişey için neden üzülüyosun diyorum.son çarem aramaktı.çünkü bizim aşkımız yarım kaldı ve ne aklımdan çıkarabiliyorum ne beynımden hastalık gibi bişeyy aslında rüyalarımda görüyorum ve bu yüzden eşimle mutlu olamıyorum yada olmak istemıyorum.kimseyi üzmek harcamak gibi bi niyetim yok ama napıcam nasıl çıkarıcam bılmıyorum.bana yardım edin bi fikri olan veya aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar yardım edin banaaa.

arkadaşlar ben evliyim 2senedir.fakat bi türlü eskı sevdiğim insanı unutamıyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum.olay uzun olduğu için anlatamıyorum.ne yapabilirim.ve itiraf etmeliyimki ne kadar yanlış olduğunu bilsemde bugün onu aradım.duyduklarım hem üzdü hem hakettıgım bişey için neden üzülüyosun diyorum.son çarem aramaktı.çünkü bizim aşkımız yarım kaldı ve ne aklımdan çıkarabiliyorum ne beynımden hastalık gibi bişeyy aslında rüyalarımda görüyorum ve bu yüzden eşimle mutlu olamıyorum yada olmak istemıyorum.kimseyi üzmek harcamak gibi bi niyetim yok ama napıcam nasıl çıkarıcam bılmıyorum.bana yardım edin bi fikri olan veya aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar yardım edin banaaa.
madem yarım kalan bir aşkın var dı ne demeye kocanla evlenip adamın hayatını mahvettin.eşin açsa bu konuyu direk boşan derdim.başkasını severken başkasıyla evlisin kusura bakma hemcinsimsin ama yaptığın şey çok ayıp.boşan adamdan hayatını daha fazla mahvetme.

Merhaba arkadaşlar.. Bende başımdan geçen bir hikayemi paylaşmak istiyorum sizlerle.. Bundan 4 sene önce takıldığım bi oyun sitesinde biriyle tanıştım.. Güzel bi sewiyeli arkadaşlık başlamıştı bizim için.. Hergün msnde onunla konuşur eğlenirdik..O Aksarayda ben Ankarada oturuyorum 2 ay falan geçmişti we ben bundan etkilenmeye başlamıştım. Ama bitürlü söyleyemiyordum çok utanıyordum.. Onunda bana boş olmadığını biliyordum we ilk adımı onun atmasını bekledim hep we attıı.. (suan atmaz olaydı keske diyorum :KK5: Bi gece bana benden çok hoşlandığını söylemişti o an kalbim yernden fırlıycak gibi oldu tabi ama kendimide ağırdan satıyorum ben neyse 2 gün sonra bende ona duygularımdan bahsettim biz resmen sewgili oldukk we 1 ay sonra yanıma geldi bi kaç gün Ankarada kaldı ben aşık oldum buna tabi oda bana we birbirimize söz werdik ayrılmıycaz diye. Bu gitti Şehrine ben nasıl üzülüyorum.. Bayram gelmişti we ben ailesini aradım telde kutlamak için cok ısrar etmişti.. Ailesini sewmiştim başta çok iyi dawranıyolardı babasıyla aramız çok iyiydi canı ne zaman sıkılsa beni arar dertleşirdi çok cana yakındı.. sonra sewgilim yeni yeni huylarını göstermeye başladı çok aşırı derecede kıskanctı.. Herseyi bana yasak etmişti ( makyaj kesinlikle yapılmıycak kesinlikle dışarı çıkıp gezilmiycek kimsenin ewinde kalınmıycak ws. daha birsürü sey) ama ben cok sewdiğim için hepsine göz yumdum tamam dedim yeterki benimle olsun beni sewsin hep dedim.. sonra biz sürekli kawga etmeye basladık olur olmaz seylerden tartısıyorduk bana küfürler ediyordu hakaretler ediyordu hepsini yutuyordum 1 gün iyiysek 2 gün kötüydük ama genede cok sewmiştim kopamamıştım.. Sonra bu askere gitti o gittiği gün ne kdr çok ağlamıştım sanki o an canımı parçalıyolardı acemiliği bitirdi biz hiç kawga falan etmedik o dönem cok iyiydi aramz tabi ailesiylede telde görüşüyorum sürekli beni çok sewiyolar.. Bigün bizim akrabanın nişanı wardı sewgilimden zar zor izin aldım oraya gidiyoruz annem teyzem ben. Apt. nın içindeyim dışarda beni bekliyolar dayımgil annemgil falan bende merdiwenlerden koştura koştura iniyorum o sıra babası aradı beni actım dedimki amcaa düğüne gidiyoruz dısarda dayımgil bekliyo müsait deilim dedim baktım ses gelmedi kib görüşürüz dedim kapadım teli we gittimm düğüne.. teliminde sarjı yoktu düğündeyken kapanmıss aksam saat 5 oldu kuzenime dedim ewe gidelim de sarja takayım aramıştır die.. ewe gittik ben teli açtım babası mesaj atmıs sakın benimle bidaha işin olmasın die. :18: şaşırdım o an nie böyle bişi yazdı ben naptım diee aradım hemen meskule attı msj attım amca acarmısın diye tkrr aradım actı ne war dedi amca k. bakma ne oldu ya dedim saygısız dedi bana amca dedim naptım da saygısız oldum neden böyle dawranıyorsun dedim teli yüzüme kapattın diyo anlatıyorum böyle böyle söyleyerek kapadım ama sizden ses gelmedi o yüzden kapattım diyorum yok adam anlamıyo bana tutmuş dioki ben oğluma krallar gibi gelin alıcam krallar gibide düğün yapıcam biz konustuk onunla işine bak hadi dedi kapattı şok oldum o an napıcamı sasırdım we hemen sewgilimi aradım ağlıyorum tabi dedim baban sana krallar gbi gelin alıcakmıss oğluna tutup demiş o kız saygısız yüzüme kapattı bilmem ne beni kötülemiş cocukta öle düşünmüş bana kızmış babasının yalan söylediğini anladı we babasını aramış o an ona demiş Sakın benimle bidaha konusmayın ben sizi sildim o kızıda alıcam benimle işiniz olmasın demiş. ben dedim yapma etme onlar ailen aile bulunmaz diye 1 ay konuşmadı onlarla zar zor gönlünü yaptım konuşturdum babası bana ne kadar öyle dawransada hakkımda yalan söylesede ben büyüklüğümü gösterdim.. annesiyle falan konusuyordum ama babasıyla artık kopmuştu bağlantım ama bu sefer oğlu bana yükleniyordu sürekli konuş konuş barışın diye ama kabullenemiyordum.. Anneme anlattım ben birini sewiyorum ewlenmek istiyorum diye annem tutturdu ben Aksaraya yollamam seni istiyosa gelsin burda otursun ozaman olur anca diye. ewin tek kızı olduğum için beni baska sehire yollamak istemiyordu.. ben bunu anlattım sewgilime we kabul etmedi benim işim gücüm orda ben ankarada napıcam dedi we ayrılma sebebimiz oldu bi süre konusmadık we dayanamadık geri barıstık ama annemide unutmuyorum wermiycm diyo sürekli neyse askerliğin bitmesine 1 ay kalmıstı we bigün msnde konusuyoruz pat die babasını dawet etti cok kızmıstım o an babasına merhaba dedim oda mrb dedi nasılsınız dedim iyiyim dedi sadece sonra baktım adam tutmus diyoki oğlumla beni düşman ettin iki cihan biaraya gelsede gene seni oğluma almıycam dedi ben cıktım hemen netten nasıl zoruma gitti nasıl ağlıyorum :KK14: sewgilim yumuşattı beni zar zor neyse geldi bu askerliğini bitirdi ben çok sewiniyorum sonunda kawuşcaz die ama bi yandanda korkuyorum babası hep aramızı bozacak diye.. Bi gece bana dedi gel kaçalım sende aileni sil bende baska sehire gidelim yalnız olalım diye.. ben nasıl kaçabilirimki babam şeker hastalığına yakalanmış o sene onu hiçmi hiç üzmek istemiyorum ben nasıl yapabilirim babama bunu o acıyı kaldıramazkii.. Hayır dedim ben kaçmam dedim.. oda bana bu son şansımız dedi we saatlerce yazdı yazdııııı hep dinledim we ayrılalım ozaman dedi hiç bişi diyemedim kabullenemiyorum ama bi tarafta ailem war bana bu dünyada kawusamadık öteki dünyada kawusucaz helalim dedi we gitti.. Teli kapalıı msnsi kapalıı ulasamıyorum onaa günlerce ulasamadımm sürekli ağladım :KK14: gözyasım hiç durmadıı we bigün msj attı ben nişanlandım diye o an inanamadım yalan söylüyo dedim beni üzmek içn yapıyo dedim nete gel dedimmm geldi kamera açtı we yüzüğünü gösterdi o an yıkıldım kendimden geçmişim sinir krizine girdim we sonrasında noldu hatırlamıyorum.. günlerce ağladım gözümden yaş eksik olmadı we bana bigün gene msj attı.. Aralığın 4 ünde düğünüm war diee canımımı acıtmak istiyordu hani nerde o cok sewen insan kaçmadım diye amacı beni delirtmekmiydii aralığın 4 ü oldu we dayanamadım aradım mutlumusun dedim böyle olmasını sen istedin dedi we babasının sesini duyuyordum gülüyordu biliyordu benim aradığımı we beni cıldırtmak için gülüyordu teli kapadım we 1 ay kendime gelemedim.. 3 ay falan geçmişti ben kendimi yeni yeni toparlıyordum we baktım bigün özelden biri aradı açtım nasılsın dedi arama beni dedim lütfen sesini duymama izin wer dedi artık sen ewlisin arama karın war senin onu düşün dedim anlamadı ben kapattıkca o aradı we bende nişanlıyım dedim inanmıyorum sen yapmaazsın unutamazsın beni dedi unuttum bile coktan dedim içim öyle demesede dilim söylüyordu :KK14: beni rahatsız etme dedim we kapattım bidahada aramadı hiç.. ortak bi arkadaşımızdan karısının hamile olacağını duydum. ( o an ne kadar kötüydü benim için anlatamam) hergece hayalini kurduğum adam baba olucaktı benim cocuğum deilll baska kadınla olan cocukk ya anlatamıyorum suan bile deli gibi ağlıyorum çok kötüydü benim içinn faceden falan ekledi bi kaç defa kabul etmedim we numaramıda değiştirdim bi oğlu olmuş şuann we ben hala hergün deli gibi sewdiğim adama ağlıyorumm Allah kimseye yasatmasın böyle bi acıyı gercekten cok zorr sewmek cok güzel ama ayrılık olunca cok acıı bişiiiiiiii içimden cıkmıyo ne kadar unuttum desemde çıkmıyo aklımdann şuan biriyle birlikteliğim war bana cok değer weriyo hiç üzmüyo beni biliyorum onu sewdiğim kadar sewemem ama inş. mutlu olurum :KK14::KK14::KK14:
herşeyde bir hayır vardır canım .eğer evlendikten sonra yuvan yıkılsaydı o zaman ne yapardın.sonuçta babaası seni sevmemiş bir şekilde yapacağını yine yapardı.allah korumuş bak en azından seviyorsan da çok yaşanmışlığınız yok.inşallah sen daha mutlu olursun.bence saplantı haline getirme unutmaya çalış.

madem yarım kalan bir aşkın var dı ne demeye kocanla evlenip adamın hayatını mahvettin.eşin açsa bu konuyu direk boşan derdim.başkasını severken başkasıyla evlisin kusura bakma hemcinsimsin ama yaptığın şey çok ayıp.boşan adamdan hayatını daha fazla mahvetme.

eşim zaten zamanında aklımı çeldi ve yarım kalmasına sebep bu.mecbur olmasam zate evlenmezdım.bende bılıyorum yanlış olduğunu ama unuturum severım zannettım ve eşimlede çok ıyı değiliz zaten mutlu olsaydım benı mutlu edebilseydı belkı çoktan unuturdum emin ol.

Her serrin ardinda bir hayir vardir,

Bence sükret haline..

Cok daha kötü seyler olabilirdi, inan buna.

Babasi bir kere ters düstün diye ( ona göre) sana zaten cephe almis.

Esin senin yaninda 1 olur 3 olur 7 olur ama an gelir,

- Yahu bu adam hepmi yalanci, o benim bunca yillik babam

Vardir bir bildigi " diyebilirdi de..

Hakkinda hayirlisi olsun.

Inan SÜKRETMELISIN haline..

evli oldugu halde eski sevgilisinin pesinden kosan, resmen karisini aldatan adama guven mi olur bence sansin varmis kurtulmussun:KK45:

ayyy kıyamam ben sana ya hikayeni okuyunca ben ağladım kim bilir sen ne durumdasın canım benım ya çok üzüldüm:2::2::2:

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bu hikaye benim sevgi anlayışıma çok ters...O sevseydi seni bırakmazdı,sen sevseydin şu an başka bir adamla beraber olmazdın..O yüzden rahat ol,sevmediğine emin olabilirsin..Senin ki tutku olmuş o da zamanla geçer..
Ayrıca size bir tavsiye de vermek isterim,ben de eşimle internetten tanıştım fakat oyun ya da arkadaşlık sitelerinden değil.Bu tür yerlerden düzgün ilişkiler ya da düzgün insanlar çıkmaz bunu unutmayın..Kendisi ve ailesi de bunun kanıtı..Umarım ömürlük aşkınızı bulursunuz..

bende tutku oldgunu düşünüyorum benmde vardı 3 yıl agladm uzakta yaşayan birisi için ne kdr basit biri oldgnu şuan yeni sevglm yanmdayken anlıyorm nsl sevmişim die gülüyorm hatta utancımdan kmseye söyleyemiyorum canm. bnce telini değiştr her yerden engelle öyleleriyle işin olmasn gerçtekn sevdiğin kişi karşına çkınca anlıcaksn üzme kendini boşuna:KK50:

X