Güzel geçen tatilin sonu kötü oldu:/

Ya adam
Durup dururken neden hayat musterek diyor biraz dangu dungul konusan bir tip mi bunu niye soylersin ki tabi ki hayat musterek bunu soylerek bak ben cok para harcamam kafana kakarim diyor zaten ben anlamadim bu adami ama yine hayat senin ben yogurdu bile ufluyorun cok zoe seyler yasadim ne olur iyi dusun
İşte benim de işsiz olduğum süreç olabilir diyor. Ben hemen iş bulamıycam bana bakacakya sen de bana bakarsın diyor yani.
Yaşadıklarınızı okudum çok üzüldüm:KK43:

En fazla kendi harcamamı öderim kimsenin bişeyini ödemem
Ya evlensen dusun butun harcamaniz ortak sen de is bulamadin ilk 6 ay vardaydim kiz yedigini saymasin adam sonucta ortak bir eviniz olacak kirasi vs, bir de bunu sorayim madem adamin cat diye ev alabilecek parasi var alsin hemen yasini bilmiyorum ama 30 lu yaslarda bir adamin birikimi varsa evide olabilir diye dusundum olmayadabilir ama bunlari yapmadan once seni mi beklemis bu adam simdi adamin gozunden dusunuyorum ben olsam birikimin varsa evlenmeden alirim bosanma durumum olursa ev onceden edinilmis mal onda kalir bence sizinle ortak birikim yapmak istiyor kotu fikir degil ama sizin harcamaniza karisir cunku birikime daha cok koyun ister muhtemlen cunku kendide cok harcayan biri degil bilmiyorum ben iyi anlatabildim mi ama iyi dusunun bir de ortak para biriktiriseniz dikkat edin ailesine gonderebilir asil kizilca kiyamet genelde orda kopuyor cunku sizin de emeginiz soz konusu

Bayiliyorum yorumlariniza keske sizi gercek hayatta tanisam
Konu sahibi kendi yaşına ve adamın İngilterede olmasına fikse. Bence evlenecek. Ama içine sinmedigi için muayyen aralıklarla konu açıyor. Sizin örneği su yüzden verdim. Yurtdışında iyi bir pozisyonda olması herşey değil.
Bu arada o dayakçı adamdan ayrildiginiza sevindim, hırsız ve arsız annesi ile her yerlerine kına yaksınlar. Buranın gelmiş geçmiş en vahşi kayınvalidesi yedi herhalde. Geçmiş olsun.

Ya evlensen dusun butun harcamaniz ortak sen de is bulamadin ilk 6 ay vardaydim kiz yedigini saymasin adam sonucta ortak bir eviniz olacak kirasi vs, bir de bunu sorayim madem adamin cat diye ev alabilecek parasi var alsin hemen yasini bilmiyorum ama 30 lu yaslarda bir adamin birikimi varsa evide olabilir diye dusundum olmayadabilir ama bunlari yapmadan once seni mi beklemis bu adam simdi adamin gozunden dusunuyorum ben olsam birikimin varsa evlenmeden alirim bosanma durumum olursa ev onceden edinilmis mal onda kalir bence sizinle ortak birikim yapmak istiyor kotu fikir degil ama sizin harcamaniza karisir cunku birikime daha cok koyun ister muhtemlen cunku kendide cok harcayan biri degil bilmiyorum ben iyi anlatabildim mi ama iyi dusunun bir de ortak para biriktiriseniz dikkat edin ailesine gonderebilir asil kizilca kiyamet genelde orda kopuyor cunku sizin de emeginiz soz konusu
Ev alacak parasi yok sanirim krediyle alacak kredide yeni cikiyor uzun süredir yurtdisinda degil 2 yildir orada henüz. Ailesinin ihtiyaci yok gibi gönderecegini hic sanmiyorum cünkü isle ilgili büyük hayalleri var para biriktiriyor.

X