Güzel geçen tatilin sonu kötü oldu:/

Arkadaşlar sevgilimle yurtdışı tatili yaptık. O yurtdışında ben ülkemizdeyim uzak mesafe ilişkisi. Biraz cimri olduğunu düşünüyordum. Bu sefer aslında tatil iyi başladı daha eli boldu. Sonrakini sen ödersin demeyi ihmal etmedi ama yine. Beğendiğin bişey olursa alayım almak istiyorum dedi. Bu arada yeme içme konusunda cimri değil. Evlenince ortak bütçe yaparız paranın geri kalanını istediğin gibi harca diyor. Neyse gelelim son güne. Ben gece de gezmek istedim. Gezdik sonra taksiyle dönelim dedi . Ben de fazla para vermek istemedim trenle gidelim dedim. Trende sıkıntı oldu otele giden tren durağı kapalı. Sonra otobüse binelim dedik bulamıyoruz filan saatte 12 ye geldi. Bi yandan da söyleniyor tabi bu arada . İşte gece riske girilmez filan diye. Kendisi de arada kaldı otobüs mü taksi mi diye. Takside de sıra var taksiye binelim dedi giderken otobüs geldi aa otobüs geldi dedim ben de eğleniyorum aslında takılmam böyle şeylere. Bana kötü bir üslupla sen otobüsle git istersen dedi. Ben de bozuldum. Sonra özürler vs tabi. Bir de kalabalık ortamlarda, otobüs yada trende bi tuhaf oluyor geriliyor. Hasta oldu sandım. Onu da itiraf etti sana çaktırmamaya çalışıyorum diye. Bir sorunumu var anlamadım. Çok ayıp ettim kabul etmesen ayrılırsan da anlarım diyor yalvarıyorda. Kafam karıştı iyice. Oysaki ben de tam sevgimden emin olmaya başlamıştım:KK43:

Cimri biriyle ASLA olmam.
Ayrıca sen git diyen biriyle neden hala berabersin?

Yakınlaştınız mı sorusu deneyim içinmiydi:)))
Dünyanın bine türlü hali var diye kendisi de diyor.
Yani bugün ben sana bakarım yarın belki sen bana bakarsın diyor.
Anlattığınız örnek pek fenaymış. Aslında aile ortamı iyi değil gibi. Ama anne tatlı biri anladığım kadarıyla.
Bu konu benim di tanistigimizda annesi bana tapiyordu akskdkdk 2019 da bana oglu 5 bin sterline tek tas aldi oyle de bir dugun yapti ama ailesi nerden geldi ve nasil bir kulturde bunu asla unutmayin

Aile ortamı iyi değil. Biraz kaçmış gibi geldi bana. Ailesi Türkiye de annesiyle yakın. Ergenlik dönemi zor geçmiş. Annesiyle çok yakın sürekli konuşuyorlar. Okuyayım çok teşekkürler.
ne olur benim konumu bir oku annesinden kacarak aslinda Londraya geliyor benim eski esim annesine bayilmiyordu bayilsa Turkiyedee kalirdi ama gidiyor Londraya yerlesiyor sonra ne hikmetse evleninxe annem de annem canim anam oldu deli gibi oldu adama skdkdkd ne zaman duzeldi dersen bosanma davasi acilinca annesiyle yine dusmqn oldu da ne fayda

Evet 😁😁😁
Varsa daha iyi bi adayınız alabilirim:)
Benim hikayemi oku ilk sene covid vardai 2019 da evlendik is bulamadigim icin Londrada ben sana bakamam demisti akskdkkd ailem bana para gondermisti asla no no canim no bak sonra hikayem delice bir seye dondu ama basinda bana avrupada evlilik teklifi edilfi istanbulun en pahali otelinde sinirsiz alkollu dugun cartier yuzuk aydan gorunen tektas sonra boyle biri oldu bu adam herseyini beymenden alir banada o cok pahali daatten aldi ama
Deli bak anneside deli o icindeki fakir ruh hep fakir kalacak ve sen cok yorulacaksin no bacim no

Anneler basta tatlidir suna cok dikkat et adam sonradan parayi bulduysa ailede fakirse bu herkes icin degil ama
O parayi sana yedirmemek icin annesi cildirir sonra evlnene kadar hersey tozpembe olabilir ki bu hikayede pekte tozpembe olmamis benim hikayemin basi biz parisin en luks otelinde basliyor 1 euro harrcamadim ucak biletlerimi bile o almistir orda da evlilij teklifi almistim sonra cartierden alyans secmistik o yuzden sakin cok kotu gidebilir bu hikaye no

Anneler basta tatlidir suna cok dikkat et adam sonradan parayi bulduysa ailede fakirse bu herkes icin degil ama
O parayi sana yedirmemek icin annesi cildirir sonra evlnene kadar hersey tozpembe olabilir ki bu hikayede pekte tozpembe olmamis benim hikayemin basi biz parisin en luks otelinde basliyor 1 euro harrcamadim ucak biletlerimi bile o almistir orda da evlilij teklifi almistim sonra cartierden alyans secmistik o yuzden sakin cok kotu gidebilir bu hikaye no
Konu sahibi kendi yaşına ve adamın İngilterede olmasına fikse. Bence evlenecek. Ama içine sinmedigi için muayyen aralıklarla konu açıyor. Sizin örneği su yüzden verdim. Yurtdışında iyi bir pozisyonda olması herşey değil.
Bu arada o dayakçı adamdan ayrildiginiza sevindim, hırsız ve arsız annesi ile her yerlerine kına yaksınlar. Buranın gelmiş geçmiş en vahşi kayınvalidesi yedi herhalde. Geçmiş olsun.

Konu sahibi kendi yaşına ve adamın İngilterede olmasına fikse. Bence evlenecek. Ama içine sinmedigi için muayyen aralıklarla konu açıyor. Sizin örneği su yüzden verdim. Yurtdışında iyi bir pozisyonda olması herşey değil.
Bu arada o dayakçı adamdan ayrildiginiza sevindim, hırsız ve arsız annesi ile her yerlerine kına yaksınlar. Buranın gelmiş geçmiş en vahşi kayınvalidesi yedi herhalde. Geçmiş olsun.
Kesinlikle oyle sizd cok katildim ustelik ben cok kotu seyler yasadim ama bunlari soylemememin sebebi kendi hikayemde basinda ben el ustunde tutuldum ailemin durumunu esim biliyordu ve asla para konusu olmadi taki annesi telefonla mudahil olana kadar yazar sorunlu bir ergenligi vardi annesi tatli kadin - anneyi kesinlikle tanimiyor ki bende oyleydim dedim ne olur evlenmesin ya da bu iliskiyi surdurmesin ben cok zoe seyler yasadim kimse yasasin hatta yakinindan gesin istemem yazarin hikayesinde yazar zaten el yatunde tutulmuyor adam ona yok beraber oluruz ev aliriz niye tek olsa alamaz mi, muhtemelen alamaz kizi kendine ek gelir kapisi yapacak calismazsa mesela cocugu olursa bu sorun olur mu bunlar nasil dusunceler bunlarin aksi olursa kiz calismazsa allah korusun hasta oldu adam bakar mi? Benim aklima hic yatmadi bu is!

Ben cimri olduğunu düşünmüyorum ama sen adamı yemek istiyorsan bu adam yedirecek bir tip değil.

Kesinlikle oyle sizd cok katildim ustelik ben cok kotu seyler yasadim ama bunlari soylemememin sebebi kendi hikayemde basinda ben el ustunde tutuldum ailemin durumunu esim biliyordu ve asla para konusu olmadi taki annesi telefonla mudahil olana kadar yazar sorunlu bir ergenligi vardi annesi tatli kadin - anneyi kesinlikle tanimiyor ki bende oyleydim dedim ne olur evlenmesin ya da bu iliskiyi surdurmesin ben cok zoe seyler yasadim kimse yasasin hatta yakinindan gesin istemem yazarin hikayesinde yazar zaten el yatunde tutulmuyor adam ona yok beraber oluruz ev aliriz niye tek olsa alamaz mi, muhtemelen alamaz kizi kendine ek gelir kapisi yapacak calismazsa mesela cocugu olursa bu sorun olur mu bunlar nasil dusunceler bunlarin aksi olursa kiz calismazsa allah korusun hasta oldu adam bakar mi? Benim aklima hic yatmadi bu is!

Evi tekte alır aslında bir ara alsam mı dedi. Sonra sen gelince beraber alırız dedi tek tabi daha zorlar. Bana dediği sen iş bulana kadar ben sana bakarım dedi. Ama bilmiyorum başıma kakar mı sürekli güvenemiyorum tabiki. Hatta o arada da çocuk olsun evde çocuğa bak dil öğren diyor. Ama ben böyle biri değilim yapamam.

Ailesi fakir değil aslında. Annesi üni de rahat etsin diye ayrı ev açmış evleri filan var. Gelirleri var. Kardeşinin de iyi iyi gayet. Seninki kadar zengin de değil şu an bana asla öyle şeyler almaz bu cartierler öyle düğünlere para verecek biri değil. Ama gezmeye yemeye para harcıyor. Sizin konunuzu okudum ve çok korktum

Benim hikayemi oku ilk sene covid vardai 2019 da evlendik is bulamadigim icin Londrada ben sana bakamam demisti akskdkkd ailem bana para gondermisti asla no no canim no bak sonra hikayem delice bir seye dondu ama basinda bana avrupada evlilik teklifi edilfi istanbulun en pahali otelinde sinirsiz alkollu dugun cartier yuzuk aydan gorunen tektas sonra boyle biri oldu bu adam herseyini beymenden alir banada o cok pahali daatten aldi ama
Deli bak anneside deli o icindeki fakir ruh hep fakir kalacak ve sen cok yorulacaksin no bacim no
Annesine deli demek çok abartı olur tanışmadım. Ben sana bakamam demiyor bakarım diyor ama ekliyorda hayat müşterek diye. Ruhu fakir olabilir buna katılıyorum. Ama yeri gelince de bir şeye çok para da veriyor

Aynen dediğiniz gibi oluyor.Bende yaşadım.

Uzak durulması gereken tiplerden. Para hesabının yapılacağı yerlerde olur ama bu yaşadığınız tam bir hödük olduğunu gösteriyor. Ama sizde seviyorsunuz belli ki ödeyin gitsin madem :)

Annesine deli demek çok abartı olur tanışmadım. Ben sana bakamam demiyor bakarım diyor ama ekliyorda hayat müşterek diye. Ruhu fakir olabilir buna katılıyorum. Ama yeri gelince de bir şeye çok para da veriyor
Ya adam
Durup dururken neden hayat musterek diyor biraz dangu dungul konusan bir tip mi bunu niye soylersin ki tabi ki hayat musterek bunu soylerek bak ben cok para harcamam kafana kakarim diyor zaten ben anlamadim bu adami ama yine hayat senin ben yogurdu bile ufluyorun cok zoe seyler yasadim ne olur iyi dusun

X