Güzel kadın nasıl olunur

Eğer ciddi bir adım atmak istiyorsan 21 gün rafine şeker ve paketli gıdayı hayatından çıkarmayı dene. Ben bir defa denedim yüzüm ışıldadı. İlk günler biraz baş ağrısı olacak bağımşılıl bırakıyorsun ama sonrası harika. İnstagramda bu konuda çok paylaşım var.
YouTube da growwithjo videolarıyla spor yap.
Kilo verdikçe gerçekten fark çıkacak emin ol.
Birde eğer yapabilirsen eşin geldikten sonra yarım saat çıkıp açık havada yürü kulağına bir müzik ya da seni mutlu edecek bir podcast açarak . Her gün olmayabilir ama haftada 3 harika.
Eğer bunları uygulamay başlarsan bir şeyler farkedecek. Çocuklar kaç yaşında ?
Büyüğü 10 küçüğü 4 yaşında büyüdüler çok şükür bu yıl biraz daha iyi gibiyim küçük olanda akıllandı

Evet çalışmıyorum öğretmenlik mezunuyum aslında atanamadım ücretli öğretmenlik yapmak istiyorum fakat korkuyorum içime çok kapandım farklı insanların olduğu ortama girmekten korkuyorum çekiniyorum çocuklar 10 yaş 4 yaş
Çocuklarınız büyük zaten okula gidiyorlardır. Nasıl oluyor da kendinizi bu kadar bıraktınız? Bence önce iyi bir psikoloğa ya da psikiyatriste gidin derim. Depresyonda olabilirsiniz. Benim büyük oğlum 6 yaşında her şeyi yapıyor. Odalarını mesela asla temizlemem. Sadece çarşafları ben takıp çıkarıyorum. Bir de yardımcı kadın gelince cam perde vs temizler. Oyuncakları toplar, siler masalarını, robot süpürgeyi atar, Kıyafetlerini katlar mis. Biraz görev verin çocuklarınıza da. Yoksa iyice heba olursunuz.

Bu arada bende hiç çalışmamış bir matematik öğretmeniyim 😃 yaş 34 çocuklarım 11 ve 7 yaşında 😃 baya başka yerlerde aynı hayatı ve bunalımları yaşıyoruz 😃
Mesela atanan bi arkadaşım var onu düşünüyorum arabasını evini aldı ekonomik özgürlüğü var kimseye muhtaç değil ama evlenmedi bi yaştan sonra evlilik ve çocuk işi de zorlaşıyor kendime bakıyorum mutlu değilim ama boyum kadar kızım var anne olmak çok farklı bi duygu eş olmak sevmek sevilmek aynı yastığa baş koymak çok şükür ki dört dörtlük olmasa da kötü bi evlilikte yapmadım diyorum

Bu arada bende hiç çalışmamış bir matematik öğretmeniyim 😃 yaş 34 çocuklarım 11 ve 7 yaşında 😃 baya başka yerlerde aynı hayatı ve bunalımları yaşıyoruz 😃
Ben evlendiğim ilk yıl ücretli öğretmenlik yaptım fakat hamile kalınca bıraktım KPSS hazırlık falan düşünceniz var mı sizin çocuklarda epey büyümüş

Ablam 40 yaşına girdi ve bir ay önce de doğum yaptı. Çevremizde de gördüğümüz 40 yaşındaki bir çok kadından çok farklı fit bir görüntüsü var. Bunun sebebi iyi bir genetik yapıya sahip olması değil, kendine çok iyi bakması. Onun için kişisel bakım ev temizliğinden çok önce gelir.
O da sizin gibi 2 çocuk annesi.
Bunları niye yazdın derseniz; daha yeni doğum yapmış biri fit kalabiliyorsa siz daha rahat yapabilirsiniz demek için yazdım.

Ben evlendiğim ilk yıl ücretli öğretmenlik yaptım fakat hamile kalınca bıraktım KPSS hazırlık falan düşünceniz var mı sizin çocuklarda epey büyümüş
Bu saatten sonra mümkün değil ya. Zaten matematik ataması az. Eşim ticaretle uğraşıyor benim onları bırakıp başka şehire gitmem mümkün değil. Eşimin muhasebesine bakıyorum biraz oradan sigortalıyım bazen özel ders veriyorum öyle yuvarlanıp gidiyorum 😃 belki özel okul olur. Ama önce kendimin en iyi versiyonuna geçmem lazım

Valla kanka güzel görünmenin ilk şartı mutlu ve enerjik olmak, ikincisi de spora ve bakıma zaman koymak. 2 çocuğu tek başıına yapmadın ya, biraz da babaları baksın sen de spora gidersin. Spor önemli, kiloyu miloyu geçsek bile genel mutluluk ve mod için çok gerekli. Her gün 1 saat tempolu yürüsen bile yeter. Evde pilates yoga videosu yazmışlar, bazı günler onlar da olur. Ben de Move with Nicole kanalını tavsiye ederim bu arada. Her şeyden önce ama kendin için yaşaman gerek, kendini salmış moddan çıkman gerek. Hobi kursu olur, bazı günler vitrin gezme ollur, arkadaşınka buluşma olur farklı şeyler olur ama kendine zaman ayırman gerek. Arkadaşınla buluş mesela, buluşmadan önce kuaföre git, hafif makyaj yap, topuklu bot giy kendini salma toptan.

Bu saatten sonra mümkün değil ya. Zaten matematik ataması az. Eşim ticaretle uğraşıyor benim onları bırakıp başka şehire gitmem mümkün değil. Eşimin muhasebesine bakıyorum biraz oradan sigortalıyım bazen özel ders veriyorum öyle yuvarlanıp gidiyorum 😃 belki özel okul olur. Ama önce kendimin en iyi versiyonuna geçmem lazım
Her şey gönlünüzce olsun hayırlısıyla 🥰

Merhaba 35 yaşında 2 çocuk annesiyim sezeryan doğum yaptım 156 boy 72 kilo göbeğim var göğüslerim üzerinde çatlaklar var yüzümde lekeler var kendimi çok kötü hissediyorum çocuk büyüt parka götür yedir içir büyük olanın ödevi okulu beslenmesi evin temizliği çamaşırı ütüsü bulaşığı eş ailesiyle görüş poh pohla evet hayatım bunlardan ibaret benim eşimin de saçları döküldü kel gibi bi şey oldu ama fit kilosu boyu yerinde ne yapmalıyım kendime gelmem için kendimi özgür hissetmiyorum çocuksuz hiç bi yere gidemem arkadaşım komşum hiç kimsem yok ağlamak istiyorum berbat hissediyorum
Dermapen yaptırın dermapen.süper birşey.

1- Hafta sonları çocukları babaya bırakıp kendinize zaman ayırıyorsunuz, bu zamanı gezip tozarak da geçirebilirsiniz, bir hobiye de veya spor salonuna giderek de.
2- Eş ailesiyle sık sık görüşüyorsanız hemen görüşme aralığını minimuma indirip pohpohlamaktan vazgeçiyorsunuz.
3- Ev işlerinde eşinizin katılımını sağlayıp büyüğün dersleri küçüğün uyuması vb sorumlulukları eşinize devrediyorsunuz.
4- Evin bütçesinden ne kadar artırabiliyorsanız kendinize özel iyi hissettirecek şeyler alıyorsunuz.
Eşi insan değil mi? Neden bir şeyi düzeltmek için eş ailesi ile bağlarını azaltması gerekiyor? Kadın eşim yardım etmiyor dememiş. Arta kalan para ile birikim yapabilir.Ayrıca siz kimsiniz ki gelmiş kalın punto ile yazıyorsunuz? Öyle haklı falan mı olunuyor?

Eşi insan değil mi? Neden bir şeyi düzeltmek için eş ailesi ile bağlarını azaltması gerekiyor? Kadın eşim yardım etmiyor dememiş. Arta kalan para ile birikim yapabilir.Ayrıca siz kimsiniz ki gelmiş kalın punto ile yazıyorsunuz? Öyle haklı falan mı olunuyor?

Mune site yöneticisi :KK51:
Hayırdır kardeş sne kimsin konu sahibesinin KVsi mi kocası mı yoksa:KK8:

Matematik öğretmenliği kazanacak kadar zekisiniz ve hiç çalışmadınız öyle mi? Bazı insanları gerçekten anlamak mümkün değil.ben kıytırık önlisans bölümümü bile değerlendirip atandım.hava atmak için yazmıyorum da yazık günah valla yaa.ben üzüldüm sizin zekanınız adına.asıl ona ihanet etmişsiniz.

Saydıklarınızın hiçbiri kendinizi güzel hissetmenize engel şeyler değil.
Bu duygu içten gelir.
Ne kilo ne de fiziksel görüntü ile alakalıdır.
Ruhsal ve mental olarak tükenmiş bir kadın, isterse manken olsun maalesef yaydığı enerjiyi hepimiz anlıyoruz ve zaman zaman her birimiz yayıyoruz da.

Öncelikle bakım her şeyinize!
Saçınıza, mental sağlığınıza, cildinize, giydiklerinize, tırnağınıza kadar.
Günde 1 saat uykunuzdan çalıp bunu değiştireceksiniz.
20 dk kitap, 20 dk kahve çay ne ise eşliğinde müzik ya da podcast, diğer 20 dakika her gün sırayla cilt bakımı, el bakımı, saç bakımı vb şeyler.

Bu kadar:)
Zihin ruh beden, biri giderse diğerleri anlamsız.

Hamile kalmadan önceki haliyle dogumdan sonraki hali hemen hemen ayni olan bir kuzenimden ornek vereyim istedim. Hamileyken sadece 10 kilo filan almisti sanirim emin degilim ama pek farkedilmiyordu kilosu bi karni vardi. Dogumu yapti ne ara toparladi anlamadim cok gecmeden eski kilosuna döndü direkt, kimse yeni dogum yapmiş demezdi.
Sacindan tirnagina kadar ayni bakim ayni süsü var. 😀

Bunu nasil yapti. Bebege eşiyle ortak bakildi olmasi gerektigi gibi, evine ev işlerini yapacak kadin geliyor düzenli. Yani ev işiydi cocuktu gömülmedi.
Yani her şeye koşup kendinize yetişememeniz normal, cogu kimse cocukla ve butun gun ev işiyle ugrasip bekar cocuksuz hali gibi olamaz caninizi sikmayin yani bosuna neden yapamiyorum diye. Eşinizin size imkan ve boşluk yaratmasi lazim, sorumluluk almasi lazim.

Sonra kendinize bakabilirsiniz.

Merhaba 35 yaşında 2 çocuk annesiyim sezeryan doğum yaptım 156 boy 72 kilo göbeğim var göğüslerim üzerinde çatlaklar var yüzümde lekeler var kendimi çok kötü hissediyorum çocuk büyüt parka götür yedir içir büyük olanın ödevi okulu beslenmesi evin temizliği çamaşırı ütüsü bulaşığı eş ailesiyle görüş poh pohla evet hayatım bunlardan ibaret benim eşimin de saçları döküldü kel gibi bi şey oldu ama fit kilosu boyu yerinde ne yapmalıyım kendime gelmem için kendimi özgür hissetmiyorum çocuksuz hiç bi yere gidemem arkadaşım komşum hiç kimsem yok ağlamak istiyorum berbat hissediyorum

Doğru bakım , doğru spor güzel fizik ayrıca kültür olarak da gelişmeli süs vitrini gibi olunca bakıp geçerler sadece 😆 ayrıca doğru estetik ve müdahale ile de çok değişen var.

Hayırdır site yöneticisi olunca her dediği doğru falan mı oluyor? Şimdi belli oldu neden ağrına giden yorumları engellediği :KK66: Ehil olmayana iş verirsen olacağı bu.

Kalın punto haklılık göstergesi değil sitede kullanılan bir yazı stilidir.
Ağrıma giden değil site kurallarına uymayan yorumlara işlem yaparım mesela👇

Hadi bir at bakalım yerse senin boyun serçe parmağım kadar etmezzz. Beyinsiz.

Çok çingene gördüm ama sen bir numarasın.

Bu siteye üye olan herkes buna siz de dahil, üye olurken Kullanım Sözleşmesini okudum kabul ediyorum’u işaretleyerek üye olursunuz, sözleşmeyi okumak ve uymak sizin yükümlülüğünüzdedir.

Sözleşmede yer alan bazı maddeler:

• Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.
  • Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, forumun verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.
  • Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler forumu terkedebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir yada kilitli konulara taşınabilir artı olarak kendilerine uyarı cezası verilir. Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır. Üye cezalandırmasını forumun yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı forumun yöneticisine aittir.

Kalın punto haklılık göstergesi değil sitede kullanılan bir yazı stilidir.
Ağrıma giden değil site kurallarına uymayan yorumlara işlem yaparım mesela👇

Bu siteye üye olan herkes buna siz de dahil, üye olurken Kullanım Sözleşmesini okudum kabul ediyorum’u işaretleyerek üye olursunuz, sözleşmeyi okumak ve uymak sizin yükümlülüğünüzdedir.

Sözleşmede yer alan bazı maddeler:

• Forumumuz kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır. Üyeler buraya kendi özgür iradeleriyle geldiklerine göre forum kurallarına uymak durumundadırlar. O yüzden bu çerçeve dahilinde hareket etmeyi kabul eden üyelerimize saygılarımızı, sevgilerimizi sunuyoruz. Aksini düşünenlere de elimizden yolunuz açık olsun demekten başka bir şey gelmemektedir. Forumumuz belirlenmiş olan kurallara uymayı reddeden kullanıcılara hizmet vermek zorunda değildir.
  • Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup, forumun verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle gerekmektedir.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.
  • Bu kuralları kabul etmeyen tüm üyeler forumu terkedebileceği gibi kurallara aykırı davranışlarda bulunan üyelerin sorun yaratan iletileri silinebilir yada kilitli konulara taşınabilir artı olarak kendilerine uyarı cezası verilir. Buna rağmen aynı davranışları sergilemekte ısrarcı davranan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır. Üye cezalandırmasını forumun yöneticileri yapar. Yöneticiler isterlerse diğer yönetim grupları ile istişare yaparak fikirlerini alabilir. Ancak nihai karar organı forumun yöneticisine aittir.
Bana edilen onca hakarete bir şey yaptınız mı? Benim o lafları durduk yere söylemediğimi idrak edecek anlayış kabiliyetiniz vardır umarım.

X