Güzel kadın nasıl olunur

Mesela atanan bi arkadaşım var onu düşünüyorum arabasını evini aldı ekonomik özgürlüğü var kimseye muhtaç değil ama evlenmedi bi yaştan sonra evlilik ve çocuk işi de zorlaşıyor kendime bakıyorum mutlu değilim ama boyum kadar kızım var anne olmak çok farklı bi duygu eş olmak sevmek sevilmek aynı yastığa baş koymak çok şükür ki dört dörtlük olmasa da kötü bi evlilikte yapmadım diyorum
Evli olmamak veya çocuğunun olmaması bir eksiklik değil ki. Kızın hayatının eksileri gibi yazmışsınız ama bunlar asla eksiklik değil

Benim için güzellik her şeydir. Artık konunun uzmanı oldum gibi bir şey. Öncelikle spor ile başla. Evde de yapabilirsin ama ben öz disiplini olmayan bir insanım o sebeple sen de benim gibiysen bir spor salonuna yazıl. Ben aletli pilates yapıyorum kaslı görüntüyü sevmediğim için sana da öneririm.
Cildine gelince öncelikle yakın zamanda çocuk düşünmüyorsan retinole başlaman gerekir. Bunun yanında c vitamini ve glikolik asit. C vitamini ve glikolik asit kolajen üretimini uyarıyor ve gençleştirmye başlıyor seni. Ben kolajen takviyelerine inanmıyorum bu arada çok sayıda makale okudum. Ağızdan alınan kolejem takviyelerinin ( cilt için ) kanıtlanmış bir faydası yokmuş olduğunu iddia eden araştırmalar da kolajen firmaları sponsorluğunda yapılmış. Bu saydığım ürünler için la prairie de aldım lubex de aldım ama şu an yerli bir marka kullanıyorum 150 tlye aldım ürün la prairie den 10 bin küsür tlye aldığım serumla aynı etkiyi gösterdi. Retinol, c vitamini , glikolik asit ve güneş kremi olmazsa olmaz.
Bunun dışında giyim çok ama çok önemli yaşıt sayılırız ben bizim yaşımıza daha klasik ve zarif kıyafetleri yakıştırıyorum. Aşağıda bu ay aldığım kıyafetleri paylaşıyorum seninle özellikle beyaz kombine bayıldım insanın üzerinde de çok şık duruyor. Bu kadar kısa etek giyemem dersen bol pantolonlarla da harika duruyor. Beyaz parıltılı bluz kombini dışındakiler sipariş üzerine diktiriliyor ben diktirdim. Güzel kadın nasıl olur demişsin benim fikrimce güzel giyinen kadın güzeldir. Yine benim fikrimce bizim yaşların tarzı bu olmalı

Eklentiler

• IMG_9193.jpeg
    IMG_9193.jpeg
    96 KB · Görüntüleme: 171
  • IMG_9194.jpeg
    IMG_9194.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 122
  • IMG_9196.jpeg
    IMG_9196.jpeg
    41 KB · Görüntüleme: 114
  • IMG_9197.jpeg
    IMG_9197.jpeg
    30,2 KB · Görüntüleme: 157
Benim ananem Rus dedem Çerkes. Baba tarafı full Çerkes. Yani Kafkas kökenliyim ve slavlık da var. Bizim cilt tipleri bilirsiniz ki belli bir yaştan sonra çok hızlı çöker ve lekeye meyillidir beyaz olduğundan dolayı . Beni 18 yaşında sandılar kimlik istediler klişesini söylemeyeceğim burada ama cildim bir tık daha iyi durumdaysa ve lekem yoksa bunu yukarıda saydığım ürünlere borçluyum.

Merhaba 35 yaşında 2 çocuk annesiyim sezeryan doğum yaptım 156 boy 72 kilo göbeğim var göğüslerim üzerinde çatlaklar var yüzümde lekeler var kendimi çok kötü hissediyorum çocuk büyüt parka götür yedir içir büyük olanın ödevi okulu beslenmesi evin temizliği çamaşırı ütüsü bulaşığı eş ailesiyle görüş poh pohla evet hayatım bunlardan ibaret benim eşimin de saçları döküldü kel gibi bi şey oldu ama fit kilosu boyu yerinde ne yapmalıyım kendime gelmem için kendimi özgür hissetmiyorum çocuksuz hiç bi yere gidemem arkadaşım komşum hiç kimsem yok ağlamak istiyorum berbat hissediyorum
spor yap canım ruha da vücuda da iyi gelir.

Ben aletli pilates yapıyorum kaslı görüntüyü sevmediğim için sana da öneririm
Küçük bir detay vermek istedim kardiyo ve ağırlık çalışarak öyle hemen kaslı olunmuyor özel bir çalışma gerektiriyor bunun için yani öyle kolayca olsaydı kardeşim 1 yıldır uğraşmazdı vücudumuzun şekillenebilmesi örneğin bel oyuntusunun ortaya çıkabilmesi için de ağırlık şart

Küçük bir detay vermek istedim kardiyo ve ağırlık çalışarak öyle hemen kaslı olunmuyor özel bir çalışma gerektiriyor bunun için yani öyle kolayca olsaydı kardeşim 1 yıldır uğraşmazdı vücudumuzun şekillenebilmesi örneğin bel oyuntusunun ortaya çıkabilmesi için de ağırlık şart
Hiç ağırlık çalışmadım bel oyuntum bu şekilde. Pilates dışında spor yapmadım. Bir de 1 yıl dediğiniz nedir ki zaten. Vücut şekillenmesi için kısa bir süre bence. Pilates de şayet aletliyse zaten kendi vücut ağırlığı + yaylarla ağırlık çalışmak sayılıyor

Eklentiler

• IMG_9203.png
    IMG_9203.png
    520,7 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_9204.png
    IMG_9204.png
    341,4 KB · Görüntüleme: 141
Hiç ağırlık çalışmadım bel oyuntum bu şekilde. Pilates dışında spor yapmadım. Bir de 1 yıl dediğiniz nedir ki zaten. Vücut şekillenmesi için kısa bir süre bence. Pilates de şayet aletliyse zaten kendi vücut ağırlığı + yaylarla ağırlık çalışmak sayılıyor
Tamam pilates ile olabilir anladım da "pilates çalışıyorum kaslı görüntüyü sevmediğim için" dediniz ya diğer türlü de kaslı görüntü olmuyor demek istedim

Evli olmamak veya çocuğunun olmaması bir eksiklik değil ki. Kızın hayatının eksileri gibi yazmışsınız ama bunlar asla eksiklik değil
Şu şükürcülük işlerine ben de katılmıyorum valla.yok eşim var yok işin var, yok çocuğum var, yok sağlıklıyım.şurada anlaşalım hayatta sahip olduğun hiçbir şey kalıcı mutluluk nedeni değildir.bence yapılması gereken hayatın çok güzel olmadığını ve çok mutlu olunacak bir yer olmadığını kabullenerek olgunlaşmak.hayatı salmak, belli bir süre yaşayıp gideceğiz onu da hayatla kavga etmeden geçirmeye çalışacağım demek.kimse sabah kalkıp aman da çocuğum var aman ne sağlıklıyım siye mutlu olamaz yani.

Merhaba 35 yaşında 2 çocuk annesiyim sezeryan doğum yaptım 156 boy 72 kilo göbeğim var göğüslerim üzerinde çatlaklar var yüzümde lekeler var kendimi çok kötü hissediyorum çocuk büyüt parka götür yedir içir büyük olanın ödevi okulu beslenmesi evin temizliği çamaşırı ütüsü bulaşığı eş ailesiyle görüş poh pohla evet hayatım bunlardan ibaret benim eşimin de saçları döküldü kel gibi bi şey oldu ama fit kilosu boyu yerinde ne yapmalıyım kendime gelmem için kendimi özgür hissetmiyorum çocuksuz hiç bi yere gidemem arkadaşım komşum hiç kimsem yok ağlamak istiyorum berbat hissediyorum
Çatlaklarınız için üzülmeyin hiç doğum yapmamış hatta ergenlik dönemindeki gençlerde bile olabilecek bir durum ama kilo verebilirsiniz yeme içmenize dikkat ederek artı evde spor yapabilirsiniz Leslie çok iyi mesela yüzünüzdeki lekeler için cildiyeye gidin zamanla oda yok olacaktır hiçbirsey çaresiz değil azim ve istek önemli❤️

Matematik öğretmenliği kazanacak kadar zekisiniz ve hiç çalışmadınız öyle mi? Bazı insanları gerçekten anlamak mümkün değil.ben kıytırık önlisans bölümümü bile değerlendirip atandım.hava atmak için yazmıyorum da yazık günah valla yaa.ben üzüldüm sizin zekanınız adına.asıl ona ihanet etmişsiniz.
Hangi bölümden atandınız?

Lekeler için shea butter kremi çok iyi geldi benim lekelerime. Hatta ince kırışıklıklarım vardı onlarda bayağı bir düzeldi. 1.63 boyum 54 kiloyum. Ama senin kilon biraz fazla diyetisyene başlayabilirsin. Ben 3 çocukla dişlerimi bile zor fırçalardım ama artık kendime de vakit ayırıyorum ütü bulaşık çamaşır onları hemen o an yapmak zorunda değilsin akşam Esin gelincede yapabilirsin. Ben genelde öyle yapıyorum. Yetişmiyor çünkü fazla yorma kendini.

Canım benim aynıyız benimde arkadaş çevrem sosyal hayatım yok, aynı şeyleri yaşıyoruz kendinle barışık ol, akşamdan evini toparla yat ertesi günü kendine ayır işin gücün peşine çok takılma

Benim için güzellik her şeydir. Artık konunun uzmanı oldum gibi bir şey. Öncelikle spor ile başla. Evde de yapabilirsin ama ben öz disiplini olmayan bir insanım o sebeple sen de benim gibiysen bir spor salonuna yazıl. Ben aletli pilates yapıyorum kaslı görüntüyü sevmediğim için sana da öneririm.
Cildine gelince öncelikle yakın zamanda çocuk düşünmüyorsan retinole başlaman gerekir. Bunun yanında c vitamini ve glikolik asit. C vitamini ve glikolik asit kolajen üretimini uyarıyor ve gençleştirmye başlıyor seni. Ben kolajen takviyelerine inanmıyorum bu arada çok sayıda makale okudum. Ağızdan alınan kolejem takviyelerinin ( cilt için ) kanıtlanmış bir faydası yokmuş olduğunu iddia eden araştırmalar da kolajen firmaları sponsorluğunda yapılmış. Bu saydığım ürünler için la prairie de aldım lubex de aldım ama şu an yerli bir marka kullanıyorum 150 tlye aldım ürün la prairie den 10 bin küsür tlye aldığım serumla aynı etkiyi gösterdi. Retinol, c vitamini , glikolik asit ve güneş kremi olmazsa olmaz.
Bunun dışında giyim çok ama çok önemli yaşıt sayılırız ben bizim yaşımıza daha klasik ve zarif kıyafetleri yakıştırıyorum. Aşağıda bu ay aldığım kıyafetleri paylaşıyorum seninle özellikle beyaz kombine bayıldım insanın üzerinde de çok şık duruyor. Bu kadar kısa etek giyemem dersen bol pantolonlarla da harika duruyor. Beyaz parıltılı bluz kombini dışındakiler sipariş üzerine diktiriliyor ben diktirdim. Güzel kadın nasıl olur demişsin benim fikrimce güzel giyinen kadın güzeldir. Yine benim fikrimce bizim yaşların tarzı bu olmalı
Egecel maşallah çok güzelmişsin🥰

36 yaşındayım 6 ve 4 yaşlarında iki cocugum var. sizi cookkk iyi anlıyorum. Kilo çatlak gibi sorunlarm yok ama iş temposu büyük cocugun ödevi küçüğün istekleri ev işleri/ yemek derken çöktüm. İkinci çocuktan sonra çok zorlanmaya basladim aralarında iki yaş var ve büyük olan aşırı zor bir cocuktu. Pek bir destekcimde yoktu onları bu yasa getirene kadar cok yıprandım. Eşim ben çalışmaya başladıktan sonra destek olmaya başladı ama bu seferde iş temposu araya girdigi için kendime vakit ayiramiyorum. Cildim aşırı kuru kremler fayda etmiyor ve dinlenemedigim için yüzümde çoğu zaman yorgun bir ifade var. Söyle bir güzellik merkezine gidip cildime gonlumce işlem yaptiramiyorum. Saçlarım belime kadar uzadı fırsat bulup kestiremiyorum. geçen aydan beri kaşlarım için kuaföre gideceğim gidemiyorum. Güzellikten yana ümidimi kestim artık. Yaşta ilerleyince eski ışıltı kalmıyor insanda.

X