GYNELLE draje doğum kontrol hapı

Merhaba Arkadaşlar bende kızım için yazıyorum,Kızıma da bu ilaçtan verdiler kisti var diye,şimdi sizlerin yazdıklrınızı okuyunca korktum kızımda 16 yaşında adet düzensizliğide var bize doktor adetliyken başlayın demedi herhangi bişey söylemedi,bu ilacı devamlı kullanmak mı gerek?Herhangi bir yan etki yapıyor mu?Kilo,tüylenme vs. gibi...Teşk.

Merhaba Arkadaşlar bende kızım için yazıyorum,Kızıma da bu ilaçtan verdiler kisti var diye,şimdi sizlerin yazdıklrınızı okuyunca korktum kızımda 16 yaşında adet düzensizliğide var bize doktor adetliyken başlayın demedi herhangi bişey söylemedi,bu ilacı devamlı kullanmak mı gerek?Herhangi bir yan etki yapıyor mu?Kilo,tüylenme vs. gibi...Teşk.

ben 6 ay boyunca kullancakmışım raporlu verdi ilacı ama yan etkilerini bende bilmiyorum işte kullanıyorum bakalım ne olcak:KK43:

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bende aynı sorundan muzdaribim yaşım 23 ve 17 yaşımdan beri yüzümde tüylenme oluyor . Önceler pek önemsemedim ama son 6 ayda ademtimde düzensizlenşmeye başlamıştı bende geçen hafta doktora gittim sağ tarafta yumurtada
1 tane küçük kist oluşmuş bana sadece gynelle verdi adetimim ilk günü başlayacakmışım ama yazılanları okuyunca sanki yeteli değil gibi sizce başka bir dokora görünmelimiyim

X