Göz Çevresi Bakımı Gz evresi krkl

cnm ben ikisinden de yararlanıyorum
akşam kuşburnu yağı
sabah dior hydraction spf 20 güneş korumalı göz kremim
yazni kararı siz vereceksiniz ama ben her zaman için ilaç gibi muamele gördükleri için,dermokozmetik yani eczanede satan ürünleri öneririm .

Kızlar büyük olasılıkla bahsettiğiniz kırışıklıklar,mimik çizgileri.sadece nemlendirmeyle müdahale edebilirsiniz.
Bilmediğiniz karışımları lutfen kulaktan dolma bilgilerle cildinize sürmeyin kızlar.Her cilt yapısı bir değildir,kullandığınız karışımlar sizin cildinizde nasıl bir reaksiyon gösterir bilemezsiniz.deneme yanılma yöntemiyle bulurum derseniz,bu arada cildinizin ph dengesini bozabilir,ilerki yıllarda bunun faturasını ağır ödeyebilirsiniz.Size nacizane tavsiyem masaj kızlar.kremin markasının illede çok pahalı olması gerekmiyor.uygun bir kremle göz altlarınıza parmak uçlarınızla,küçük vuruşlar yapın,kaz ayaklarınıda aynı teknikle masaj yaparak,nemlendiriciyi yedirin.Havlu kullanırken çok dikkat edin,havluyla asla yüzünüzü ovalayarak değil,tampon yaparak kurulayın,yatarken yüz üstü yatmamaya özen gösterin(bu benim yapamadığım tek şey sanırsam)haftada 1 cildinize peeling yapın.Fırsat buldukça,tencerede kaynattığınız suya başınızı bir şeyle örtüp,buhar banyosu yaptırın yüzünüze,sabun asla kullanmayın.cildinizin temizliğini,makyaj temizleyicilerle yapın ve bol suyla temizleyin,makyajla yatmayın.Erkeklerin kullandığı traş fırçaları vardır,onlardan bir tane edinirseniz,ara ara onunla cildinize dairesel hareketler çizerek yine ufak masajlar yapın.
İşin özü masajda kızlar,bu yüz içinde böyle,selüliit tedavisindede böyle.
dünyanın parasını verip aldığımız selüliit kremlerinin hepsinin kullanımında,masaj yaparak sürün yazar.İnanın arko kremide masajla günlerce uygulasanız,farkı onla bile görürsünüz.Bu yaşta cildinizi bilmediğiniz yöntemlerle teste tutarsanız 35 olduğunuzda en az 10 yaş ileride gösterirsiniz.Bildiğiniz usulden şaşmayın derim ben.Hepinizi öpüyorum sevgiler.a.s.

teşekkür ediyorum . Galiba yine yüz için kullandığım nemlendirciden kullanacaığım göz altlarıma. Başka birşey sürmeye cesaret edemiyorum.

sanırım bende yüz için kullandığım nemlendiriciden kullancam ofs bu başlığı acan arkadaşm ve diyer bu konuda yardımcı olan arkadaşlarımın hepsine cok cok tşk ederim "ALLAH"hepinizden razı olsun..

Kızlar büyük olasılıkla bahsettiğiniz kırışıklıklar,mimik çizgileri.sadece nemlendirmeyle müdahale edebilirsiniz.
Bilmediğiniz karışımları lutfen kulaktan dolma bilgilerle cildinize sürmeyin kızlar.Her cilt yapısı bir değildir,kullandığınız karışımlar sizin cildinizde nasıl bir reaksiyon gösterir bilemezsiniz.deneme yanılma yöntemiyle bulurum derseniz,bu arada cildinizin ph dengesini bozabilir,ilerki yıllarda bunun faturasını ağır ödeyebilirsiniz.Size nacizane tavsiyem masaj kızlar.kremin markasının illede çok pahalı olması gerekmiyor.uygun bir kremle göz altlarınıza parmak uçlarınızla,küçük vuruşlar yapın,kaz ayaklarınıda aynı teknikle masaj yaparak,nemlendiriciyi yedirin.Havlu kullanırken çok dikkat edin,havluyla asla yüzünüzü ovalayarak değil,tampon yaparak kurulayın,yatarken yüz üstü yatmamaya özen gösterin(bu benim yapamadığım tek şey sanırsam)haftada 1 cildinize peeling yapın.Fırsat buldukça,tencerede kaynattığınız suya başınızı bir şeyle örtüp,buhar banyosu yaptırın yüzünüze,sabun asla kullanmayın.cildinizin temizliğini,makyaj temizleyicilerle yapın ve bol suyla temizleyin,makyajla yatmayın.Erkeklerin kullandığı traş fırçaları vardır,onlardan bir tane edinirseniz,ara ara onunla cildinize dairesel hareketler çizerek yine ufak masajlar yapın.
İşin özü masajda kızlar,bu yüz içinde böyle,selüliit tedavisindede böyle.
dünyanın parasını verip aldığımız selüliit kremlerinin hepsinin kullanımında,masaj yaparak sürün yazar.İnanın arko kremide masajla günlerce uygulasanız,farkı onla bile görürsünüz.Bu yaşta cildinizi bilmediğiniz yöntemlerle teste tutarsanız 35 olduğunuzda en az 10 yaş ileride gösterirsiniz.Bildiğiniz usulden şaşmayın derim ben.Hepinizi öpüyorum sevgiler.a.s.

ewet katılıyorum gerçekten bilmediğim hiç bişiyi kulaktan dolma tavsiyelerle göz altıma sürmek istemiyorum,benim de çok makyajdan kaynaklı hafif çizgilerim var ben de yağsız bi nemlendiriyle masaj yapayım bari,2 sene önce vichy kullanmıştım ama 15 ml 50 ytl idi,kremleri araştıran bi bayan da demiş ya sadece para tuzağı normal kremden farkı yok die ondan artık onları da almam tırstım bi kere,yağsız sebamed flan ii gelir sanırım

yani şimdi bu qözcevresi kremlerinin gözcevresine bir yararı yokmu yani cizqilerde azaltma yada kurtulma olmuyomu ya kafam karstı şimdi:uhm:

arkadaşlar ben galiba yaş maya kullanmaya karar verdim süt ve zeytinyağı karıştırarak. Okuduğum kadarıyla en çok bunun faydasını görmüşler.

bende maya maskesi yapıyorum çok işe yarıyor gerçekten..birde netten araştırıp aldığım doğal bir krem var..akita markalı göz altı kremi..bu markanın ürünlerini bu aralar çok duymaya başlamıştım..bi deniim dedim fiyatıda çok uygundu..bikaç ürünüyle beraber ıspartadan siparişle getirttirdim..ama ne ürünler inanılır gibi diil..benim hemen hemen kullanmadığım şey kalmadı..en pahallı kremlerden yağlara kadar..sonra bunu bulduğuma ben bile inanamadım..parama yazıkmış bukadar zaman..göz kremi gerçekten bir saatte bile değişimi farkettiriyor..birde gül yağlı killi maskesi nefis..resmen doğal mis gibi gül kokuyolar..fiyatları çok uygun ve denemeğe değer..daha yarılanmadan tekrar sipariş verdim..kesinlikle tavsiye ederim..

göz kremi cilt tipine göre değişiyor mu. yoksa her cilt tipi aynı ürünü kullanabilir mi?
bir de nasıl sipariş verdiğini öğrenebilir miyim sensiii

bende maya maskesi yapıyorum çok işe yarıyor gerçekten..birde netten araştırıp aldığım doğal bir krem var..akita markalı göz altı kremi..bu markanın ürünlerini bu aralar çok duymaya başlamıştım..bi deniim dedim fiyatıda çok uygundu..bikaç ürünüyle beraber ıspartadan siparişle getirttirdim..ama ne ürünler inanılır gibi diil..benim hemen hemen kullanmadığım şey kalmadı..en pahallı kremlerden yağlara kadar..sonra bunu bulduğuma ben bile inanamadım..parama yazıkmış bukadar zaman..göz kremi gerçekten bir saatte bile değişimi farkettiriyor..birde gül yağlı killi maskesi nefis..resmen doğal mis gibi gül kokuyolar..fiyatları çok uygun ve denemeğe değer..daha yarılanmadan tekrar sipariş verdim..kesinlikle tavsiye ederim..

sitewde fiyatları yazmıyor uygun ddiğin için özellikle merak ettim lütfen yazar mısn en azından yaklaşık

arkadaşlar bende la roche posay active c kullandım ama hiçbir işe yaramadı...şuan badem sütü sürüyorum kızlar..
bende birsürü tarif okuyorum hangisine inansam bilmiyorum..bende bir tarif biliyorum ama aklınız karışmasın diye yazmak istemiyorum :)))

bende 26 yaşındayım ama göz çevrem felaket kırışıkla dolu. kuruluktan ve mimiklerden dolayı oldu ve son 1-2 senede kilo verdiğim için dahada belirginleşti. yazılanların hepsini okudum, hepten kafam karıştı:uhm:

kuşburnuyağını akşam kullanıp ardından qözcevresi kremi kullansam nasıl olur:uhm:buarada kızlar daha öncede demiştim qündüz aynayı alıp balkona ckıyorum bktığımda gözcevrem ince ince cizqiler var işte sinir bozucu kazayakları kabusum olurlar kendileri:KK43:(( ama asonsöre bindğimde bakıyorum aynaya cizqiler daha derin ya buseferde daha,da fazla morelim bozuluyo,bu cizqiler nasıl oluştu ya birtürlü anlam veremiyorum acaba daha önceleri haftada birkez yüzümde buz gezdirirdim gözceresinede uygulardım ondanmı yoksa 1 kaç kere gözcevremi içtğimiz sütle slip 3,5 dkka bekletirdim acaba ondanmı:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Ben 4o yaşıma merdiven dayadım
Göz çevremde incecik çizgiler görmeye başladım(doğal olarak)sırnaşık şey
Hamur mayası kullanıyorum ama göz çevreme değil
Bir kaç yıldırda düzenli nemlendirici sürüyorum
Ama bitkisel yağ kullanmak istiyorsanız dikkatli olun
Çoğu bitkisel yağlar tüylenmeyi artırır
fisfisfis

Temizleme için önceden traş fırçası kullanıyordum
Son yıllarda yüz temizleme fırçası kullanıyorum
Hem derinlemesine temizliyor hemde çok güzel masaj yapıyor
a.s

sensiii anlamadım canım hangi krem bu nerden aldın yazarmısın

bende buradan duymuştum cnm..akita sonra googldan girip araştırdım..sonrada fiyatları uygun geldiği için aliim bi deniim dedim..akita krem yaz çıkar detaylı bilgiler..araştırabilirsin ordan..

göz kremi tek sanırım..akita krem diye yazarsan googldan çıkar cnm..birde orda sipariş butonunu tıklarsan nasıl alabileceğinide gösteriyolar..25 ytl civarıydı sanırım göz kremi..ama kesin bi deneyein

X