Göz Çevresi Bakımı Gz evresi krkl

sennsiii canım buldum saol

rica ederim umarım işe yarar sendede..sana birde aktardan aldığım bişi önereyim..at kestanesi kremi..oda 6 ytl..ve bunu bana eczacı arkadaşım söledi..aktarlara yaptırıyolarmış ve kırışıklıkları %90 oranında tedavi ediyor dedi..ama sabırlı olucaksın ve her akşam yatmadan süreceksin dedi..bende aktardan aldım altına bu akitayı sürüyorum üstünede at kestanesi kremini..bir ay oldu ve herkes hayretle soruyo..daha güzel yanı ben hep gözlerimi kısarak konuşurum ve gözlerimle gülerim..bu bir ay içinde orta okul yıllarımda dahil olmak üzere göz mimimk çizgilerimi hiç böle ii görmemiştim..okaddar değiştiki daha sıkı ve çizgilerin çogu yok olmuş durumda..olanlarıda inanılmaz yumuşattığı için çok daha rahat gülüyorum..ben botoxuda denedim ozaman bile keskindi mimiklerim..şimdi süper anlıcan..

rica ederim umarım işe yarar sendede..sana birde aktardan aldığım bişi önereyim..at kestanesi kremi..oda 6 ytl..ve bunu bana eczacı arkadaşım söledi..aktarlara yaptırıyolarmış ve kırışıklıkları %90 oranında tedavi ediyor dedi..ama sabırlı olucaksın ve her akşam yatmadan süreceksin dedi..bende aktardan aldım altına bu akitayı sürüyorum üstünede at kestanesi kremini..bir ay oldu ve herkes hayretle soruyo..daha güzel yanı ben hep gözlerimi kısarak konuşurum ve gözlerimle gülerim..bu bir ay içinde orta okul yıllarımda dahil olmak üzere göz mimimk çizgilerimi hiç böle ii görmemiştim..okaddar değiştiki daha sıkı ve çizgilerin çogu yok olmuş durumda..olanlarıda inanılmaz yumuşattığı için çok daha rahat gülüyorum..ben botoxuda denedim ozaman bile keskindi mimiklerim..şimdi süper anlıcan..

sensiicim sanrım sen beşiktaşta oturuyordun bende beşiktaştayım ve kırkambara giderim hep sen nerde yaptırdın bide ne diyicem bu kremi yaptırmak için canıma.s.

sensiicim sanrım sen beşiktaşta oturuyordun bende beşiktaştayım ve kırkambara giderim hep sen nerde yaptırdın bide ne diyicem bu kremi yaptırmak için canıma.s.

ben nişantaşındaki zencefil aktardan alıyorum..orda var at kestanesi kremi..ama onların yaptığı diil..orda bi bey var o kendisi yapıyo..fabrikasyon diil yani..eczanelere yaptığından iste..zulasından çıkarıyo..6 ytl fiyatı..biraz yağlı gibi ama bi sorun olmuyo..akşamları biraz masajla sür..

Canım gözçevresi kremlerinin mutlaka faydası vardır.nemlendirme adına görevini yapıyordur.göz çevresinin derisi yüzümüzden daha hassas olduğu için oraya uygun krem kullanmakta fayda var tabi.Ama şunu unutmamak lazımki,mucize bir krem maalesef yok.Reklamlarda şu kadar zamanda bu sonuç,işte şu kullanıma böyle değişim vaadlerine pek aldanmayın.Böyle mucize bir krem icat olsaydı şayet,estetik cerrahi tarihe karışırdı.Cildi sürekli nemli tutarak masaja devam.Başka çaresi yok gibi gözüküyor senağlama

bencede cok haklısnız bende sürekli krem sürüyorum keske daha önceleri de cildime bukadar önem verseydim düşüncesiz ben:KK43:(((((

Merhabalr bende bugün akitayı bol bol inceledimm..ve gözaltı kremi için sip verdim bekliyorum ve deneyecğim.inş ii sonuç.alırımm deneyecğim yazacağım saygılar

slmlar herkese..

göz çevresindeki kırışıklıklar benim de en büyük dertlerimden biri..
27 yaşındayım, mimik çizgilerinin olması normal tabe ama benimkiler abartı biraz..
malesef sigara ve kirli hava bu süreci hızlandırıyor. :bbo:
bugüne kadar envai çeşit krem denedim, pahalısı ucuzu derken epey para döktüm..
son günlerde artık botox yaptırmak lazım filan diorum, çünkü hiç birinden sonuç alamadım.

la roche posay, sebamed ve murad kullandım.. şu an murad kullanmaya devam ediorum. 3aydır düzenli kullanmama rağmen herhangi bi iyileşme olmadı.. hatta 2 tane sinir çizgi daha da derinleşio.. bi aralar üzüm çekirdeği yağı denemiştim ama çok kullanmadan bıraktım, çünkü bu yağlar çok saf ve yeterince seyreltmeden kullanmak göz altı derisini yorabilirmiş. neyse.. murad ı kullanmaya devam ediorum çünkü gözaltım acayip kuru ve kullanamadığım zaman çok rahatsız oluorum. ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim, murad ın bu ürünü göz altımdaki torbalanmaya çoook iyi geldi. ama ince kırışıklıklar duruo hala.

buradan öğrendiğim yaş maya maskesini biraz çekinerek de olsa yapmaya başlıcam.
bakalım işe yarayacak mı?
bu maskeyi deneyen arkadaşlar varsa lütfen deneyimlerini paylaşsınlar..
:kahve:

arkadaslar lutfen bilmediginiz kremler kulanmayin cildizie benimde 23 yasindayim gulunce cizgler cikiyor am anormlde yok yada kirisik degil cildim yada kririsik bilmeiyorum analmiyorum bakinca yanliz en suan hic krem kulanmiyorum gozumun altina benim morluklar vardi vicynin krmeini aldim ruj gibi cekiyorsun ama daha baslamadim yanliz gozumun alti cildim ivrismaya baslayinca su kremi kulancam hem goz altina molruguna hemde goz altina kivilsikliga karsi cok etksi vara zaltiyor ozelikle vicynin labaarturanina sordum bana bunu onerdi ama suan kulanmam Myokine diye krem tavsiye ederim

ürün olarak MD Formulation öneririm, para tuzagi falan diyenede gulerim, cunku benim yillardir yok olmayan cok ufak sivilce izlerim bile yok oldu..

Dogal maske olarak yumurta öneririm.. sarisini saciniza beyazini gøzunuze surun :) harika gercekten 10-15dk kalmasi yeterli haftada bir kez..

az bisey yumurta beyazi icin koca yumurtayi ziyan etmeyede gerek yok üstelik, tavaya kiracaginiz yumurtayi catlattiktan sonra cok az bi tabaga gøz cevrenize yetecek kadarini dökün kalanini kizartin yiyin örnegin =)

30 yaşıma giriyorum ve göz çevremde ince kırışıklıklar görünüyo. Aktara gitmiştim bi gün, baktı sana krem veriyim dedi, kırışıklık için, 40 yaşında ve nerdeyse kırışık yoktu kadında. Daha önce duyduğum rosense ürünü kullanıyomuş. Ben tonik ve temizleme köpüğünü kullanıyorum, ama kremi denemedim. Pek önemsemiyodum kırışıkları ama derinleştikçe niye almadım diyorum, araştırıyorum ama sanırım rosense alıcam. Sitesini inceleyin isterseniz, kremin içinde üzüm ekstarı varmış, kırışıklara iyi gelir diye duymuştum bunu.

ben yüzüme sürdüğüm bepantheni gözaltlarıma da sürüyorum.göz çevresi hassas doğru ama zaten bepanthene hızlı hücre yenileyici ve göz çevresinin de buna ihtiyacı var 27 yaşındayım daha maşşallah ne kaz ayağı ne başka bir şeyim oluşmadı:nazar::nazar::nazar:

:enbuyukkk:yüz nemlendiricisini kesinlikle göz çevrene sürme çünkü göz altında yağ bezecikleri yapaar ben öyle bi hata yapmştımda ordan biliyorum bu cevabıda doktor bana vermişti ama güneş koruyucusunu sürebilirsin o göz çevresine çok iyi geliyor tabi gözkreminin üzerine,

:enbuyukkk:yüz nemlendiricisini kesinlikle göz çevrene sürme çünkü göz altında yağ bezecikleri yapaar ben öyle bi hata yapmştımda ordan biliyorum bu cevabıda doktor bana vermişti ama güneş koruyucusunu sürebilirsin o göz çevresine çok iyi geliyor tabi gözkreminin üzerine,

ben bebak ve bepanthene sürüyorum valla hiç beze falan olmadı.o çok pahalı kremlerin bu ikisinden daha iyi olduğunu hiç düşünmüyorum hele ki bepantheneden.hem zaten kırışıklığı açmak için yağa ve neme ihtiyaç var cildim de kuru olduğundan herhalde iyi geldicokacimcoook.

Gözlerinize makyaj yapıyorsunuz yapıyorsunuz siliyorsunuz siliyorsunuz ama kırısıkları fark edene kadar aklınıza bakım yapmak hiç gelmiyor.göz altlarına yağ sürülmez yag bezeleri olusur.yüze sürülen kremler göz altına sürülmez yine yag bezesi olusur.gideceksiniz dogru duzgun bir kozmetik magazasından dogru duzgun bir ürün alacaksınız,paraya kıyacaksınız.doğal ürünlerle haftalık bakım yapın ama onca kozmetik firması bir suru kimyageri yanında bosuna calıstırıp laboatuvarlar kurmuyorlar.ben yıllarca roc kullandım,bir ara vicy kullandım şimdi monteil kullanıyorum.33 yasındayım ne göz altımda ne yuzumde bir tane kırısıklık yok cunku 20 yasından beri duzenli sekilde nereme ne surmem gerekiyorsa surdum.aldıgınız kremler pahalı olabilir ama aylarca kullanıyorsunuz ve cimrilik yapıp dogru duzgun seyler almazsanız ileride sahip oldugunuz kırısklıklarınızı duzeltmek icin ortaya dökeceginiz hiç bir mebla asla cildinizi eski hale getirmeyecek.

X