Hacamat ve sülük mucizesi........

Arkadaşlar, bu tedavileri nerelerde yaptırdınız ?

ww.hacamat.info adresine girersen orda şehir şehir isim ve telefonlar var,bakabilirsin,

Uzman bi doktor hacamatçı var Süleyman bey idi sanırım,o da her ay farklı şehirlere gidiyomuş,ben de bayramdan sonra arayıp randevu alıcam...

Süleyman bey doktor değil arkadaslar
bilginize..
sadece akapunktur sülükle tedavi ve hacamat konusunda egitim almıs
yaptıkları şey jiletle ufak cizikler atıp kanı vakumlamak
bunun için doktor olması gerekmiyor, ama elbetteki rastgele kişilere gidilmez
süleyman beyin ---doktor olan bir hacamat uzmanından --eğitim aldıgını biliyorum dr mehmet kocabaş
ama süleyman bey doktor değildir

Hacamat saglik açisindan cok yii ayrica sunnet ama buyuyle neden iliskilendirdiniz anlamadim? ya da ben ayni cumlede kullandiginiz icin yanlis mi anladim acaba... :26:

olesya böyle bir rivayet var peygamber efendimizden
kökleşmiş büyüyü bile kaldıracagına dair
ben de yeni duydum
bizimle çok uğraşıldı, kibrit kutusunda cam kırıkları hayvan tüyleri, yarısı yakılmış cisimler,
devamı olmayan kan damlaları vs bulduk gördük
evimizde ve eşiğe sürüyorlar
herşey de yazılmıyor
çeken bilir

çok teşekkür ederim :KK71:

Rica ederim...

Süleyman bey doktor değil arkadaslar
bilginize..
sadece akapunktur sülükle tedavi ve hacamat konusunda egitim almıs
yaptıkları şey jiletle ufak cizikler atıp kanı vakumlamak
bunun için doktor olması gerekmiyor, ama elbetteki rastgele kişilere gidilmez
süleyman beyin ---doktor olan bir hacamat uzmanından --eğitim aldıgını biliyorum dr mehmet kocabaş
ama süleyman bey doktor değildir

Doktor derken Malezyada bu hacamat ilminin eğitimini almış olduğundan öyle yazdım,yoksa tam olarak dikkat

etmemiştim,doğrudur yani yanlış hatırlıyo olabilirim,sitede yazıyo zaten nerde nasıl eğitim aldığı falan...

Bu yöntemi yeni duydum babamdan sonra bende yaptırmayı düşünüyorum baş ağrısı için bu bi mucizeymiş gerçekten...benimde dayım yaptırdı

Uzun uzun araştırıp yazmışsınız çok faydalı bilgiler gerçekten teşekkür ederim:)

evet arkadaşım öncelikle bu tedaviye inanmak lazım.ben çok faydalarını gördüm.rica ederim çok uğraştırmadı beni,bi faydası olduysa ne güzel.

ben ümraniye de yaptırdım. ayrıca fatih te de yapan yer var.

seansı 30 tl. isteyen olursa özelden tel yazarım.

bu arada bayanlar kafadan yapılan hacamatta biraz daha şanslı. kapalı olunca zaten problem değil.

başı açıkta olsanız sadece hacamat yapılan yer traş ediliyor. bir şişe kapağı kadar alanı düşünün. o kadar yer .

ayrıca diğer saçlar o bölgeyi kapattığı için belli bile olmuyor.

bu arada bayanlar kafadan yapılan hacamatta biraz daha şanslı. kapalı olunca zaten problem değil.

başı açıkta olsanız sadece hacamat yapılan yer traş ediliyor. bir şişe kapağı kadar alanı düşünün. o kadar yer .

merhabalar arkadaşlar öncelikle konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum bende tam bu konuyla ilgili başlık açacaktım ama bu yazıyı okuyunca gerek duymadım hacamat ve sülük gerçekten çok şifalı bir tedavi yöntemi bende yaptırdım bursada arkadaşım yapıyor eşiyle beraber hemm sülük hem hacamat bu işin ehli bir doktor var aidin salih hanım ve kitabı -yitik şifanın izinde- muhakkak okunması gerek sağlık için herşeyi birebir anlatmış faydası olur die yyazma gereği duydum ..:)

merhabalar arkadaşlar öncelikle konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum bende tam bu konuyla ilgili başlık açacaktım ama bu yazıyı okuyunca gerek duymadım hacamat ve sülük gerçekten çok şifalı bir tedavi yöntemi bende yaptırdım bursada arkadaşım yapıyor eşiyle beraber hemm sülük hem hacamat bu işin ehli bir doktor var aidin salih hanım ve kitabı -yitik şifanın izinde- muhakkak okunması gerek sağlık için herşeyi birebir anlatmış faydası olur die yyazma gereği duydum ..:)

ayy hayatta yaptıramam diye düşünüyorum.rabbim gerek etmesinn yinede büyük konuşmayayım.düşünmesi bile kötü

ayy hayatta yaptıramam diye düşünüyorum.rabbim gerek etmesinn yinede büyük konuşmayayım.düşünmesi bile kötü

zaten kulaktan dolma duysak bende yaptırmazdım ama Resulullah(sav) hacamatı yapmış yaptırmış ve tavsiyee etmiştir sünnet bir tedavi yani kötü bişey değil delil var hadislerden:)

zaten kulaktan dolma duysak bende yaptırmazdım ama Resulullah(sav) hacamatı yapmış yaptırmış ve tavsiyee etmiştir sünnet bir tedavi yani kötü bişey değil delil var hadislerden:)

yo o açıdan söylemedim doğrudur ama işte böcek görmeye bile dayanamayan birisi olarak yaptıramazdım:)

yo o açıdan söylemedim doğrudur ama işte böcek görmeye bile dayanamayan birisi olarak yaptıramazdım:)

:)) hee tiksintiden dolayı o kunuda bende kendimi bastırdım ama o böcek te bizden korkuyo bunda büyük şifa varsa eğer korkmaya değmez bence hem birde şu var hacamat özellikle bir hastalığa binaen yapılmıyo yani sadece kanı temizlemek hatta sadece sünnet olduğu için bile yapılabilir ama öyle sıradan kişiler değil ehil olması lazım :KK71::KK71::KK71:

:)) hee tiksintiden dolayı o kunuda bende kendimi bastırdım ama o böcek te bizden korkuyo bunda büyük şifa varsa eğer korkmaya değmez bence hem birde şu var hacamat özellikle bir hastalığa binaen yapılmıyo yani sadece kanı temizlemek hatta sadece sünnet olduğu için bile yapılabilir ama öyle sıradan kişiler değil ehil olması lazım :KK71::KK71::KK71:

şimdi böyle diyorum ama tabi rabbim dert vermesin derman için insan her yola başvuruyor tiksinmeyi bile unutuyorsun.

bende aidin hanım sayesinde tanımıştım bu tedaviyle:)

Rica etsem teli yesimdurak@gmail.com a yollayabilir misin?

Telini yollayabilir misin lutfen? TesekkurlerQUOTE=zehrali;20660138]ben ümraniye de yaptırdım. ayrıca fatih te de yapan yer var.

ayrıca diğer saçlar o bölgeyi kapattığı için belli bile olmuyor.[/QUOTE]

arkadaşlar bende sırt ağrısı için hacemat yaptırdım sülük tedaviside var varisler için çok çok faydasını gördüm 3 yıldır işkenceye dönen sırt ağrılarımdan kurtuldum allaha şükür
işin ehlini bulun ve korkmayın internette resimlere bakınca insanın asla yaptırası gelmez korkunç gözüküyor

X