Hacamat ve sülük mucizesi........

yaklaşık 1 hafta önce aldığım ama hiç okuma isteği duymadığım Can Boğazdan Çıkar adlı kitabı okumaya başladım sabah ve daha 53. sayfasında gözüme birşey çarptı peygamberimiz Hz. Muhammet SAV. a hediye olarak Mısır Meliki Mukavvısın gönderdiği doktor
-Efendim ben 1.5 senedir buradayım siz hiç hasta olmuyorsunuz sizin ashabınızda hiç hasta olmuyor deyince Peygamberimiz
- Biz hasta olmayız çünkü biz asla acıkmadan yemek yemeyiz, yemek yediğimizde de doymadan sofradan kalkarız ve senede bir hacamat yaptırırız. Buyurmuş.

Ben hemen netten hacamatın ne olduğunu araştırmaya başladım merakla ve işte Hacamat, deri altındaki birikmiş, damarda dolaşmayan, atıl kalmış, vücuda zararlı ve biriktiği noktada ilgili organa zarar veren pis kanın vücuttan dışarıya atılması işlemidir.

Ve hacamatın faydaları

Bedeni faydaları:
Sırttan alınan kan vücutta dolaşım sistemini rahatlatır. Zira sünnet olarak tavsiye edilen bölge tüm dolaşımın uğrak noktasıdır.
Hacamat ile vücut zindeleşir, yenilenir. Hacamat olan insanın hemen kendisini daha zinde hissetmesinin nedeni budur. Vücuda canlılık ve enerji verdiğinden dolayı sık hacamat olan insanda yaşlanma gecikir ve o insanın genç görünmesine sebebiyet verir.
Hacamat bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, vücuda direnç kazandırır. Böylelikle hastalıkları da önler.
Hacamat ile vücuttan pis kanla beraber zararlı gaz, toksinler ve fazla asitler atılır.
Hacamat vücuttaki tüm ödemleri çözer.
Akupunktur etkisi sayesinde kan üretimi ile görevli organları uyarır.
Beynin, gözün vs. baştaki organların fonksiyonlarını artırır.
Göze canlılık verir, gözün görme kabiliyetini artırır. Başından hacamat olan bir insan bunu hemen fark eder. Çünkü hacamatın etkisi hemen zuhur eder.
Ağrıları giderir. Bilhassa boyun tutulmaları, kulunç ağrıları ve kireçlenme ağrıları gibi.
Psikolojik bir takım rahatsızlıklarda sinir sistemlerini rahatlatır.
Her hangi bir yerdeki tıkanıklıkları açar.
Bel ve boyun fıtığı durumlarında fıtık bölgesini rahatlatarak, ağrının azalmasını ve hatta kaybolmasını sağlar.
Özellikle migren ağrılarının kesin ve tek çözümüdür.
Diş eti çürümeleri, diş çürümesi, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları düzenli Hacamat yaptıranlarda olmaz.

Ruhi ve uhrevi faydaları:
Hacamat olan kişilerin anlama ve anlayış kabiliyetleri artar. Analitik düşünme yetenekleri, hızla karar verme yetenekleri artar.
Çağımızın hastalığı depresyonun etkilerini kaldırır.
Hacamat yaptıran kişiler zamanla iç dünyalarında kendileri ve yaratanla barışık, çevresi sosyal çevresi kuvvetli birisi haline gelir. Bunun nedeni kaygı ve endişelerden arınmış herkes çevresine enerji ve huzur yayar. Pozitif enerji de denilen dengeli, sükunet hali olur.
Kalp hizasından yapılan hacamat her türlü vesvese ve evhama iyi gelir. Kalp hizasında yapılan hacamatın kişinin manevi alemine olumlu etkilerinin olduğu eski kaynaklarda belirtilmiştir.
Yine kafadan yapılan hacamat Allah’ ın izniyle 50 yıllık büyüyü çözer ve her türlü cin musallatında da kafadan hacamat tavsiye edilir. Zira Efendimiz (S.A.V.) e büyü yapıldığında kafasından Ebu Taybe isimli şahsa hacamat yaptırmıştır.

Tedavi ettiği hastalıklar

HORMONAL HASTALIKLAR: Kalp, karaciğer arkası ve sırttan mide ile bağırsak arkasına gelen noktalardan yapılır. Ancak boğazını tutamayıp şişmanlayanlar hacamattan yardım beklememelidirler. Onlar önce kendilerine yardım etmeli ve sağlıklı beslenmeye çalışmalıdırlar. Zira bizler hacamatla zayıflatamayız, sadece hormonal bozukluktan dolayı aşırı kilolu olanlara haccamlar yardımcı olabilirler.

HORMON BOZUKLUKLARI, AŞIRI KİLO ALMA: Bu tür kişilere hacamat tedavisi çok faydalıdır. Çünkü Özellikle genç yaşta yapılırsa çok daha faydalıdır. Bu tip hastalıklarda temel prensip hormon salgılama görevini sağlayan hipofiz bezinin görevini yapmamasından, veya tıkanması sonucu oluşur. Çözüm ilgili sinirleri uyarmakla başlanır. Aşağıda yazdığımız kilitlenmişlik sorunu ile paralellik gösterir.

Bunlar kendi araştırdığım ve henüz araştırmamın çok başında bulduğum bilgiler ve ben hemen hacamat yaptırmak istiyorum. detaylı bilgilere Hacamat Nedir? Hacamat Ne Demek? burdan ulaşabilirsiniz. Ve bunu bilmediğim hiç duymadığım için üzüldüm çünkü Peygamberimiz SAV bize sağlığın bilgisini vermiş ama biz hiç duymamışız öğrenmemişiz bile.

Peygamber Efendimiz (Sallallahü aleyhi ve sellem) Hadis-i Şerif'de "Mirac'dan inerken hangi Melek cemaatine rastlasam. Ey Muhammed (Sallallahü aleyhi ve sellem)! Ümmetine hacamat olmalarını emret! dediler." buyurmuştur.

bende istanbul avrupa yakasında sülük tedavisi uygulayan güvenilir ve temiz bi yer arıyorum kızlar,bilenler bi yardımcı olabilir mi :26:

kafamda bitirdim bu işi,yani şifa olacagına inanıyorum ancak uygulayacak yer bulamıyorum :KK43:((( inş. en kısa zamanda bulurum...

Merhabalar kızlar sızlere bı konuda danışmam lazım,bana yardımcı olur musunuz.Biz 2 kez tüp bebek denedik,1.basarısız,2.de bebek oldu ama kalbı atmadı 2hafta önce aldılar.Sorunumuz eşimin spermleri hem sayıca,hem şekil bozukluğu,hareketsizlik,morfolojıde bazen 0 bazen 1.Bize bi kadını tavsiye ettiler gittik bize dediki sizde önce göbek düşük onu düzelticez sonra eşime bazı bitkisel ilaçlar verdi ilerleyen dönemde lavajlar yapıcaz vücudu temizliycez ve ensonda sülük tedavisi yapılacakmış.Biz doğru yapıyomuyuz bilmiyorum birazda korkuyorum eşime zarar verirler mi diye,yardımcı olur musunuz...

canım lavaj dedigin lavman mı? yanlış yazmışın galiba. neyse dicegim şu ki yaptırcagınız tedavide bi sakınca yok korkma,yani yan etkisi olacak hiç bişey yok tam tersi cok fazla artıları var. hele ki sülüklerin. lavmanda keza öyle. ancak lavmanı kim yapacak?eşin kendi mi yoksa uzman biri yardım edecek mi? biraz dikkat edilmesi gerekiyo cunku lavmanda.yanlış uygulama olmasın diye.
düşünce yapısıda önemli bu tedavide. yani muhakkak sonuç alacagınıza inanarak gidin ve tedaviden korkmayın bu düşünceyi silin kafanızdan ki çagırmış olmayasınız kötü enerciyi :KK34:
Allah şifa versin....

narr cevap yazdıgın için tesekkur ederim.Evet lavman yanlış yazmışım,yapacak kişi hem biyolok hemde marankı gibi azerbeycanda egitim almış azeri birisi...İçime su serptin,çünkü eşime zarar gelsin istemem...

hem de nasıl mucize :) ellerimdeki ileri derece egzamadan sülük sayesinde kurtuldum çok şükür :21:

mehaba,
benim de ellerim de yıllardır kurtulamadığım egzama var...sülükleri tam egzamalı noktalara mı yoksa elin herhangi bir noktasına mı tuttunuz acaba?

hem de nasıl mucize :) ellerimdeki ileri derece egzamadan sülük sayesinde kurtuldum çok şükür :21:

lutfen banada yardımcı olun .suluk yaptırdım 10gun oldu fazla bı degısıklık yok ellerımde kac defa yaptırak gerekıyo.yapmadıgım sey kalmadı

ben ümraniye de yaptırdım. ayrıca fatih te de yapan yer var.

seansı 30 tl. isteyen olursa özelden tel yazarım.

bu arada bayanlar kafadan yapılan hacamatta biraz daha şanslı. kapalı olunca zaten problem değil.

başı açıkta olsanız sadece hacamat yapılan yer traş ediliyor. bir şişe kapağı kadar alanı düşünün. o kadar yer .

ayrıca diğer saçlar o bölgeyi kapattığı için belli bile olmuyor.

merhaba
ben de iletisim bilgisi alabilir miyim. ozel mesaj atmaya calıstım ama atamadı. murvetesmer@gmail.com a gonderir seniz cok sevinirim

Telini yollayabilir misin lutfen? TesekkurlerQUOTE=zehrali;20660138]ben ümraniye de yaptırdım. ayrıca fatih te de yapan yer var.

bu arada bayanlar kafadan yapılan hacamatta biraz daha şanslı. kapalı olunca zaten problem değil.

başı açıkta olsanız sadece hacamat yapılan yer traş ediliyor. bir şişe kapağı kadar alanı düşünün. o kadar yer .

[/QUOTE]

tel:ümraniye hatice hanım xxxxxxxxx

biraz geç oldu ama kusuruma bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım biraz daha kapsamlı cevap vermem gerekli :)) Ben yaklaşık 4 sene çektim bu egzamadan :KK43:( O zaman çocuklarım da küçüktü altlarının bezi, banyoları, yemek , bulaşık derken parmaklarımı oynatamaz hale gelmiştim. Eşimin yemek yaptığını bilirim o derece oynatamazdım parmaklarımı :KK43:( evi süpürsem, toz alsam hemen kanamaya başlardı . Kayınvalidem duymuş birinden tamamen geçirdi diye . Artık canıma tak etmişti, ne deseler yapacak durumdaydım.İlk defa sanırım 3 sene önce koyduk sülükleri ellerimin üzerine avuç içlerine gelmeyecek şekilde . İlk seferinde biraz hafifletti, daha sonraki koyuşumuzda oldukça iyileşti. En son geçen sene koyduk artık tamamen geçti ne yara ne de kaşıntı hiç birşey kalmadı. Umarım sizlere de faydası olur Rabbim size de şifa eder ...Yalnız uyulması gereken bazı kurallar varmış.Sülük koyulmadan önce kan sulandırıcı ilaçlar içmemek ve sonrasında 3 gün boyunca hayvansal gıda yememek. İnşallah yardımcı olabilmişimdir :))

lutfen banada yardımcı olun .suluk yaptırdım 10gun oldu fazla bı degısıklık yok ellerımde kac defa yaptırak gerekıyo.yapmadıgım sey kalmadı

canım sülüğün faidesi en az 15 günden sonra gösterir bide hastalığın şiddetine göre seanslara devam etmek lazım..
benim bile 4. seansımdayım 7. seansa kadar devam edicem inş.

kızlar fatih te oturuyorum varis için sülük tedavisi yaptırmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir yer varmı

ben ümraniye de yaptırdım. ayrıca fatih te de yapan yer var.

arkadaşım bana telefon ve adresini özelden mesajla gönderir misin...şimdiden çok teşekkür ederim

kızlar söylemeden geçmek istemedim belki okuyan biri faydalanır. eşim şeker hastası ve bir arkadaşının tavsiyesiyle iki gün önce hacamat yaptırmış. hacamatın ertesi gün eşimin gün boyu kan şekeri düzeyleri her zamankine düşük çıktı. üstelik günde 2 kez insülin kullanıyor ve 2. sini kullanmayı unutmuş. ona rağmen şekeri yüksek değildi. biz bunu hacamata bağladık. internetten bir kaç yerde okudum gerçekten de faydası varmış.

ben de gitmeyi istiyorum onun gittiği yere çünkü migrenim var. migrene çok iyi geliyormuş.bu ağrılardan kurtulmak için deneyeceğim inşallah.

tecrübe edenler bizimle paylaşırlarsa çok iyi olur. ben de yaptırırsam yazacağım inşallah.

kızlar söylemeden geçmek istemedim belki okuyan biri faydalanır. eşim şeker hastası ve bir arkadaşının tavsiyesiyle iki gün önce hacamat yaptırmış. hacamatın ertesi gün eşimin gün boyu kan şekeri düzeyleri her zamankine düşük çıktı. üstelik günde 2 kez insülin kullanıyor ve 2. sini kullanmayı unutmuş. ona rağmen şekeri yüksek değildi. biz bunu hacamata bağladık. internetten bir kaç yerde okudum gerçekten de faydası varmış.

ben de gitmeyi istiyorum onun gittiği yere çünkü migrenim var. migrene çok iyi geliyormuş.bu ağrılardan kurtulmak için deneyeceğim inşallah.

tecrübe edenler bizimle paylaşırlarsa çok iyi olur. ben de yaptırırsam yazacağım inşallah.

bende hacamat taraması yaptırıyorum
4 bölgeme yapıldı
kronik fibromiyalji(yumuşak doku romatizması)göz ağrılarım geçti
sürekli burnum tıkalıdır alerjik artık nefes alıyorum nefes alırken ciğerlerimden aldığımı hissediyorum benim için mucize yani
daha birsürü faydasını görüyorum yaşadıkça
rahat yürüyorum yorulmuyorum
ruhsal sıkıntılarım azaldı
sinirim azaldı
benimde şekerim düşük çıkıyo hacamattan mı acaba
eşiniz hangi bölgesine yaptırdı

bende hacamat taraması yaptırıyorum
4 bölgeme yapıldı
kronik fibromiyalji(yumuşak doku romatizması)göz ağrılarım geçti
sürekli burnum tıkalıdır alerjik artık nefes alıyorum nefes alırken ciğerlerimden aldığımı hissediyorum benim için mucize yani
daha birsürü faydasını görüyorum yaşadıkça
rahat yürüyorum yorulmuyorum
ruhsal sıkıntılarım azaldı
sinirim azaldı
benimde şekerim düşük çıkıyo hacamattan mı acaba
eşiniz hangi bölgesine yaptırdı

eşim baş ve belden yaptırdı. o günden beri bel ve baş ağrısı çekmediğini söylüyor. mucize gibi.

X