Hacettepe meme büyütme ameliyatı korkuyorum... :( yardım edin

Estetik dikiş canım duş aldım ama hala bantlar düşmedi. Sen mail adresini vermiştin sanırım eğer Korkmazsan resim yollayayım morluklar var ama :) yeni resimler çektim.

Pinksade resim ekledin mi diye bakim dedim.Daha arkadaşlık listemde bile değilmişsin.Arkadaşlık isteği gönderdim.Bu arada acilen resimlerini görmek istiyoruz canım.

Estetik dikiş canım duş aldım ama hala bantlar düşmedi. Sen mail adresini vermiştin sanırım eğer Korkmazsan resim yollayayım morluklar var ama :) yeni resimler çektim.

Hemen gönder cnm bekliyorum bende sana göndercem heheheeee bi iyilesseydim yaa öffff:KK52:

Yaranin yani dikis yerinin biraz toparlanmasini beklesen daha ii olur sanki cnm yani bi iki hafta sonra baslamak dahami ii olurki orasi simdi cok hassas olurya hani.burda bicok arkadasmz kullanmiyo sanirim krem bide bicok dr gerekgormuyo sanirim ama kullanilmasinda fayda vardir mutlaka acik tenli olunca ozellikle:)

Canım tutamıyorum kendimi ya bugün 2 tane içtim. Doktorum aradı ona sordum kremi 10 gün sonra kullanmaya başlayabilirsin dedi sporcu sütyenini de çıkarabilirsin dedi :)) ama çıkarınca diğerleriyle rahat edemedim onun gibi sıkmadıkları için baskı yapıyor.

Pinksade resim ekledin mi diye bakim dedim.Daha arkadaşlık listemde bile değilmişsin.Arkadaşlık isteği gönderdim.Bu arada acilen resimlerini görmek istiyoruz canım.

Canım telefondan giriyorum forma baktım yapmaya çalıştım ama burdan birçok şeyi yapamıyorsun. Kızlara mail attım istersen adresini yaz sanada mail atıyım.

Ne iradesi.. O kadar çok gitgel yaşıyorum ki.. Kendimi teselli etmeye çalışıyorum. Bak öksürmüyorsun, cildin aydınlaştı daha bir güzelleştin diye... İçmek istemiyorum sadece ve kendimi zorluyorum. :KK43: Sen de bırakamam diye düşünme.. Zorundayım diye düşün.
Benim bu gün 2 haftam doldu. 400 cc takıldı. Ve benimle eş zamanlı olan arkadaşların yumuşadı. Benimkiler hala füze gibiler :/ Yataktan kalkarken hele, feci şekilde sızlıyorlar... Bir ayım dolsa da masajlarıma başlasam diye bekliyorum işte...

Sigaradan dolayımı yumuşama olmadı acaba!! Ben içmeye başladım tabi günde 1 veya 2. Ama sızlama falan kalmadı bende canım. İyi teselli ediyorsun kendini ben yapamıyorum :KK43:

Kızlar telefondan giriyorum arkadaşlık talepleriniz bile görünmüyor inanınki. yarın bilgisayardan giricem arkadaşlıkları kabul edip albüm oluşturucam aksilik olmazsa. :KK66:

Canım bir sürü foto gönderdim aldın mu mailleri

Aldım cnm harika duruyorlar gerçekten ya imrendim valla. Emin ol çektiğin sıkıntılara değdi bikiniden taşmış :KK9: hani biz ne istediğimizi söylüyoruzya dr a onlar dogru kararı daha iyi vermiş. Başarılı benim notum 10:KK52:

Sordum dr a dokunda var 225 250 olur dedi göz kararı ama ben özellikte yüksek istiyorum yanlardan taşmasın derim çok genişlemesin dedim ama dogru kararı onlar daha iyi bilir zaten büyük bi dokun varsa küçük takacak degiller herhalde. Ameliyatta deniyorlarmış okudugum kadarıyla

Sordum dr a dokunda var 225 250 olur dedi göz kararı ama ben özellikte yüksek istiyorum yanlardan taşmasın derim çok genişlemesin dedim ama dogru kararı onlar daha iyi bilir zaten büyük bi dokun varsa küçük takacak degiller herhalde. Ameliyatta deniyorlarmış okudugum kadarıyla

Bence sende de iyi durur 225-250 yuvarlak konuşurken ccler küçük geliyor ama hiç öyle durmuyorlar benimkiler kocaman hatta böyle kalmayacak küçülecek diye avutuyorum kendimi :) ameliyatımda 200cc den 300 cc ye kadar getirtmişti Ömer bey ben öyle gördüm ve denemiş en iyi duranı ve göğüs kafesimin alabildiğini takmış :KK66:

ben senden 2 yaş büyüğüm 10 ay oldu kas altı 300 meme altı kesisi, boy 1.60 kilom 48 di. şimdi 52 kiloyum. Benimki kadar acımayacak korkma kas altı en ağırı senin ki rahat olacak

fairtale beni ekler misin....bende 300 cc modarate profil kas alti mentor taktilacak ....az vaktim kaldi,,,,250 mi ye mi dusursem diyorum??? 175 boyum var...

Kızlar telefondan giriyorum arkadaşlık talepleriniz bile görünmüyor inanınki. yarın bilgisayardan giricem arkadaşlıkları kabul edip albüm oluşturucam aksilik olmazsa. :KK66:
Telefondan foruma girdiğin zaman forum görüntüsü bilgisayardan girdiğin zamanki görüntüden farklı ise en aşşagıya in..FULL SİTE Yazısını tıkla,görüntü düzelecek :KK66: Birde öyle dene bakalım :KK66:

Canım umarım bende en kısa sürede herşeyi atlatır sadece görüntüleriyle ilgilenirim inşallah :KK66: normal sütyen takmaktan korkuyorum bende canım acırsa diye bir süre bol kıyafetlerle sporcuyu takmaya devam edicem sanırım :) dikişlerinin üzerindeki küçük bantlar düştü mü ??

hayır daha düşmediler kendi kendilerine düşeceklerini de düşünmüyorum açkçası, ama dikişler hala onlara bağlı olabilir dye çıkarmaya da korkuyorum. 30unda tekrar gidicem o zaman ömer bey çıkartır belki.

Cnm pansuman ne zmn yaptırman gerekiyo dr bişey söylemedi mi senin dikişlerin ne zmn alınacak kendi kendine mi düşecek.

Aldım cnm harika duruyorlar gerçekten ya imrendim valla. Emin ol çektiğin sıkıntılara değdi bikiniden taşmış :KK9: hani biz ne istediğimizi söylüyoruzya dr a onlar dogru kararı daha iyi vermiş. Başarılı benim notum 10:KK52:

Telefondan foruma girdiğin zaman forum görüntüsü bilgisayardan girdiğin zamanki görüntüden farklı ise en aşşagıya in..FULL SİTE Yazısını tıkla,görüntü düzelecek :KK66: Birde öyle dene bakalım :KK66:

Arzumcum teşekkürler tarif ettiğin gibi yaptım sanırım yükledim :) ters oldu resimler ama :)

hayır daha düşmediler kendi kendilerine düşeceklerini de düşünmüyorum açkçası, ama dikişler hala onlara bağlı olabilir dye çıkarmaya da korkuyorum. 30unda tekrar gidicem o zaman ömer bey çıkartır belki.

Aa neden düşmedilerki doktor bana duş aldıkça Islandıkça düşeceğini söylemişti :KK43:

X