Hacettepe meme büyütme ameliyatı korkuyorum... :( yardım edin

Sağol canım. Umarım biran önce toparlarım. Kendimi çok garip hissediyorum yatmaktan sırtım belim ağrıyor dikişlerim kaşınıyor sporcu sütyeni takıldı lastik tam dikişlere geliyor :KK43: bazen sancı giriyor. Ve boğazım acıyor ağzıma takılan hortum yüzünden dudağımda morarmış ;(

bende bunları yaşarım diye korkuyorum :/ sonuç mükemmel olacaktır inşallah

Kızlar ameliyat oldum. Ama çok ağrım var bir sürü iğne yaptılar bana geçmedi. Senin hiç ağrı eşiğin yokmuş dediler. 225cc kas üstü olmuş. Çok güzel olmuşlar gördüm ama bu acıyı çekmeye değer mi karar veremedim.

canım çok geçmiş olsun önceki sayfalarda mesajın vardı kimse moral vermeyecekmi banaaaa diye :-)
bak ameliyat geçti gitti maşalalh allah nazarlardan saklasın

:nazar::nazar::nazar:

Foruma giriş yaptığında BENİ HATIRLA seçeneğini işaretleki zaman aşımına uğrayıp çıkış yapmasın :KK66:
Ha gayret,olacak olacak :KK70:

ben bi kere yaptım arzum şimdi misal sayfaları kapattım ama pc den geçmişe girersem ve kk dan herhangi bi sayfayı tıklayınca açılan sayfada direk bilgilerim var bi türlü iptal edemedim şifremi değiştirdim yok olmuyo yine açılıyo.. benim oğlum pc yi çok kurcalar bi gün karıştırıp açacak diye geçmişi de siliyorum mecburen :KK53: :KK53: gizlilik ayarları profil ayarları baktım ama bi çözüm bulamadım malesef..

ben bi kere yaptım arzum şimdi misal sayfaları kapattım ama pc den geçmişe girersem ve kk dan herhangi bi sayfayı tıklayınca açılan sayfada direk bilgilerim var bi türlü iptal edemedim şifremi değiştirdim yok olmuyo yine açılıyo.. benim oğlum pc yi çok kurcalar bi gün karıştırıp açacak diye geçmişi de siliyorum mecburen :KK53: :KK53: gizlilik ayarları profil ayarları baktım ama bi çözüm bulamadım malesef..
O zaman hani en üstte profilim,kullanıcı kontrol paneli yazıları varya ..İşte onların en sonunda ÇIKIŞ seçeneği var.Onu tıklayıp çıkış yaparsan forumu açtığında tekrar giriş yapmak zorunda kalırsın,açık kalmaz yani :KK66:

Merhaba bayanlar. Meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdiğimde internette araştırma yaparken tesadüfen size rastladım yaklaşık 3 aydır yazdıklarınızı okuyorum. Burada okuduğum olumlu referanslarınızla Ankara ya Hacettepe hastanesine Ömer beyle görüşmeye gittim. Çok olumlu ve güzel geçti samimi, bana güven verdi. Kararımı verdim 13 Eylül cuma allah kısmet ederse ameliyat olacağım. Kas üstü 200cc yuvarlak meme altı kesisi. 2 günüm kaldı :KK43: ağrı eşiği düşük hastanelere fobisi olan biriyim canım acımasa da ağlarım :) bu huyumu sevmiyorum ama böyleyim. İlk kez narkoz alacağım ilk kez ameliyat olacağım bu yüzden neyle karşı karşıya kalacağım konusunda sadece yazdıklarınız sayesinde fikrim var. Bu ameliyatı olmayı çok istiyorum bir o kadar da korkuyorum ya son anda ben vazgeçtim deyip çıkarsam :KK43:( Kızlar bana yardım edin motivasyona çok ihtiyacım var. Zaman yaklaştıkça nefesin kesiliyor kalbim sıkışıyor resmen şimdi böyleysem hastanede ne yapacağım :KK43:( Kas üstü ameliyat olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba süreçleriyle ilgili bilgilerini paylaşabilirler mi ??

sonrasında deneyimlerini mutlaka paylaş bekliyoruz

Canım en son durumun nedir acaba , ağrıların hala dinmedi mi ? göğüslerin istediğin gibi güzel duruyor mu ? çook çook geçmiş olsun. acil şifalar diliyorum sana

Kızlar yardım edin :KK43: her geçen gün daha iyim bugün ilk kez dışarı çıktım kısa bir yürüş yaptım evde de sürekli oturdum misafirlerim vardı ama artık akşam saati ağrılarım başladı. Enterasan olan yorulunca sadece sağ göğsüme kramp gibi ağrı giriyor ve sağ göğsüm daha şiş :KK43:( sol göğsüm ise daha şekle girdi şişlik geçti ağrıda olmuyor. Ne yapıcam ben bu normal midir?? Sol iyi :) sağ hala sıkıntılı çok korkutuyor beni..!

Kızlar yardım edin :KK43: her geçen gün daha iyim bugün ilk kez dışarı çıktım kısa bir yürüş yaptım evde de sürekli oturdum misafirlerim vardı ama artık akşam saati ağrılarım başladı. Enterasan olan yorulunca sadece sağ göğsüme kramp gibi ağrı giriyor ve sağ göğsüm daha şiş :KK43:( sol göğsüm ise daha şekle girdi şişlik geçti ağrıda olmuyor. Ne yapıcam ben bu normal midir?? Sol iyi :) sağ hala sıkıntılı çok korkutuyor beni..!

normal canım benim de sol daha erken şekle girdi sağda daha küçük protez olmasına rağmen hala çok şiş var merak etme düzelecektir

X