Hadi bakalım :) Cinnet abla onlayn

Ben de yeni dogum yaptim aman Allahim 10 yas yaslandim sanirim kilo almadim ama posturum bozuldu gunum yok gecem yok uykum yok
adam bi yemege cikalim diyo kafamda 10 tane dert covid mi oluruz bebis mi durmaz nerde emicek nerde o eski hallerim nerde simdiki bakimim. Erkek olsam bende sogurdum dedim kendimden. Zor cok zor hem anne hem es hem de kendin olmak.
Care paylasmakta beraber yipranirlarsa dertten daha bi asik oluyo insan. Simdi ben hazirlanirken babasi altini degistiriyo gece beraber uyaniyoruz. Beraber yoruluyoruz. Bence arkadasiniz esine cocuklarin sorumlulugunu versin biraz bakimini eglencesini kendine yatirim yaomayi ibmal etmesin. Acik ve net adam kadindan sikilmis sacma tavirlari bu yuzden.

Ben de yeni dogum yaptim aman Allahim 10 yas yaslandim sanirim kilo almadim ama posturum bozuldu gunum yok gecem yok uykum yok
adam bi yemege cikalim diyo kafamda 10 tane dert covid mi oluruz bebis mi durmaz nerde emicek nerde o eski hallerim nerde simdiki bakimim. Erkek olsam bende sogurdum dedim kendimden. Zor cok zor hem anne hem es hem de kendin olmak.
Care paylasmakta beraber yipranirlarsa dertten daha bi asik oluyo insan. Simdi ben hazirlanirken babasi altini degistiriyo gece beraber uyaniyoruz. Beraber yoruluyoruz. Bence arkadasiniz esine cocuklarin sorumlulugunu versin biraz bakimini eglencesini kendine yatirim yaomayi ibmal etmesin. Acik ve net adam kadindan sikilmis sacma tavirlari bu yuzden.
Güle güle büyütün bebeğinizi 🌸 ben sizin şuan tazecik yaşadığınız o duyguları yaklaşık 2 yıldır yaşıyorum. Bizim özel durumlarımızla beraber hem bebeğimin sağlık sorunları, hemde çok zor bir bebek oluşu herşeyi burnumuzdan getirdi. Biz de birbirimizin burnundan.. Büyüdükçe düzelir diyorlar büyüdükçe daha zor oluyor aslında yenidoğan dönemleri ne kıymetliymiş aslında.

Onlarda da var görev paylaşımı eşi işe giderken o bakıyor çocuklara, kendi işe giderken de kocası bakıyor. Evde sorumlulukları da eşit aslında

C CiNNET NUR cozuldumu durum esi neden boyleymis’ozel degilse
Bir konuşuyor bir konuşmuyor diyor. Kafasına benim gizli saklı konuştuğumu ve her yere şifre koymamı takmış kendince kuruyor bence diyor. Zamanı gelince ortaya dökeceğim dediği şey de muhtemelen açığımı arıyor diyor. Kafayı yemiş kendi haline bırak dedim de.. bence bir b.klar çıkarıp başından atmaya çalışıyor gibi

Bir konuşuyor bir konuşmuyor diyor. Kafasına benim gizli saklı konuştuğumu ve her yere şifre koymamı takmış kendince kuruyor bence diyor. Zamanı gelince ortaya dökeceğim dediği şey de muhtemelen açığımı arıyor diyor. Kafayı yemiş kendi haline bırak dedim de.. bence bir b.klar çıkarıp başından atmaya çalışıyor gibi
Erkekler neden boyle ya iyiliksiz hepsi bana da oyle geldi resmen gozden cikarmis sevgi saygi bitmis cok uzuldum insallah duzelirler
Kadinlar cok etmek veriyor ama hep bosa

Kadın kocasının statüsünü veya görünüşünü kendinden daha üstte görmeye başlayınca kıskançlık oluşmuş gibi. Çok kıskanılmak herkesi ilişkiden soğutan bir durum. Üstüne de çocuk gelmiş. Çocuk planlı mı gelmiş? Yani yanlış zamanlama değil mi çünkü özgüvenin düşükse, evde tartışma fazlaysa gebelik lohusalık derken iyice zorlanıyorsun.

ya nolmuş bu olay cinnet abla çok merak ettim bir gel de anlat hele

Çok uzun, ayrıntının da ayrıntısı vat
İlk defa bir konuyu okumaya debelendim ama okuyamDım
Zaten eski konu
Boşuna vakit harcamışım :KK70:

Bence bu adamın hayatında biri vardı.ne de olsa bosanirim diye salmisti evliliği.o da ne ? Yanlışlıkla birlikte oldular ve adam buna pişman oldu .şimdi nasıl kurtulacağım diye düşünüyor

Cümleten merhabalar arkadaşlar bu sefer güzin ablalığa büründüm de geldim .d Hayret bayağıdır kendi dertlerimle alakalı sızlanmamışım aman aman şeytan kulağına kurşun 🤫

Bu sefer arkadaşım için açıyorum bu konuyu etrafı en az benimki kadar çar çakalla dolu olduğu için mümkün olduğunca az detay vererek tanıtmaya çalışacağım.

Kendisi 12 yıllık arkadaşım tabiri caizse kadim dostum olur. 7 yıldır evli ve 2 tane çocuğu var. Sağlık sektöründe çalışıyor eşi de kamu da.. 5 yıllık sevgililik döneminden sonra evlendiler ikisi de 29 yaşında. Eşi beyefendi benim arkadaşımla tanıştığında arkadaşım sağlık sektöründe yeni çalışmaya başlamış kendisi işsiz güçsüz biriymiş ve arkadaşımın yoğun desteğiyle ve çabasıyla (ders çalıştırma,üniversiteyi kazandırma,meslek edindirme) şuan bulunduğu konuma getirtmiş. Bir nevi kendini onun geleceğine adamış diyebilirim.
Eşini de kamuya soktuktan sonra aşırı bir tutku ve sevişerek🤗 evlenmişler.

Sonrasında kendisini ekstra geliştirmesine, efendim galeriler açmasına büyük işler yapmasına aşırı katkıları olmuş. Maddi olarak bayağı iyiler diyebilirim.. Vallahi biz bu çocuğu ilk tanıdığımızda tam napıyon gardaş 50 kuruş varmısıncılardandı şimdi tarzlar,giyimler, karizmalar havalarda uçuşuyor.

Buraya kadar herşey güzel geldi değil mi? Sevgiliyken ikisi de eşit derecede birbirine karşı kıskanç ve kısıtlayıcıyken evlendikten sonra bu ulvi görevi arkadaşım tek başına üstlenmiş :)
Adamı sürekli darlayan, neredesin, ne yapıyorsun,kiminlesin diye dakika başı arayan vsvs
Anlayacağınız havada uçan dişi sinekten bile kıskanan bir kadın haline gelmiş. Özellikle ilk aşk meyveleri doğduktan sonra..

Zaten çocuk olunca bu dalkavuklara bir şeyler oluyor kadınlara da kesinlikle daha fazla darlayıp hayattan bezdirmelisin güncellemesi yükleniyor.

2. Çocukları pandemi döneminde doğup bir takım (düzelebilir) anomaliyle dünyaya gelince orası kopma noktası oluyor. Hastalıklar, hastaneler gitgeller doğal olarak daha fazla yıpratmış. (bunu en iyi ben bilirim diyeceğim.)

Velhasıl çocuk şuan sağlığına kavuştu ama bizimkilerin evliliği de Dallas’a döndü. Arkadaşım akıl almaz durdurulamaz kıskançlıklarına kaldığı yerden son hız devam etmiş adamın yeter artık be dediği noktaya geldiğinde bu işe ciddi manada dur demeliyim deyip konuyu bizimle paylaştı. Neyse ben buna akıl verdim yapma, etme, bulaşma sen sıktıkça daha da kaçacak falan benim taktik işe yaradı da araları düzeldi.

Tabi hala arkadaşımı dizginlemeye çalışıyorum,kendisi de durumun ciddiyetinin evliliklerinin bitme noktasına geldiğinin farkında ve birşeyleri düzeltme çabasında.(ki düzeldi de)

Derken 2 gün önce ortada hiçbir şey yokken hatta akşamında fingirdeyip sabahına mutlu mesut uyanmışken eşinin bir anda modu düşüyor sebebi yok sebebi olmayınca ne anlamsız değil mi ? Erkeklerin de regli günleri var sanırım diye düşündürürcesine.

Arkadaşım ne oldu neden böyle modun düştü herşey çok güzeldi falan diye konuşturmaya çalışıyor eşi de bir şey yok diye tersleyerek cevap veriyor. Bize danıştı zaten şu ara eşime ne demeliyim diye sürekli bize sorduğu için bunu danışmaması olmazdı değil mi?

Dedik mesaj mı yakalattın yok telefon şifreli. Arkadaşınla dedikodu yaparken mi dinledi acaba ? Yok o evdeyken kimseyle konuşmuyorum. Ailesiyle mi bir problemi var, sordum yok dedi. Seninle alakalı olmadığına eminsin değil mi ? Bunu da sorduğumda bir şey yok diye bağırıyor vs vs.

Dün tüm gün ağzından bir kelime çıkmamış hatta evin içerisinde görmezden geliyormuş. Dün gece de içmiş(öyle huyu yokmuş) eve öyle gelmiş :) sanki Türk filmi çekiyoruz, çakma Tarık akan seni.

Dedimki yükselme hazır kafası da tatlıymış bir daha sor bakalım sıkıntı ne neden böyle yapıyorsun sorun bensem söyle birlikte çözelim vs diye. Beyimiz çok sinirliymiş, bana dokunma bir şey var evet ama şimdi söylemeyeceğim zamanı gelince herşey çıkacak ortaya demiş başından salmış.

Garibim kara kara düşünüyor bizde beraber. İşten eve evden işe gidip gelen bir kadın. Öyle fazla sosyal de değil 2 çocukla ne kadar sosyal olabilir hem. Arkadaşımın da söylemesiyle vallahi benim yaptığım bir şey yok olsa sizden mi saklayacağım diyor.

Eee kızlar şimdi biz buna ne kulp bulalım siz söyleyin? Bu gizemli adam Kristen neden böyle yapıyor, kıçı başı ayrı oynuyor ?

Dipnot: Atladığım detaylar olabilir elimden geldiğince kısa tutmaya çalıştım başaramadım da🤪 Anlamanız için kaçırdığım detay varsa onu da belirtirseniz sevinirim.

Aşırı dipnot: Körün gözü açılınca attığı ilk şey bastonudur demeyi unutmuştum. .dd bu sözü de hep bir yerlerde kullanmak istemiştim şükürler olsun ki nasip oldu
Kalacak olana bir sac teli yeter
Gidene kelepçe taksan bağlasan durmaz
Sal ablacım kendini de adamı da dönerse senindir zaten🤣

Bence bu adamın hayatında biri vardı.ne de olsa bosanirim diye salmisti evliliği.o da ne ? Yanlışlıkla birlikte oldular ve adam buna pişman oldu .şimdi nasıl kurtulacağım diye düşünüyor
Konu sahibi barıştılar iyiler diyor siz inatla adamın hayatına birini sokacaksınız yani araya😅 Erkekler o kadar basit, düz, saçmasapan insanlar değil ya her şeyde başka neden olamaz diye aldatmaya yorulmaz ki. Sayfalarca aldatıyor diyenler olmuş zaten konu çözülmüş hala aldatmış ama pişman olmuş 🤪

X