Hadi para biriktirmeye başlayalım

selam kızlarr:))ben geldim bugün itibariyle 10 ytl ile başladım kumbarama para atmaya :)) 1 eylüle kadar açmak yok süpriz olsun açtığımda bozuk tüm ne kadar atabiliyosam atıcam bakalımm ya birbirimize destek olalım da çok mecbur kalmadığımız sürece açmayalım kıslarrr 1 eylül de açıp birbirimize söyleriz her ay böyle devam edebilirsek süper olur yaa ben çok sevdim bu forumu bayıldım valla çok eğlenceli hep birlikte para biriktirmek zaten hayatta paylaşmak kadar güzel bişey yok yaa:))

Tamam 1 Eylülde açıyoruz vereliniortak
evet canim,ben de 1 eylulde acicam...3 kisiyiz galiba 1 eylulde acan....basarilaaaaaar
selam kızlarr:))ben geldim bugün itibariyle 10 ytl ile başladım kumbarama para atmaya :)) 1 eylüle kadar açmak yok süpriz olsun açtığımda bozuk tüm ne kadar atabiliyosam atıcam bakalımm ya birbirimize destek olalım da çok mecbur kalmadığımız sürece açmayalım kıslarrr 1 eylül de açıp birbirimize söyleriz her ay böyle devam edebilirsek süper olur yaa ben çok sevdim bu forumu bayıldım valla çok eğlenceli hep birlikte para biriktirmek zaten hayatta paylaşmak kadar güzel bişey yok yaa:))

canim,ben de dun basladim,elime geceni atiyorum icine,,,,bakalim, ne olucak...basarilar diliyorum sana da :)

tatildeydim ara verdim biriktirmeye ama arada kaçamak yapıp attım çantaya:jeyyar:
bugün tekrardan başlıyorum inşallah:Saruboceq:
5 lira benden kızçeler:eek:
Allah bereket versin

Kızlar tesadüfen gördüm topiğinizi ben aslında 3 gündür başlamıştım para biriktirmeye tesadüf te buraya denk geldim
sabah saydım 19 tl olmuş bile
ama kilitli bişey almak lazım yoksa darda kalınca alınır içinden
herkesin parası bol olur inşallah

heyy bende katılıcam sizehihoyyyt

Oh oh artıyor sayımız kaydirigubbakcemile5 Aso sana da şimdiden hayırlı kazançlar canım.

Kızlar tesadüfen gördüm topiğinizi ben aslında 3 gündür başlamıştım para biriktirmeye tesadüf te buraya denk geldim
sabah saydım 19 tl olmuş bile
ama kilitli bişey almak lazım yoksa darda kalınca alınır içinden
herkesin parası bol olur inşallah

Ben de dün dayanamadım saydım lülülülülülü Daha 13tl.Dün para atamadım.Ama saymıcam bidaha ya büyüsü kaçıyor.

Sayımız gittikçe artıyor,ne kadar güzellll:lepi:Herkese bereketli kumbaralar...

Valla ben hergün sayıyorumkaydirigubbakcemile3 Bugün 81 YTL olmuş,saydıkça daha çok biriktiresim geliyorsırnaşık şey...

selam kıslarrr pamuk eller kumbaralara hadi bakalım kaç kişi olduk 1 eylülde açacak olan bakalımyerimseniben

Oh oh artıyor sayımız kaydirigubbakcemile5 Aso sana da şimdiden hayırlı kazançlar canım.

herkese hayırlı kazançlaropuyorumnanaktan

Ben de dün dayanamadım saydım lülülülülülü Daha 13tl.Dün para atamadım.Ama saymıcam bidaha ya büyüsü kaçıyor.

bende saymıcam bi daha şekerim
az gibi geliyo sayınca
bırakıcam çoğalsın kendikaydirigubbakcemile3yerimseniben

azelyatatlım çok teşekkür ederimŞenizallah paramızın bereketini bol etsinzemuszemus
kumbaram yok şu an,kendime afilli bi kumbara almak istiyorum:jeyyar:
bu gün bissürü bozuk parayı topladım,saymadım ama,kumbarama atarken saycamopuyorumnanaktan

azelyatatlım çok teşekkür ederimŞenizallah paramızın bereketini bol etsinzemuszemus
kumbaram yok şu an,kendime afilli bi kumbara almak istiyorum:jeyyar:
bu gün bissürü bozuk parayı topladım,saymadım ama,kumbarama atarken saycamopuyorumnanaktan

bende alcam şöyle afillisinden bi kumbara dediğin gibi şekercimzemuszemuszemuszemuszemuszemus

bende alcam şöyle afillisinden bi kumbara dediğin gibi şekercimzemuszemuszemuszemuszemuszemus

alınca resminide koyalımmıhihoyyyt
şimdilik pembe bi kutum var küçük,ona koydum,evdeki herkezden para çaldımkaydirigubbakcemile2ama göstere göstere çaldım hihihihi:smiley-cool:hepsi bozuk yii-huusüprizzzzzveee şu anki param 7 tlhihoyyyt

ben paralarimi saymiyorum...cunku kilitli :) 1 eylulde acicam,surpriz olsun...

alınca resminide koyalımmıhihoyyyt
şimdilik pembe bi kutum var küçük,ona koydum,evdeki herkezden para çaldımkaydirigubbakcemile2ama göstere göstere çaldım hihihihi:smiley-cool:hepsi bozuk yii-huusüprizzzzzveee şu anki param 7 tlhihoyyyt

hay deli kız hay güldürdün beni göstere göstere mi çaldınsırnaşık şey
bende boş baharat kavanozuna koydum kmsenin aklına gelmez bakmak
bak alırsam söz koyucam kumbaramın fotosunu
yada kumbaraya benzer afilli para biriktirme kutumunopuyorumnanaktan

Basarilar diliyorum canim....

hos geldin aramiza....:)
çok teşekkürler leylacım:1hug:hepimize başarılar,bol paralarsositososito
hay deli kız hay güldürdün beni göstere göstere mi çaldınsırnaşık şey
bende boş baharat kavanozuna koydum kmsenin aklına gelmez bakmak
bak alırsam söz koyucam kumbaramın fotosunu
yada kumbaraya benzer afilli para biriktirme kutumunopuyorumnanaktan
hihihihikaydirigubbakcemile2:kedi:evet nişanlımdanda çalıyorum,hatta o başka tarafa bakıyo sakacıktan bende hoop indiriyorum bozukları:kedi::roflol:bende annemden ve babamdan çaldım:nazar:annem 2 tl daha getirdi peşime,böle olmaz habersiz alcam didimhihoyyyt
tamam ilknurum bekliyorum,kızlar hem topiğimiz renklenmezmi paralarımızı nerde biriktirdiğimizi resimlersek:jeyyar:

X