Hadi para biriktirmeye başlayalım

Ne mutlu bana ben 8 tl attım bugün
akşam eşime de diycem para biriktiriyoruz diye pek sever böyle şeyi
bakmışşsın dünya oluvermiş
hem o katkı yaparsa daha çok birikir dimi akıllıcaaaazemuszemuszemuszemuszemuszemus

Öncelikle önceki mesajında çeyrek altınıma hayırlı olsun demişsin teşekkür ederim Canım,en yakın zamanda sizinde çil çil altınlarınız olsun inşallah bu arada İzmir sıcağını bir İzmirli olarak iyi bilirim,geçen hafta ordaydık uyuyamadık bile sıcaktan,ama memleketimin sıcak havası bile güzel...

Bu arada bende eşime söylediğim için bu kadar hızlı biriktiriyorum,o benden bile daha çok sahip çıkar kumbaradaki paraya,arada büyük katkıları olunca çok iyi oluyor,ama altınlar bizimdir bizim kalacak:sm_cool:

şuan kullandıgım kumbaram bu degıl ama ceyızımdekı buyuk pembe kalpli olan zemuszemus
633737695271406250.jpg

kızlar kumbara alim dedim ama ben eşimden gizli biriktirmek istiyorum orda biriktirdiğimi görürse her bozuk para gerektiğinde ordan alıcak heves filanda kalmaz bende ondan sonra... acil gizli biyer bulmam lazım:)) önerilerinize açığım:))

Canım haklısın öyle oldumu heves kalmaz insanda,

Şimdi düşündümde ben eşimden gizli biriktirsem sanırım,bulaşık,çamaşır deterjanı gibi ürünlerin yanında,yada pek sık kullanılmayan tencere gibi ev araçlarının içinde, eşimin asla yanına yaklaşmayacağı yerlere saklardımkaydirigubbakcemile2...

Öncelikle önceki mesajında çeyrek altınıma hayırlı olsun demişsin teşekkür ederim Canım,en yakın zamanda sizinde çil çil altınlarınız olsun inşallah bu arada ızmir sıcağını bir ızmirli olarak iyi bilirim,geçen hafta ordaydık uyuyamadık bile sıcaktan,ama memleketimin sıcak havası bile güzel...

Bu arada bende eşime söylediğim için bu kadar hızlı biriktiriyorum,o benden bile daha çok sahip çıkar kumbaradaki paraya,arada büyük katkıları olunca çok iyi oluyor,ama altınlar bizimdir bizim kalacak:sm_cool:
rica ederim canım elbetteki iyi düşün ki karşılık bulasın ben bu düşünceyi savunurum her zamanda kazanmışımdır
bende söyliycem eşime bu akşam sevinir eminim ki
bu arada bişeye dikkat ettim bir haftadır ufaktan kenara atıyodum para ama bu topikle daha bi heves oldum vede farkında olmadan bazı tasarruflar yapmaya başladığımı gördüm
ve mutlu oldum sizlerle de paylaşmak istedim
sıcağa gelince dayanamadık çocuklarla az önce klima başladı çalışmaya yarında sıcak hava dalgası bekleniyormuş izmirde yanıyoduk beter olacağız yarın:gitme:

kumbaracılarr hayırlı aksamlar bugun ben 2 lira attımmm zemuszemus

Allah yardımcımız olsun güç kuvvet versin şekerler
2 tl bile atsak günde ayda hemen hemen bir çeyrek yapar hiç te az değil yani
hayırlı olsun Allah güzel günlerde kullanmak nasip etsin herkesealkisalkisalkis
bu arada kumbaran pek tatlı kız bayıldım

amin canim insallah..2 aydir calismalardayiz...bu ay bakalim ne olucak....

Allah hayırlısını versin hakkınızda
yaşında müsatse olur gider bu mevsim olursa bide yaz başı doğar inşallah
benim oğlanların ikiside haziran doğumlu yazın bebek büyütmek çok rahat oluyor
bi tavsiye benden inşallah olur da mayıs haziran gibi bebişini kucağına alırsın tatlım:ecrin_bebek:

Allah hayırlısını versin hakkınızda
yaşında müsatse olur gider bu mevsim olursa bide yaz başı doğar inşallah
benim oğlanların ikiside haziran doğumlu yazın bebek büyütmek çok rahat oluyor
bi tavsiye benden inşallah olur da mayıs haziran gibi bebişini kucağına alırsın tatlım:ecrin_bebek:

ay evet yasim musait hatta cok gencim ben yaa...ama yine de cocuk istiyorum...ha bu arada da yeni evlendim:)))evet bu ay olursa nisanda dogacak insallah ne kadar istiyorum yaaa...

ay evet yasim musait hatta cok gencim ben yaa...ama yine de cocuk istiyorum...ha bu arada da yeni evlendim:)))evet bu ay olursa nisanda dogacak insallah ne kadar istiyorum yaaa...

Allah bi yastıkta kocatsın inşallah
mutlu mesut yaşayın evlatlarınızla umarım
gönlüne göre olsun da bu mükemmel duyguyu tadarsın umarım canım
ben ilk 24 yaşımda anne oldum sonra da 29
şimdi 30,5 yaşındayım gencecik 2 çocuk annesiyim işte ne güzelhihoyyyt

ınek kumbaramı kullanmaya kıyamadım ceyıze kaldrdım gelen mısafırlerın gorebılecegı bı yere koyacamm kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar, hep istediğim halde şu para biriktirme mevzunda hiç başarılı olamıyorum. Daha önce mutfakta kavanozda birikitiriyordum. Bir ara 1500 ytlyi bulmuştu. sonra baktım erimiş gitmiş.
Belki hep birlikte bigayret başlarsak gaza gelirim. şöyle eşimizden gizli kenara hergün veya her ay belirli bir para atalım mı? Ne dersiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

canim guzel bisey valla gercekten biriktirmeye baslayalim cok guzel olur

yarın alıcam valla sende basla prenses hersey ufaktan baslarmışşşşvereliniortak

X