Hadi para biriktirmeye başlayalım

günaydın hanımlar nasıl gidiyo finans işleri bakalım
dün ben 4 tl attım
akşam da eşim 6 attı he he
yaşasıııın bi çeyrek alırım haftaya inşallah

günaydın hanımlar nasıl gidiyo finans işleri bakalım
dün ben 4 tl attım
akşam da eşim 6 attı he he
yaşasıııın bi çeyrek alırım haftaya inşallah

Valla Canım bu aralar benim pek iyi gitmiyor,10 gün sonra ev taşıyacağım yok nakliye parası,yok yeni evin eksikleri,yok boyası,yok temizliği derken bişey kalmıyor,şu an kumbaradakine dokunmayayım diye uğraşıyorum ama yinede günde 2-3 ytl atabiliyorum,eşimden 10-15 gün alamıycam sanırımmafoldumben Neyse hayırlısı ile bir taşınalımda sonrasında rahat rahat biriktiririm,hem İzmir'e dönüyoruz artık,İzmirde yaşamak Bolu'da yaşamaktan daha ucuzkaydirigubbakcemile2

kızlar ben dün 2 tl attım
sevkülüüm saolsuunn 50 tl attı kumbiriik zengiinledii valla hihoyyyt
birazcıkın daha dolsun kumbirğim yapıcaz bişilerr =)

ben 1 agustostan baslamisdim biriktirmeye...artik kumbarama kagit paralar sigmiyordu diye acip icini duzenlemek zorunda kaldim ve birazcik da saydim.bozuklari saymadim,bozuk cok ama kagit paralarla 80 lira var.

ben 1 agustostan baslamisdim biriktirmeye...artik kumbarama kagit paralar sigmiyordu diye acip icini duzenlemek zorunda kaldim ve birazcik da saydim.bozuklari saymadim,bozuk cok ama kagit paralarla 80 lira var.

Kumbarana bereket canım,maşaşallah maaşşallah,

Bozukluklar az gibi oluyor ama onunda bereketi bol oluyor...

bende hafta sonu itibarıyla 10,5 attım dolmak üzere kumbaram zor tutuyorum artık ama öyle güzel duruyolarki bütünletmeye kıyamıyorum:))) saymadım daha hiç ama buay sonuna kadar almaz artık kumbirik paraları sıgmaz bakalım ay sonunda saycam
altın almadım zoi cim ama ben altınkaynakdan takip ediyrm altın fiyatlarını genelde 1-2 tl oynuyor bizim orayla o sitedeki fiyat bu sabah baktım 79.tldi

Valla Canım bu aralar benim pek iyi gitmiyor,10 gün sonra ev taşıyacağım yok nakliye parası,yok yeni evin eksikleri,yok boyası,yok temizliği derken bişey kalmıyor,şu an kumbaradakine dokunmayayım diye uğraşıyorum ama yinede günde 2-3 ytl atabiliyorum,eşimden 10-15 gün alamıycam sanırımmafoldumben Neyse hayırlısı ile bir taşınalımda sonrasında rahat rahat biriktiririm,hem İzmir'e dönüyoruz artık,İzmirde yaşamak Bolu'da yaşamaktan daha ucuzkaydirigubbakcemile2

kız sende bizim oralarad gel,iyon desene
zordur taşınma işi canım Allah kolaylık versin
ama izmir hakketten de ucuz
burda daha fazla para biriktirirsin
şıp diye taşınırsın inşallah
gönlün ferah olsun şekerim

bugün birbuçuk tl attım kızlar benim kumbara bayağı büyük hemde açıp paracıkları sayma imkanı yok ay sonunda açmıyacam dolsun biraz ki biraz işime yarasın tahminim 30 40 arası olmuştur hadi bakalım cümlemize kolay gele

X