Haftada 1,5 kilo verdiren kür

otları kaç dakika kaynatacağımız hakkında kesin bir bilgiye nasıl ulaşabililiriz acaba?? otları 20dk kaynatmak sanki bana çok uzun geldi.bir etkisi kalmaz gibi.yani genelde otlar fazla kaynatılmadan içiliyor diye biliyorumm?? kafam karıştı.denemk istedim ama nasıl yapsam bilemedimm

al benden de o kadar kimsede bilgi vermiyokii yaaa :KK43:

Merhaba,

Konuyu açmıştım ama baktım ki sorumluluğumu tam yerine getirememişim. Daha fazla bilgi için google'a ebru şallı programı haftada 1,5 kilo diye yazarsanız çıkıyor videonun bulunduğu siteler.

Bu arada ben kurusunu kullanmıştım ama yararını görememiştim. Pazar günü tazesini bulup kullanıcam kısmetse. Daha sonra sonucu yazıcam ve bu sefer unutmadan :)

Teşekkür ederim bilgi için. Ben çok araştırdım ama bulamadım migros ve carrefourları gezdim hep ama yok. Ataköy bana uzak kalıyor ama bir fırsatını bulur bulmaz gidip almak istiyorum. Tekrar teşekkürler yardımın için.

Arkadaşlar merhaba,

Ben Ümraniye Meydanda ki Real de buldum taze tarhun otu ve taze adaçayını. Bugün içmeye başlıyorum haftaya salı bildiririm kilomdaki değişikliği.

Başarılar.

tarhun otunu ben de mnerak ettim faydasını görenler yazarsa sevinirim. yaknız kilo vermek için sadece çay içmeyin beslenmenize de dikkat edin derim. öööyle 13-15 kilo çayla gitseydi ben yıllardır yeşil çay içiyorum tığ gibi olurdum. bu arada yeşil çayın metabolizmayı hızlandırdığı kesin. metabolizmayı %4 arttırıyormuş. bi defa ölçtürdüğümde 1300lerde çıkmıştı metab hızım şimdi biraz daha kiloluyum olsa olsa 1400, matematiksel hesap yapsak %4 hızlandırmak demek 56 kalori daha fazla yaktırmak demek. yani 1 hoby, metro boyundaki çukulatanın 5te 1i....bu çayları içerken abur cubur ve yüksek kalorili şeyler de yememeye özen gösterşin ki kilo verin+vücut ödem tutmasın.

arkadaşlar ben ADAÇAYI KAYNATILMAZ diye biliyorum, tarifde bir yanlış anlaşılma olmasın??? isterseniz alırken aktara sorun adaçayı demlenerek içilmesi gereken yoksa kaynadıkça zehirli maddeler üreten bi çay deniyordu:44:

Arkadaşlar kullanacağımız bu ürünlerin kuruları değil tazeleri gerekli ve hatta 20 dakika kaynatılması gerektiğini söylüyor Selahattin Dönmez. Dilerseniz google'a Selahattin Dönmez haftada 1,5 kilo verdiren kür diye yazarsanız videosunu izleyebilirsiniz.

X