Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

bu arada kontescim ve tatrikacım sevgilimle problem var derken bizim aramız şuan gayet iyi dış etkenler var onları konuştuk yahu :KK70:D

neyse bayağı geç olmuş bende yatıyım bari yavyular sizleri seviyorum ve kocaman öpüyorrooopuyorumnanaktan

saclarin cok guzel uzamis:nazar:ustelikte can gelmis.rengini de cok begendim..suan sacim senin ilk halin gibi belki birazcik daha uzun..aylardir hic uzamaz mi uzamiyor inatlaa.tr gelince bunlari alip deneyecegim simdilik en azindan sampuana sarmisak katarim birde ampul bulabilirim..

waw süper görünüyo saçların bebeğim.ama bence bu haftada 1cm uzunluk değil sanki daha uzun yani haftada 2 cm uzamış sanki.süperr valla hem saçlarında çok güzelmiş parlak ve canlı.

saclarin cok guzel uzamis:nazar:ustelikte can gelmis.rengini de cok begendim..suan sacim senin ilk halin gibi belki birazcik daha uzun..aylardir hic uzamaz mi uzamiyor inatlaa.tr gelince bunlari alip deneyecegim simdilik en azindan sampuana sarmisak katarim birde ampul bulabilirim..

teşekkür ederim canım :kedi: eed kesinlikle dene bence dekaydirigubbakcemile5

waw süper görünüyo saçların bebeğim.ama bence bu haftada 1cm uzunluk değil sanki daha uzun yani haftada 2 cm uzamış sanki.süperr valla hem saçlarında çok güzelmiş parlak ve canlı.
haftada 2 cm olsun kuşum,seni mi kırıcamsempatiksalakcinni öylesi daha iyi hem kaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim bu arada:kedi: darısı başına inş:nazar:

kizlar ben fransadayim burda sinamaki otunu nerden bula bilirim bilgisi olan varmi bilgisayardan arastirdim ama bulmadim birda arkadasin saclari cok super uzamis cok imrendim

kizlar ben fransadayim burda sinamaki otunu nerden bula bilirim bilgisi olan varmi bilgisayardan arastirdim ama bulmadim birda arkadasin saclari cok super uzamis cok imrendim

ayh kuşum inan ki hiç fikrim yok bu konuda eyvahedigeldismile

kızlar cidden ektili oluyormu oluyorsa bende yapıcam ve bu koku olayı yani sarımsağın kokusu için glis saç spreyi önermişsiniz o kokuyu kaldırıyormu ve bu bemiks nekdar fiyat olarak pahalımı

X