Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

selamlar.. kontesin tarifinden uzun süredir haberdarım. ancak uygulamaya geçen ay başlayabildim.
aktara gidip sinamekiyi badem yağını aldım. sarımsağa dokunmaktan bile nefret ettiğim için sarımsak yağı aldım. akrardaki kız birde yılan yağı verdi. mutlaka dene dedi. onuda alıp eczaneden bemikside alarak tüm malzemeleri tamamladım. ancak ne yalan söyleyeyim saçlarıma uzamadığı için kıyamadım ve kırıklarını aldırmadım. eve gelince tıpkı söylendiği gibi karışımı hazırlayıp haftada 1 kez kullandım. fakat enteresan bir şekilde saç kırılarım kayboldu. hemde saçlarımın pırıl pırıl göründüğünü eşim dahil etrafımda çok kişiden duydum :) dün kuaförün yolunu tuttum. saçlarımdaki koyu renk boyadan kurtulmam gerekiyordu. kuaför saçlarımın çok sağlıklı olduğunu yapılacak saç açma işleminden de etkilenmeyeceğini söyledi. gerçektende saçlarım yapılan işlemlerden hiç etkilenmedi. ancak benim 2 ayda 1 cm ancak uzayan saçlarım kürü uyguladığım 1 ayda tam 3 cm uzamış. açık ve net bir şekilde görünüyordu kuaförde. tabii bende işin sırrını kuaförüme anlattığımda hayret etti. malzemeleri tek tek not aldı.kendiside yapacakmış:) saçlarım gayet sağlıklı bir şekilde uzuyor şuan. bu yüzden tarifi veren arkadaşıma çoook teşekkür ediyorum :KK66: sağlıcakla kalın.

çok sevindim canım senin adına:KK61:

Arkadaşlar 1. kürümü uyguladım.Hayırlısıyla benimde saçlarım uzayacak..=) Yalnız bu bemiksin kokusu çok ağırmış bütün evi sardı.mecburen parfüm sıktım bende..:KK1: Bu kürü her uyguladığım da saçlarımda boyle bir koku olmaz umarım..çok boğuyor insanı..

Bugün ben de 5. kürü yapacağım. Üşeniyorum ama çok aslında dün akşam yapmam gerekiyordu. Belirgin bir uzama olsaydı şimdiye yapmış yıkamış olurdum...:KK15: Neysee...

Bugün ben de 5. kürü yapacağım. Üşeniyorum ama çok aslında dün akşam yapmam gerekiyordu. Belirgin bir uzama olsaydı şimdiye yapmış yıkamış olurdum...:KK15: Neysee...

ha dediğin zamn uzamıyo kiminde 3-5 yapıştan sonra etkisini gösteriyo kiminde ara verince yap yap üşenme uzamıyo deyip hevesini kırma

Yapıcam yapıcam, o kadar yaptım. Emeklerim boşa gitmesin.
Tüh özel günü de kaçırdık ama neyse...

ben bugün ilk kürümü uyguladım:KK52:, 1.5 saat tuttum :KK61: umarım iş e yarar ama kafam karıştı :85: şimdi dünden itibaren yarına kadar saç bakımı için uygun gün yazıyo,, dünün özel olması neden:KK59: orayı anlamadım:KK43:

ben bugün ilk kürümü uyguladım:KK52:, 1.5 saat tuttum :KK61: umarım iş e yarar ama kafam karıştı :85: şimdi dünden itibaren yarına kadar saç bakımı için uygun gün yazıyo,, dünün özel olması neden:KK59: orayı anlamadım:KK43:

anlamaman normal çünkü ben yanlış yazmışım canım
çok pardon diyorum

24 Ocak 2011 Pazartesi günü saat 02.00 den 26 Ocak 2011 Çarşamba günü saat 03:17’ye kadar Ay Terazi Burcunda küçülmekte:
saç bakımı için uygun (özellikle yağ içeren bakımlar)

bu şekildeymiiş arkadaşlar çok pardon
bu ara kafam yerinde değil:26:

24 Ocak 2011 Pazartesi günü saat 02.00 den 26 Ocak 2011 Çarşamba günü saat 03:17’ye kadar Ay Terazi Burcunda küçülmekte:
saç bakımı için uygun (özellikle yağ içeren bakımlar)

Şuan kür kafamda.. Özel tarihe :KK61: denk gelmesi çok iyi oldu :KK76: Bu arada bende 3.ayımın içindeyim arkadaşlar.. hatta 3. ayın 4. haftasını yaptım az önce.. fakat bir adet daha bemix ampulüm var;bu yüzden haftaya da yapacağım.. fotoğraf eklerim.. :nazar: Ama 3 kez daha yapıp,tekrar 2 haftalık bir ara dönemi vermeyi planlıyorum.. Düğüne kadar ne kadar uzatabilirsem işte..:KK35: omuzlarımın bikaç cm altında şuan.. göğüs hizama gelse o bile yeter şuan.. :97:

Şuan kür kafamda.. Özel tarihe :KK61: denk gelmesi çok iyi oldu :KK76: Bu arada bende 3.ayımın içindeyim arkadaşlar.. hatta 3. ayın 4. haftasını yaptım az önce.. fakat bir adet daha bemix ampulüm var;bu yüzden haftaya da yapacağım.. fotoğraf eklerim.. :nazar: Ama 3 kez daha yapıp,tekrar 2 haftalık bir ara dönemi vermeyi planlıyorum.. Düğüne kadar ne kadar uzatabilirsem işte..:KK35: omuzlarımın bikaç cm altında şuan.. göğüs hizama gelse o bile yeter şuan.. :97:

bu gün özel gün değil diye biliyorum ben :97:

bu gün özel gün değil diye biliyorum ben :97:
Aycangül'ün verdiği listeye göre 25'i 26'ya bağlayan gece 03:17 de yağ bakım günleri geçti, yani özel gün değil buna göre ama Aycangül'e su günleri hakkında mesaj attım bakalım ne karşılık verecek.

X