Saç Uzatma Yöntemleri Haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz?

hayrını göresin canım
ben yapamıyorum bu ara
sinüzitten dolayı :26:

bi de kestirdim ohhh:KK53:

Sinüzit için sana okaliptüs yağı tavsiye ederim canım, her iki burun deliğine 3 damla damlatıp başını geriye atacaksın ki bütün kanallara girsin.önce bana küfür edeceksin epey bir ağlayacaksın sonrada bir bakmışsın ki iyileşmişsin...ama baştan uyarıyorum çok acı veriyor...Bu arada saçlarını gle güle kullan :)

Son düzenleme:
iyi geceler kontescim.. uzun süredir takip ediyorum konu sayfanı.. aşırı derecede saç dökülmem vardı bundan dolayı saçlarımı çok kısa kesmek zorunda kaldım.. dökülmeyi durdurdum ama saç uzatma derdine düştüm şimdide.. sadede geleyim çok sıkmadan seni cnm bu maskeden herkes memnun orası kesinde şunu merk ettim ilk sayfadaki iki foto arasındaki ay farkını yazar mısın ve tahminen kaç uygulamadan sonrao uzunluğu elde ettin. beni aydınlatırsan memnun olurum şimdiden tşk :KK16:

zaten özel gün dediğimiz o canım
yağ bakımı için ve kuvvetlendirici bakımlar için diye 2 tür tarih veriyor aycangül

Yanii yağ bakımı ve kuvvetlendirici bakımı gördüğüm an yapıyorum dimi Kontessiim :KK8: Kesim için 3 şubatı bekleseydin keşke Aycangül 3 şubata kadar kestirmek yoook diyo bende 3 şubatı bekliyorum azıcıkk ucundan gitmeli artıkkk :KK8:

Sinüzit için sana okaliptüs yağı tavsiye ederim canım, her iki burun deliğine 3 damla damlatıp başını geriye atacaksın ki bütün kanallara girsin.önce bana küfür edeceksin epey bir ağlayacaksın sonrada bir bakmışsın ki iyileşmişsin...ama baştan uyarıyorum çok acı veriyor...Bu arada saçlarını gle güle kullan :)

yağ denedim ama kullanamadım canım
tuzlu + karbonatlı su kullanıyorum
o da anında iyi ediyor:81:
teşekkür ederimm

iyi geceler kontescim.. uzun süredir takip ediyorum konu sayfanı.. aşırı derecede saç dökülmem vardı bundan dolayı saçlarımı çok kısa kesmek zorunda kaldım.. dökülmeyi durdurdum ama saç uzatma derdine düştüm şimdide.. sadede geleyim çok sıkmadan seni cnm bu maskeden herkes memnun orası kesinde şunu merk ettim ilk sayfadaki iki foto arasındaki ay farkını yazar mısın ve tahminen kaç uygulamadan sonrao uzunluğu elde ettin. beni aydınlatırsan memnun olurum şimdiden tşk :KK16:

canım o mesajımdaki ilk cümlemde var cevap
3 ay:KK69:

Yanii yağ bakımı ve kuvvetlendirici bakımı gördüğüm an yapıyorum dimi Kontessiim :KK8: Kesim için 3 şubatı bekleseydin keşke Aycangül 3 şubata kadar kestirmek yoook diyo bende 3 şubatı bekliyorum azıcıkk ucundan gitmeli artıkkk :KK8:

kuvvetlendirici bakım günlerinde ben sinameki değil sarımsaklı şampuan yapıyorum canım...
perçem kestirdim sadece, hemen uzamaması işime bile gelebilir:90:

kızlar ben dün yaptım bu sinamekli kürü ama arttı bir sürü sulu olduğu için napacaz artanı sac uclarına sürsek olur mu

kuvvetlendirici bakım günlerinde ben sinameki değil sarımsaklı şampuan yapıyorum canım...
perçem kestirdim sadece, hemen uzamaması işime bile gelebilir:90:

sarımsaklı şampuanı nasıl yapıosun cnm hazırlanısı nasıl birde saç dökülmesini kesiyomu saç çıkarıyomu uzattığını biliyorum ama bunlar oldumu sende

neredeyse 1 senedir açık bu topik
ilk mesajda yazdıklarımı yüzlerce insan bi daha sordu
neden böyle yapıyorlar bi anlam veremiyorum ve çok sinirleniyorum
tüm sayfaları okumanız mümkün değil eyvallah ama bari ilk mesajı okuyun ya.
yeminlen soğudum topikten
hiç gelesim yok artık.

neredeyse 1 senedir açık bu topik
ilk mesajda yazdıklarımı yüzlerce insan bi daha sordu
neden böyle yapıyorlar bi anlam veremiyorum ve çok sinirleniyorum
tüm sayfaları okumanız mümkün değil eyvallah ama bari ilk mesajı okuyun ya.
yeminlen soğudum topikten
hiç gelesim yok artık.

Okumak araştırmak yerine sormak daha kolay geliyor çünkü...İnternete girebilip konulara cevap yazabilen insanların bazen sordukları basit şeyleri gördüğümde şaşırıyorum, bıngıldağın ne olduğunu soran anneler var aramızda, bunu forumda soracağına google'da arasana!

kesinlikle öyleymiş puff:KK59:

Şu brezilya fönü konusunda bu yüzden konu açmaya korkuyorum :)

Okumak araştırmak yerine sormak daha kolay geliyor çünkü...İnternete girebilip konulara cevap yazabilen insanların bazen sordukları basit şeyleri gördüğümde şaşırıyorum, bıngıldağın ne olduğunu soran anneler var aramızda, bunu forumda soracağına google'da arasana!

Şu brezilya fönü konusunda bu yüzden konu açmaya korkuyorum :)

araştırmaya gerek yok ki bu durumda.
yani sorusuna yazdığım cevabı da okuyacak , ilk sayfada yazmış olduğumu da okuyacak.
onun için hiç bir şey değişmiyor ama beni defalarca aynı şeyi cevaplamak gibi bi zora sokuyorlar

X