Hakknz helal etmedikleriniz..

çok hakkıma giren bana çok kazık atan oldu bu zaman kadar ama hakkımı helal etmiyorum diyerek hiiç birini mahşerde bekleyip birde o stresi çemem açıkçası hepsini allaha havale ettim yaptıklarının cezanın hem bu hem öteki dünyada çeksinler yalnız biri varki benim hayatımı mahvetti hayatımın akışını değiştirdi beni yuvamdan iki evladımdan etti ona asla ve asla hakkımı helal etmiyorum ve onunla mahşerde hesaplaşıcam bana yalvarmasını seyredecem bu benim en büyük temennim(eski eşimin annesi)kötükedihüso

Bende çok haksızlığa uğradım ama biri varki ona hakkımı ne kadar istesemde helal edemiyorum kötükedihüso Oda eski çalıştığım yerdeki şirret kadın....

Ben hakkımı bu dünyada aramadım toydum paragöz olmak istemedim kendi hakkım olduğu halde üç kuruş için kavga etmiyim dedim ama onun dışında hep boş vaatlerle kandırıldım üç kuruş para için gece gündüz çalıştım hastalık sahibi oldum onun yüzünden kötükedihüso

Allah hakkımı öbür dünyada söke söke alsın döktüğüm gözyaşlarımın hesabını sorsun,Allaha bırakıyorum aheste aheste çıkarsın inşallah :Saruboceq:

Onu hiçbir zaman affetmiycem asla :1no2:

benimde oldu 18 senelik tek tek her tuğlasını kendi ellerimizle yaptığımız evimizi satmamıza sebep olan kardeşimin hayatıyla oynayan ve sonrasında kapımıza gelip kendilerinin haklı olduklarını bağıra bağıra söyleyen yani haneye tecavüz eden ve biz evimizi sattıktan sonra arkamızdan zaten satıcaklardı bahane arıyorlardı bizim başımızıda yaktı diyenlere enim sinir krizleri geçirip depresyona girmeme sebep olanlara zamanında çok beddua ettim . gözümün önünde ölse can çekişse bir yudum su istese vermem dedim hakkımda geçti onlara biliyorum ve hakkımı helal etmiyorum dedim ama şimdi rabbim o kadar büyükki ben helal etmesemde etsemde o zaten bişeylerin bedelini ödetiyo işte ..... ama ben öbür tarafta beklicem o gözümden dökülen yaşların her bir damlasının hesabını tek tek ödesinler ....
bide eski sevgilim hala seviyorum hala özlüyorum herkesi onla kıyaslıyorum her gördüğümde içimden bişeyler kopuyo hakkımı helal etmiyorum değilde allah onunda hakkında hayırlısını versin diyorum da içim öle demiyo o var işte....

kızlar bnimde var yaptıım bir damla iyiliği helal etmek istemdiğim üzerimden iyiliğimden ailemden geçinen insanlar eski sevgilim dost sandıklarım ama hak haram etmek çok günahmış helal ederek o insan gerçekten allah katındada suçluysa sevap bile kazanıyoruz allaha havale edin allah bilir en iyi ne yapıcaını çok zor biliyorum ama boşverin kızlarrr herkes elbet bi gün yptını çeker :KK66:

VAR!
hakkımı helal etmiyorum evet...
o ve ailesi...
dostum sandığım 2 kişi...
Ve aile dostumuz sandığımız bir aile!
Kinim çok kötü...Ve onlara karşı kinimi hiç bir şey yok edemez...
Bir çok manevi şeyi kaybettim onlar yüzünden..Hayatım boyunca bende izleri kalıcak bu yüzden onun için affetmiyorum hiçbirini.

Benim hakkımı helal etmediğim bir kişi vardı ama sonradan onada helal ettim,şu an hiç kimse yok..

kızkardeşi eşini aldattığında,benim haberim olduğunu iddaa eden halamın kızına hakkımı helal etmiyorummmmmm

Zaman zaman insan, arkadas & cevre´den büyük / kücük haksizliklara ugruyor AMA ailem dedigin kisilerin yaptigi haksizliklar, o kadar cok aci veriyor ve derin yaralar aciyorki !
Insan bazen beddua etmekten alamiyor kendini !
Ben cocuklarimin babasina ( eski esim bile diyemiyorum, cünkü bana hicbir zaman es olmadi ) ve onun annesine, hakkimi helal etmiyorum !!!!!
Maddi / manevi, 10 sene, beni ve ailemi, o kadar cok yiprattiklari icin, ego´larini tatmin etmek ve kendilerini " temize " cikarabilmek icin, beni, ailemi ve cocuklarimi, gözlerini kirpmadan harcamaya calistiklari icin !!!
Onlarin yaptiklari anlat, anlat bitmez.......!
Yüce rabbim büyüktür ! Onlari Allah´a havale ediyorum !!!!!!

olmaz mı tabiki 3 yılımı gözyaşları içinde geçirttiren beni hastalık sahibi eden kişilere hakkımın zerresini helal etmiyorum kapımın önünde günahımı istesede vermicem insanlara allahım büyük herşeyi görür mukafatını verir inşallah

benimde hakkımı helal etmediğim 2 kişi var eşimin annesi ve babası CADIARZU taki diğer çocuklarıyla bizi ne zaman eşit tutarlarsa o zaman belki :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

aman ben affetsem ne olur kırılan yüregimi YARADAN görmüyormu sankı ...

benim deil de annemin var... babamin babasi icin benden helallik almadan olemesin insallah demisti bir zamanlar. sanirim ahi tuttu... insallah sonra geri almistir sozunu...

biri var hayatimda evet o kadar canimi yaktiki acilarimin tarifi yok.yinede hakkimi helal etmiyorum diyemiyorum.Allaha siginiyorum o görsün herseyin en iyisini o bilir

Var, olmaz mı
Insanlara guvenılmeyecegını boyle ogrendım
Herseyım cok sevdıgım taptıgım teyzem parayı buldu bı yerlerı şişti, aılemızı benı annemı ezmeye olay cıkartmaya bızı herkesle küstürmeye kendini aklamaya çalıştı kızgınım sadece allah buyuk ona havale ettım
Herkese ıs verıp te (ozel cok bılınen bı bankanın marmara bolgesı genel muduruydu nerdeyse 1 numarası yanı) dıs kapının mandalına bıle ıs verıpte master yaptıgım halde bı telefona cıkmadıgı bana ıs vermedıgı ıcın

Is gorusmelerınde sadece tıpıme bakıp benı eleyenlere hakkımı helal etmıyorum ınsallah onların cocuklarıda boyle defalarca gorusmelere gıder olumlu sonuc alamazlar ınsallah bana yaptıklarının bın katı onların cocuklarına olur

3 tane insana hakkımı helal etmiyorum.
bunlardan iki tanesine,
basit bi olayı yanlış yorumlayıp bana iftira attıkları,
diğerine de bu insanlara inandığı için..

ahirette yakanızda olucam.....

evet var bi kaç kişi
matamatık öğretmenım bi zamanlar en yakın arkadaşıma sınav kagıdımı verp kaç verıyosan ver deyıp kağıdımı ona verdiği ve onunda bana 35 verdiği için( sınavdan geçemedım daha sonrada) ikisinede kızgınım ayrıca arkadaşım defalarca paramı çaldıığıı için ve üvey babanem de onlarda kaldığım zamanlarda yapmadıgım seylerı yapmış gıbı annemlere anlatıp hayatımı zehır ettıgı ıçın hakkımı helal etmıyorum bende hatta çok kızgınım dedem ölürse ilk işim onu evden sepetlemekkk........

hayatıma sevmediğim insan hiç girmedi...
sadece bir zamanlar sevdiğim insanlarla ters düştük ve yollarımız ayrıldı...
kimseye ne bir kin ne de olumsuz herhangi bir duygu besliyorum...
hayatımızdaki her insana emanetiz hayatımızdaki her insan bize emanet...
allah'ım emanetine iyi bakamadım affet beni der çıkartırım hayatımdan...
kimseyle ekstra iyi olmak gibi durumumu yok...
ancak kimseye kin beslemem... hepsi yük olur üzerimde...
affederim, hafiflerim hem kendimi hem onu...

Benimde helal etmeyeceklerim var belki ama boş verdim.Sadece bir insanın dediği tek bir kelimeyi affetmeyeceğim oda bende kalsın.Bıçak yarası geçermiş ama dil yarası geçmezmiş.Atalarımız doğru söylemiş.

Benımde var,yolda ölüyoken görsem gülşah tükürde yaşasın deseler yınede tükürkem suratına,ölsün gebersın,hakkımda haram olsun,

diğeride kuzenım,ufak bı meblağ ıcın benı aptal yerıne koydu ve parayı cebıne ındırdı,onada helal etmıyorum o parayı.

Kuzen neysede diğer yaratık ıcın hep, gülşah gülşah dıye ınlesınde gerıye dönüp bakmıyım bıle demişimdir,yıne dıyorum.Üff sınırlendım yıne,hatta gecenlerde gördüm,anne bu hala niye ölmemiş dedim kötükedihüso

Off Allahım sen gunah yazma :Saruboceq:

X