Haksız mıyım? Eş-Aile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba. Daha önce de konu açmıştım eşimle eniştem pek anlaşamıyor diye. Şimdi eşim zorunda olmadıkça eniştemle iletişim kurmuyor (haklı sebepleri var) ben de destekliyorum zaten. Bayramda bir araya geldik bu arada. Ama ben konuşuyorum. Eşim Benden sadece ben haklı ve mesafeliyken canımlı cicimli olma dedi tamam dedim ama pek getiremedim yerine bir kaç defa canım falan dedim. Neyse eşim kardeşime anlatmamı falan söylememişti kendisi haksız duruma düşmesin diye, ama ben mevzuyu kardeşim üzülmesin diye ona da söylemedim bilmiyor yani. Böyle de eşim kızıyor. Esas tartışmamız şurdan çıktı, eşime annemlerin de yanında 3 farklı zaman diliminde eniştemin adıyla hitap ettim/seslendim. Ahmet eşimin adı örneğin ben Hüseyin dedim 3 kere. İlkinde dikkat et dedi kızdı ikinci de daha kızdı üçüncü de konuşmuyor benimle beni kendi ailene karşı da rezil ediyorsun bıktım falan dedi dün çok tartıştık. Kim haklı sizce bilmiyorum. Seninle evlendiğim güne lanet olsun arkamda duramıyorsun dedi bana, ben de ağır seyler söyledim. Hep ve sadece bu mevzudan tartışıyoruz hep bana kendini beni ezdiriyorsun rezil kepaze ediyorsun diyor, ben sadece ailemi de kırmak istemiyorum. Şu an konuşmuyor benimle. Konuşmaya çalıştım ama konuşmak istemiyorum diyor.
Eşiniz çok haklı..

Burda bir konu vardı hatırlar mısınız sonu noldu bilmiyorum da gelinle kocasının arasındaki ilişkiyi anlatıyordu. Aklıma o geldi bu konuyu okuyunca :rolleyes:
Sahraanka yı mı diyorsun😃Onları Kızılcık şerbetinin senaristi görse kafasını yerden yere vurur Ben niye düşünemedim bu olayları diye

Eşiniz sizle mesafe koyana kadar eminim birçok durum olmuştur bu şekilde ,eşinizin kurduğu mesafeyle mi şimdi yaptıklarınızı anlamaya çalışıp kendinize kızıyorsunuz ?
Lütfen kendinize çekin düzen verip kurduğunuz aileyi öncelik haline getirin kurtarmak istediğiniz bir yuva varsa

Eşiniz sizle mesafe koyana kadar eminim birçok durum olmuştur bu şekilde ,eşinizin kurduğu mesafeyle mi şimdi yaptıklarınızı anlamaya çalışıp kendinize kızıyorsunuz ?
Evet oldu ama şöyle çoğu şeyde ona hak verip destekçisi oldum. Aileme de son zamanlarda biraz dişli oldum. Aramız zaten bu mevzular hariç çok iyi. Sıkıntımız yok. Giderken yolda bile tembihledi beni samimi olma falan filan diye yok canım saçmalama dedim ama ağız alışkanlığı galiba

Evet oldu ama şöyle çoğu şeyde ona hak verip destekçisi oldum. Aileme de son zamanlarda biraz dişli oldum. Aramız zaten bu mevzular hariç çok iyi. Sıkıntımız yok. Giderken yolda bile tembihledi beni samimi olma falan filan diye yok canım saçmalama dedim ama ağız alışkanlığı galiba
O zaman bu ağız alışkanlığı böyle devam ederse boşanma durumuyla karşılaşabilirsiniz

Sahraanka yı mı diyorsun😃Onları Kızılcık şerbetinin senaristi görse kafasını yerden yere vurur Ben niye düşünemedim bu olayları diye
Evet onu diyorum. Şu davranışları konu sahibinin eşi yapsa acaba ne hissederdi gerçekten merak ediyorum çok yazık adama

Daha çok destek olup eşinize,geniş ailenizin mesafesini de iyi bir yerde bırakmanız gerekiyor böyle devam ederseniz hiç iyi görünmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X