Halı Yıkama Makinesi Tavsiyeleriniz

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
Merhaba bayanlar,
Süpürgem bozuldu,almışkende halı yıkama makinesi alayım diyorum.
Babamlarda yıllarca Fakirinkini kullandık çok pratik ve kullanışlıydı.Siz neler kullanıyorsunuz şimdi ve ortalama fiyatları nasıl?
Yardımcı olursanız çok sevinirim,bu hafta içi halletmemiz lazım.
Şeniz

canim ayni konuyu bu ara bende acicaktim cok iyi olmus bende istiyorum tatlisim ama fakir celik kazanli iyiymis 650 milyon banada kayinvaldem dogum gunu hediyesi alicak ama karar asamasindayim
ihlas aura cok super kayinvldmde var cok iyi ya supuruyosun ya mis gibi parliyor halilar fiyat yuksek oda ya 1.350 civari cok donanimli ama dusun derim kuzucum

philips 6843 modelini kullanıyorum,memnunum,hem suya çeken süpürge olarakta kullanılıyor...
modeli isterseniz netten araştırabilirsiniz...

Teşekkürler kader:a.s.:

Sedam,benimki çözüldü gibi sabah kayınvalidemle konuşurken onun hem halı yıkama makinesi hem süpürgesi var süpürgem bozuldu alıcam diyince,almayın benimkini vereyim dedi.Hiç kullanmadı o.Ben evlenirken almıştı kullanırım diye.Biraz onu kullanıcam çözüldü yani olay.Çamaşır kurutma makinesi lazım.:bbo:
Şimdi onu araştırıyorum.
Eşim önceliğini seç dedi,anneminkiyle idare et çamaşır kurtma makinesini alalım dedi.Sonrada onu alırız dedi.
Sağol canım.Öperim.

tatlisim kurutma mak alirken dikkat et yakin arkadasim aldi mahfolmus resmen yaaa gozumle gordum ligme ligme renkleri cok solmus arcelikti bide bende cok istiyordum vazgectim aksam bornozlarimizi attim yikandi kac gunde kurur allah bilir artik

canim ayni konuyu bu ara bende acicaktim cok iyi olmus bende istiyorum tatlisim ama fakir celik kazanli iyiymis 650 milyon banada kayinvaldem dogum gunu hediyesi alicak ama karar asamasindayim
ihlas aura cok super kayinvldmde var cok iyi ya supuruyosun ya mis gibi parliyor halilar fiyat yuksek oda ya 1.350 civari cok donanimli ama dusun derim kuzucum

ihlas aura almayın inanın o paraya değmiyor
biz 1500 e aldık yazık valla böyle kazık yememiştim hiç :nazar:
tamam makina süper yıkaması derin dövücüsü filan ama
fiyat abartı aynı işlevi yapan daha ucuza birsürü makina var

Böcüküm halı yıkama ilk çıktığında aldım bir hevesle ,
sonra yıkadım halılarımı evde,ama bin pişman oldum,elim su topladı resmen,
anormal güç istiyor .
Ben dahil,çevremdeki herkes yıkama makinesini normal süpürmek için kullanıyor,
halıları yıkamak için halı yıkamaya veriyor.
onun için ayrıca halı yıkama makinesi al demiyorum canım,normal,suya çeken
yeni model makinelerden alabilirsin...

Bende halı yıkama makinasını önermiyorum,yıllardır kullandım ama senede bir kerede yıkamaya verdim halılarımı.:KK1:
Kurutma makinası al bence,daha kullanışlı:))

bende de var eşime kanepelerimi yıkatıyorum sadece halı için hiç kullanmıyorum istediğim gibi temizlemiyor.eşim boşuna aldı ben hiç istememiştim:KK19:

Bende almışken halı yıkamalısını alayım diyorum ama kafam karıştı şimdi..Çok mu zor gerçekten kullanımı...

X