Hamile kalamıyorum

Umudunyolu24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
600
343
25
Merhaba kızlar. Tüpümün birinde kalınlaşma varmış. 2 yıl oldu hamile kalamıyorum. Daha önce 1. Yılda rahim filmi çekildi ama sorun yok dedi söylenmedi daha doğrusu ilaçla film sırasında düzelmiş ama tekrar olabilen bir şeymiş çeken doktor değil, 2. Yılda gittiğim başka bir doktor söyledi. Sonradan gittiğim doktor tekrar histereskopi yaptı çizik attı şekil bozukluğu vardı biraz düzelttim dedi. Tüp bebek denedik 2 kere negatif oldu, doktorun ihmal ettiği almadığı önlemler de vardı. Bi 5-6 ay kadar dinlenicem. Sonra inşallah gerek kalmaz ama tekrar başlayacağız. Size sorum şu şekilde, tek tüpünde kalınlaşması olanlar doğal yolla hamile kaldınız mı hayıt macunu falan deniyim diyorum ? 🌹🌹🌹🌹🌹 Daha önce Soğan suyu ve incir kürü(kısa süreli) denedim onun harici Önerilere açığım

Bende 7 ay önce kimyasal gebelik yaşadım adet görmeden hamile kaldım 6hafta 6 günlüken kalp atışı da duyuldu kanamam oldu gelişim geriliği yerleşim yeri bozukluğu olduğunu söyledi doktor 2 hafta kanamam devam eti sonra normal yola düşük yaptım şimdi üzerinden 6 ay geçti hiç gebelik yaşamadım psikolojik olarak her ay hamileyim tüm ailemede duyuruyorum bu sefer oldu diyorum ama adet oluyorum psikolojik olarak çökmüş durumdayım 😔

X