Hamile kaldığınızda kilonuz kaçtı ve şimdi kaç kilosunuz?

bende 57 ile başladım 20+2 haftalık hamileyimm 6 kilo aldım şuan 63 kiloyumm:KK43:((((((((((((((((((((((((

Boyum 170-kilom 67
Henüz gebe değilim ama düşünüyoruz önümüzdeki ay..
Çok mu sizce kilom kızlar?

28 haftalık hamıleyım 70le basladım 77 arasısırada 78 gelıyorumm. son aylarda cok alınıyo dıyolar gercekten öyle mı

ben kilomu ölçemiyorum her gün lavaboya gittikten sonra tartılıyorum bir günde 2 kilo almış görünüyorum diğer gün 2 kilo vermiş görünüyorum. bi şey anlamadım. yalnız çook fazla su içiyorum. su mu tutuyor vücudum bilmiyorumkismile

bir kaç gündür tam buğday ekmeğine başladım hem inanılmaz tok tutuyor zaten bir dilim ancak yiyebiliyorum hemde kabızlık şikayetimi bir nebzede olsa azalttı...gereksiz kilo almamak için çikolata-cola-cips-tatlı-büskivüleri tamamen bıraktım...son aylarda zaten fazlaca kilo alıcağım için ee birde kış yürüyüşte yapamıcam kontrol ediyorum.hergün aksatmadan 2 bardak süt,1 yumurta-3 kibrit kutusu peynirimi bir güzel yiyorum....

21 haftalık hamileyim şu an 56 kilodayım.3.5 kilo aldım....

Son düzenleme:
52 kiloyla başladım şuan 65 kilodayım 34.haftamdayım..çok gitmişim galiba :sinifsinif: olsun miniğim için değer

53.9 la başladım 66.8 kiloyum bebişim 1947 gr 32.haftamdayım. valla doktorum kızdı. riskli gebelik grubuna giriyosun haberin olsun dedi. çok almışım galba :KK43:((((((((

ilk 3 ayda tam 5 kilo aldım 55 kilo ile hamile kaldım şimdi 60 kiloyum doktor normal dedi ama bana fazla gibi geliyor

X