Hamile kaldığınızda yaşadığınız ilk belirtileri yazar mısınız?

Arkadaşlar, özellikle hamilelik gibi kutsal duyguyu yaşamış olan arkadaşlardan yaşadıkları ve hissettikleri ilk belirtileri yazarlarsa benim gibi her ay binbir sıkıntı içinde bekleyen ve herşeyi bu belirti mi acaba diye sorgulayan arkadaşlara yardımcı olur diye düşünüyorum.Şimdiden cevap yazan arkadaşlara çok çok teşekkürler.
Kızımda kaldığım gebeliği hiç anlamadm belirtim sadece gögüslerimde sızı vardı bel ağrım vardı sonra bidaha kaldm miğde yanmam vardı aşırı derecede ama o düşükle sonuçlandı sonra yine kaldm ondada aşırı derecede rahim ağrısı çektim sağ kasığımdaydı kese 8 haftalık oldum anca ağrım geçiyo biraz

Selamlar bende şu an hamilemiyim diye şüphelenenlerdenim:) 2 kere hamile kaldım ilki 8. Hafta da kalbi durduğu için kürtaj oldum. Onda hiç bir belirti hissetmedim. sadece ve sadece hamileyim dedim:) ve reglime 2 gün kala idrar testinde çıkmıştı. Sonra Kan tahlilinde de çıktı. 2. Hamileliğim de kimyasal gebelikmiş. Daha hiç rahme yerleşememişti bile ama acayip asabiydim ve sürekli uyku halim ve akıntım vardı. Oda reglime 2 gün kala idrar testinde çıkmıştı. Şimdi de reglime 2 gün var ve dün 2 defa idrar testi yaptım ama sonuç negatif:KK43: şu an ise hissettiklerim, aşırı bi gaz, karnım patlayacakmış gibi şiş, 1 hafta öncesinde 2 defa yemek kokusundan tiksinme, göğüslerimde şişkinlik ki benim regl dönemimde göğüslerim şişmez:) ve sinir hali... sürekli su içmemden midir bilmiyorum ama sık idrara çıkmak... birde tuhaf bi hamilelik belirtisi de burnum tıkandı ve alerjik rinit oldum. Sürekli burnum akıyor:) ve tükürüğüm fazlalaştı...büyük bir bekleyiş içerisindeyim. Umarım herşeyin hayırlısı olur hakkımızda... Rabbim dileyen herkesin gönlüne göre versin🙏

X